Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо не си заковете една тема с рецепти?нови  
Автор Deluxe (Полудявам ли?)
Публикувано18.08.05 11:41



Доста пъти съм влизала тук да търся някоя вегетарианска рецепта,но е много трудно да намериш.Ако ме интересува нещо ,трябва да питам.Та затова питам : Не е ли възможно да си заковете една тема и там да пишете вашите рецепти?



Тема Re: Защо не си заковете една тема с рецепти?нови [re: Deluxe]  
Автор Raja ()
Публикувано18.08.05 11:55



Ще трябва модератор май.

Животът е хубав.



Тема Re: Защо не си заковете една тема с рецепти?нови [re: Raja]  
Автор Deluxe (Полудявам ли?)
Публикувано18.08.05 12:07



Ами изберете си...



Тема Re: Защо не си заковете една тема с рецепти?нови [re: Deluxe]  
Автор Raja ()
Публикувано18.08.05 12:15



Не щат.

Животът е хубав.



Тема Re: Защо не си заковете една тема с рецепти?нови [re: Raja]  
Авторnabludatel (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 16:07



mojete da pi6ete do administrator na dir-a,6te wi kowne takawa tema i bez moderator.



Тема Re: Защо не си заковете една тема с рецепти?нови [re: Deluxe]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано19.08.05 15:32



Хубаво е да има мод, но тема с рецепти едва ли има нужда да се ковне, тъй като клубът не е толкова за рецепти . Има много сайтове с такива. Нямам против де. Иначе принципно аз съм за модове. И предлагам Тоше и Раджа.



Тема Re: Защо не си заковете една тема с рецепти?нови [re: White Raven]  
Автор Raja ()
Публикувано19.08.05 15:50



Благодаря. Аз нямам нагласата да се занимавам с модераторстване, но бих подкрепил идеята, при условие, че няма да се трият постинги, освен в крайни случай (т.е. обиди на лична основа).
Значи, напоследък не съм влизал редовно тук, не мога да кажа, че познавам Тоше добре, затова предлагам KamBam. Той има достатъчно позитивна нагласа за тази работа. А пък може и Тоше.

Животът е хубав.



Тема Re: Защо не си заковете една тема с рецепти?нови [re: Deluxe]  
Автор Cornflake (girl)
Публикувано19.08.05 15:51



според мен това е последния клуб в дира, който се нуждае от модератор.

а тема с рецепти лепната отгоре ми се струва ненужна - излишно ще натежи и затормози първата страница на клуба. вярно е че една част от пишещите са истинските кулинари и отделят много време да споделят всевъзможни рецепти и идеи за готвене. а вегетарианските рецепти са безброй наистина, както и книгите и интернет страниците с тях.
клубът е по-скоро за дискусиа, която далеч надхвърля веге тематиката - човек пусне тема, в която пита как да си опържи картофки и след няколко постинга се разгаря дискусия за използването на ядрената енергия за мирни цели или силоконовите операции на гърдите в което аз лично не виждам нищо лошо...
рецептите са много-много малка част... за едни скучна, за други напротив, съответно някои подминават мненията, в които се обменят рецепти, други не.



Тема Re: Защо не си заковете една тема с рецепти?нови [re: Raja]  
Автор Akashia (oceansoul)
Публикувано25.08.05 22:17



Ама Тошето даже не е вегетарианец,би било тъпо

Докато опитомените пеят в свободата си ,дивите летят ...


Тема Re: Защо не си заковете една тема с рецепти?нови [re: Akashia]  
Автор - TOШE - (развързан)
Публикувано26.08.05 10:34



Ех, аз пък си мислех, че си ми сигурен глас на изборите. Само един невегетарианец, но и немесоядец може да бъде напълно безпристрастен модератор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.