Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 19.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: пакнови [re: lex]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано28.06.05 14:23



ами видях едни снимки за това селище и много ми хареса района. някъде там
казаха ми че било страшно евтино, но да съм говорила с тебе, щото ти знаеш най-добре

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: а ти от къде знаеш, че не е таканови [re: lex]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано28.06.05 14:24



не. квато и позиция да защитаваме няма да се убедим взаимно:)
всеки по пътя си

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: а ти от къде знаеш, че не е таканови [re: lex]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано28.06.05 14:50



хехе толкова ли съм мрачна, че ми препоръчваш това?:)))
":)))"
преди и аз се увличах по ено учение (нямащо нищо общо с дънов, щайнер и другите подобни), обаче се случиха разни страшни неща, и да ти кажа предпочитам да си остана средностатистически темерут, отколкото да си загубя ума. а и без реален учител (не просто четейки книжки и мислейки се, че правш нещо) можеш да забравиш за реални резултати...
най-много ми харесваха бойните изкуства, защото там нещата се случват без почти никакви сътресения за тялото и съзнанието (пак да кажа, че за целта е нужен ИСТИНКСИ майстор, а не някой самозванец), съвсем плавно и всичко е чудесно, но нещо ме домързя и....като се замисля нищо не ме е карало да се чувствам по-осъзната и жива от бойните изкуства. не ми се сърди за хапливият език, лекси, просто смятам, че съм малко по-земна и практически настроена от теб, затова общи приказки от сорта на "вяра, надежда и любов" просто за мен нищо не означават.не казвам, че нещата в които вярваш нямат никкава стойност, просто аз гледам от друг ъгъл на нещата, малко по-практически..примерно когато започваш да осъзнаваш тялото си, енергията в него, сухожилията си и тн, тогава някакси ти се променя мирогледа ли не знам....примерно преди да тренирам не ми е пукало за дърветата например, но след това можех с часове да прегръщам едно дърво и някакси да се "сливам" с него. т.е ти така реално осъзнаваш нещото "любов", но не защото си прочел 3 книжки с глупости, а защото щеш-не щеш си повишил осъзнатостта си. и това са странични ефекти на общото повишаване на физическото и психическо благосъстояние, ти вече се чувстваш 47629875932 по-здрав и по-добре и не може това да не се отрази на отношенията ти с околните. въобще, практиката е най-важна. затова когато спорихме преди за дънов, аз ти казвах да пишеш не общи приказки, а практически нещица, защото за мен те са тези, които водят до някакъв напредък и промяна. аз не искам да чакам на някакви лилави деца да ме спасяват от самата мен, нито пък смятам да разчитам на "новите хора" да оправят целия батак. всеки държи ключа в себе си, всеки е способен да промени и подобри нещо, но не говорейки празни приказки само.

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: а ти от къде знаеш, че не е таканови [re: фoтoн 1.618]  
Автор KamBam ()
Публикувано28.06.05 21:01



Мен никой не ме питал ама на
И аз обичам практическите неща. Дънов (прочел съм книга и половина ) също казва че практиката е най-важна. Книгите са просто да те вдъхновят, да повярваш и да прилагаш нещото на практика. Да постъпваш както каже сърцето пак си е практика, със съвсем реални резултати. Изпитвал съм понякога такава радост ... ех (просто нямам контрол да си махна усмивката, а хората минават и се чудят какво ми е) и то в резултат от някви съвсем дребни неща дето съм направил.
Не мисля че има нужда от някакъв физически учител, да ма бий по главата че не правя това което трябва



Тема Re: пакнови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано28.06.05 21:15



не съм съгласен

разсъждението е основна функция в оцеляването на човека, което не пречи на любовта да се проявява



Тема Re: пакнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано28.06.05 21:17



за Тиберкул ли говориш?... или за Славейково?

къде видя тези снимки?



Тема Re: а ти от къде знаеш, че не е таканови [re: фoтoн 1.618]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано28.06.05 21:27



Фотон, съгласен съм с теб.. и едва ли има човек, който не би се съгласил, че практичните неща са най-важните. Разликата е такава каквато студента завършил теоритечния университет и постъпва на първата си работа и всъщност вижда, че едва ли не досега нищо не знае.

Има най-различни хора и всеки един текст, бил той с практична или теоретична насоченост, вдъхновява и подтиква хора с различни нагласи, нужди и очаквания.

Във връзка с практиката, аз не съм срещал никъде досега в света по-добра школа от това, което се създава в момента в Тиберкул.



Тема Re: Мда-а...нови [re: Black Wolf]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано11.07.05 23:19



От кога си запознат с Космичните закони вълчо?
Ако си по на Ти с тях..да взема да те питам има ли смисъл от любовта на Земята..или това са отживелици в космически размери?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.