Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема мед???нови  
Авторdawolf (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 21:50



iskam da pitam meda proizliza li ot jivotno??? vsmisul pchelite mogat li da se tretirat kato jivotni???



Тема Re: мед???нови [re: dawolf]  
Автор Люб ()
Публикувано04.12.05 22:07



Аз пък искам да ти отговоря, чееее... по принцип - да.
Ама има и боров мед, който не е от пчели.
:)



Тема Re: мед???нови [re: Люб]  
Авторdawolf (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 22:46



hmmm....az ne se biah zamislial dosega....nqkakwi dovodi s/u meda...nqkoi?neshto??az ne sum chuval



Тема Re: мед???нови [re: dawolf]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано05.12.05 01:56



освен, че е гаден на вкус, доколкото вкуса на хората е различен ... предизвиква алергии



Тема Re: мед???нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Авторda wolf (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 02:03



drugo??



Тема Re: мед???нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор CHERRY ()
Публикувано05.12.05 07:07



Е, веднъж да се съглася с теб!

Here I Go Impossible Again...


Тема Re: мед???нови [re: da wolf]  
Автор Cornflake (girl)
Публикувано05.12.05 10:38



добре е да е чист, от някой по-див район; трябва да се дозира добре, т.е по няколко лъжички на ден максимум, защото е много концентриран продукт и наистина предизвиква алергии, а освен това е бързоразграждащ се въглехидрат и това е друга причина да не се яде по много, защото най-малкото води до затлъстяване (въпреки че е за предпочитане пред захарта)

аз лично гледам да ям само когато съм болна с чая или когато гърлото ме боли или ако реша да си угаждам с тахан и мед, като таханът преобладава



Тема Re: мед???нови [re: Cornflake]  
Автор Dragonesss (Драконка)
Публикувано05.12.05 14:01



Аз имам инфо, че точно защото се усвоява добре от организма,разгражда се напълно няма проблем с калориите, а относно затлъстяването въобще не съм чувала. Моят приятел, например не може да поеме повече от 1 лъжичка натурален мед, или 1-2 в чая, казва че го заболява главата, още като малък като гледал как се точи разтопения мед и му ставало гадно. На мен ми дразни на стомаха като е на гладно. Иначе го обожавам, но не прекалявам, нито се ограничавам, като ми се хапва си гребвам направо от буркана, и чаят в къщи си го правя с мед. Също кисело мляко с мед не е никак лоша идея. Мед с орехи за подсилване на организма, а за десерт бисквити или плодова салата с мед. Не разбрах какво го притеснява другаря, че меда е продукт от пчелите или че може да не е полезен за организма?

time takes time :)


Тема Re: мед???нови [re: Dragonesss]  
Автор dawolfy (непознат)
Публикувано05.12.05 14:22



притеснява ме че меда има животински произход -това е...не се бях замислял преди а си е така...и тъй като в менюто ми не влизат храни с подобен произход съм в процес на размисъл дали да го изключа или оставя там...това е...



Тема Re: мед??? [re: dawolfy]  
Автор White Raven ()
Публикувано05.12.05 14:32



Аз ти казах. За мен меда, както синьозелените водорасли и цветния прашец, е в категорията на т.н. супер-храни.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.