Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема отвратително...нови  
Автор da_wolf (сър)
Публикувано27.12.05 11:20



бляяяееееуууу гадост.......да не го четат хора със слаби нерви ето какво ми се случи вчера, поръчвам си един вегетариански бургер в Надежда ,арабина го сгъна набързо ,5 пъти му повторих без бели сосове за да съм сигурен че ме е разбрал, той се мъчи да ми обяснява че са от картофено пюре незнам си кво си ,но аз казах не,и след като наистина не сложи започнах да си го хапвам...и какво става??? както си го ям гледам едно ама възможно най мазното парче месо което можете да си представите се подава от вътре и ми казва добър ден направо щях да се издрайфам...моментално изплюх всичко и си поем дълбоко въздух иначе сериозно щях да повърна.....идеше ми да се върна и да му счупа главата но се овладях.........
и на вас ли така ви се гади от месото или аз нещо не сум много в ред?? забелязвам че от известно време дори когато някой друг яде месо до мен (особено мазно месо) ми се гади и автоматично губя апетит и всичко .... хелп........

(OO=[ ]=OO)


Тема Re: отвратително...нови [re: da_wolf]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано27.12.05 11:37



последния път като ядох фалафел много се нервирах, защото пича сложи питките да се топлят върху скарата на която пържи каймата и яйцата и аз му викам "НЕЕЕ КВО ПРАВИШ МОЛЯ ДАЙ МИ НОВИ ПИТКИ!!" и той ме гледа едно странно, и аз му казах "пич, просто не мога, аз мляко не ям, а ти ми умирисваш и ми омазваш хляба в животинска мас"...много зле ми стана и оттогава не съм яла фалафели.
иначе няколко пъти ми се е случвало в ресторант или да са ми мръсни чиниите или да има следи от месо или сирене, и затва освен във вегетарианския на попа другаде не ходя и не искам да ходя.
голям е проблема с яденето навън, защото никой не може да направи яденето точно както го искаш, а и ме е срам да си казвам сичките изисквания "без месо, без пиле, риба, сирене, млечни, сол и не много мазно моля! а студено пресован зехтин има ли??" и тн..
дори понякога на майка ми не мога да вярвам, щото се е случвало да ми слага кокали в супата за "бульончето мами" или свинско в киселото ми зеле пффффффф, ама скоро не е правила така, мисля че си е взела бележка:)
иначе на мен ми се гади яко от миризма на варящо се месо, а също и от труповете дето висят по разни куки на витрините на месарниците..чак да губя апетит ако някой до мен яде месо не ми се е случвало (поне не скоро, може би закоравявам) аз поне съм много нервна и сигурно ако на мен ми се беше случило тва с хамбургера, съм щяла да отида при арабина и много да се разправям. ти защо не отиде да си го смениш?
а твойта тема да не е нещо ебавка, що ми се струва че ти си ядеш месо или се бъркам??
поздрави:)

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: отвратително...нови [re: da_wolf]  
Автор Fiorile (непознат )
Публикувано28.12.05 18:37



Все едно жива хлебарка си видял(а), прекалена ми се вижда реакцията ти.



Тема Re: отвратително...нови [re: da_wolf]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано29.12.05 23:13



Споко, нормален си си. Просто месото си е мърша... отвратително е.

И се загледай например в изпечените кебапчета... не ти ли приличат на онова дето го изкарваме през задниците си? ... а и надениците, саламите и другите разтеглени саламища на мен много ми напомнят на това



Тема Re: отвратително...нови [re: lex]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано30.12.05 12:06



това вече няма нищо общо с добрия тон
а как така зеленчуците не са мърша? и те смърдят кофти като се разлагат (верно, не чак толкова кофти, ама процеса на разложение си е един и същ)
по-леко с епитетите моля, че не ти отива на претенцията за духовност, бели братства и незнам още кво.
наденичките могат и да имат форма на лайна, ама тиквичките също имат. или кьопоолуто което направо си прилича на рядка диария.
не се фанатизирай толко с тва месо

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: отвратително...нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано31.12.05 23:24



издължените зеленчуци знам, че се "ползват" от някои жени



Тема Re: отвратително...нови [re: lex]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано01.01.06 03:47



я па ти:) това е клевета. докажи че е така:)
снимков материал имаш ли?:)

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: отвратително...нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано01.01.06 14:22



няма да ми е трудно да намеря... ама не върви тук да го публикувам



Тема off въпросченови [re: фoтoн 1.618]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано01.01.06 14:44



семейна ли си? Като знам колко е трудно човек да си намери подходяща половинка, а ако пък е вегетарианец - хептем. Не че не може да готви 2 манджи де... Ама това си е допълнително усложнение на живота.



Тема Re: off въпросченови [re: NikiFin]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано01.01.06 17:06



не съм семейна:)що?
колкото до готвенето - хич не е проблем, намираш си някой дет да може да си готви пържолите и туй то:) важното е да се допълвате - ти говтиш зелето, а той свинското

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.