Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 09.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема вие==протестиращитенови [re: jiven]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 18:55



обръщението ми беше към тези дето се канят да правят демонстрации и дето недоволстват от данон, от макдоналдс, от корпорациите, от Етата, от какво ли не.



Тема Re: и какво решавате?нови [re: фoтoн 1.618]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 19:04



пробвай варианта с харвард, обади се като стане. ако случайно влезеш в редиците на "тези дето цапат", ще станеш една от тях и ще се смееш на сегашните си детски глупости. мислиш че си първата на която и идва идеята ли? не си. а кока-кола си просперира, и то от каубойско време още, въпреки че вероятно не веднъж е атакувана от ентусиасти като тебе, които разбира се бързо са били обръщани в правата вяра.
между другото в колата има фосфорна киселина, и автомонтьорите я ползват като чудесен ръждопреобразувател. аз обаче си я пийвам с кеф и въобще не ми дреме за такива глупости. ако ще и платки да ецваха с нея, пак щях да си я пия с кеф, че дори с по-голям кеф.



Тема Re: аз нямам нищо срещу журналиститенови [re: zaphod]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано09.05.05 19:09



плащането е лесно, публикуваш реклама, тук, а не там, поръчваш я по-скъпа и т.н.
а иначе платените статии не е задължително да лъжат.

примерно статия за рудника в горно нанадолнище и споменаване ей така между другото, как миньорите дето пушат нямат силикоза без да се казва нищо друго за цигарите.



Тема Re: прогнозинови [re: Cornflake]  
Автор KamBam ()
Публикувано09.05.05 19:49




Еййй браво , другия път направо целия клуб отиваме
А имаше ли на дъното един пръст олио, че в моите винаги имаше, сякаш знаеха колко го обичам
Аз от крушите опитах само жълтите, много твърда и сладка беше И един друг плод жълт, приличаше на слива - много ми хареса



Тема Re: прогнозинови [re: CHERRY]  
Авторcka (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 20:14



Интересно, защо някои субекти като станаха вегетарианци, си въобразиха, че могат да дават акъл на света - баби, дядовци, цигани и турци - все другите са им виновни, все другите им пречат и ги фрустрират, неразбирайки, колко специални, колко екстраординарни са госпожичките. Ами, не е ли специално - да гледаш домати в саксия в апартамет - по екологическа технология - в естествена тор. Да четеш мистична литература, да си открил смисъла на живота, да си надрастнал обикновените неща. Това е новият човек, светът е негов - той ще командва. Ще командва, но май филмът е сбъркан, такива едни с претенции сме виждали не един път - омръзнало ни е вече - същата изтъркана лента. После пък обидени - защо никой не ги бръсне за сладък дървесен плод - изолират се в клики - и си приказват сами - предимно за специални работи. Например, за поредната среща в новото невиждано заведение за бързо хранене, кое "Е" било вредно и какво са чули оня път за оная работа.



Тема Re: прогнозинови [re: cka]  
Автор CHERRY ()
Публикувано09.05.05 20:41





Хич не знам защо пък намесих бабите, дядовците, циганите и турците. Прав/а си- нещо се бях фрустрирала. И една фактологическа грешка много важна съм направила, но на нея никой не й обърна внимание.

Написах, че ясно съзнавам, че никой няма да ни вземе на сериозно, колкото и да протестираме. :)

Едно време вярвах, че нещата могат да се опавят с протести и подскоци, сега мисля, че това е загуба на време и емоции.

Не мисля, че някой някъде се е изолирал, специално за да си говори за нещата, които ти изброяваш.
Ако мога да науча нещо полезно и ако аз самата успея да науча някой друг на нещо ново- щастлива съм.
Случва се така, че сходни по мислене хора се "надушват" и взаимно си помагат да се развиват по-нататък в конкретната област.
За друга област от живота си, човек има друга групичка хора, която да го осветли когато прояви интерес.

Ясно съзнавам, че всеки си е башкА луд. По-важното е да не сме коне с капаци.



Тема Re: прогнозинови [re: KamBam]  
Автор CHERRY ()
Публикувано09.05.05 20:54



А така обичам аз- весело и ведро.
Добре завърнали се с Cornflake(girl). :)

Ако добре сте утъпкали пътеката, да стягаме раниците? То с тоя преход по Витоша, колко му е да кривнем и на юг към съседите.



Тема Re: вие==протестиращитенови [re: zaphod]  
Автор jiven ()
Публикувано09.05.05 21:41



А 'ние' са доволните от макдоналдс, консервантите, замърсения въздух, корпорациите или как???
Извинявай че те питам за такива очевидни неща като самоидентификацията и деленето на отбори черешка и ягодка, ма нали съм веге и то псевдо, разбираемо и логично е да задавам такива въпроси После бих могла и да си направя изводи със съмнителна достоверност и да ги провъзгласявам за факти



Тема Re: прогнозинови [re: CHERRY]  
Автор KamBam ()
Публикувано09.05.05 23:10




Ама са големи снимките







Тема Re: прогнозинови [re: KamBam]  
Автор CHERRY ()
Публикувано10.05.05 08:20



Благодаря за снимките. :)
Много ми харесаха- От Метеора ли са?

Особено ме впечатли втората снимка, на която се вижда издяланата е скалите кула с прозорчета, врата в ниското и дървена тераса на най-високото. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.