Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: и какво решавате? [re: zaphod]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано09.05.05 09:06



ще ти кажа какво решавам
мисля, че протестите са хубаво нещо
но само с мирни протести не става
targeted property damage е 1вата истина
2рата истина е ей сега влизам в университет, ебевам си майката от учене и влизам в редиците на тия дето цапат, за да ги разяждам отвътре:)
защото горчивата истина е, че на хората дето им пука кво се случва с планетата и човечеството обикновено не им се учи в Харвард Бизнес Скуул, а точно Си-И-О-тата на гадните компании са хората, които реално могат да променят нещо (ако искат) и от които зависи..т.е. те са хората с парите и властта, а правителствата са в краката им. та така
идеята ми е че мноу бих се изкефила да се издигна в някой компания, примерно кока-кола и да я срина отвътре хехехехе шибаните убийци дееба.
не че няма и трети вариант де, но хора като ганди и майка тереза се раждат ужасно рядко.
някой има ли и други предложения?

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема гмо?нови [re: Люб]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано09.05.05 09:10



а защо според теб не са вредни? би ли ми разяснил..?
аз почти нищо не знам, един приятел биолог ми е казвал само, че и самите генни инженери не знаят какво точно се случва с внесеният от вън ген; поведението му било малко непредсказуемо и те не могат да предвидят хода на мутацията. той му обясни още, че учените вкарват примерно ген от камила в доматите, за да издържат на сушави години, но аз се замислям, ако в природата беше възможно естествено смесване на гени от различни същества може би нямаше да има проблеми, но такива изкуствени мутации просто не ги приемам много на доверие. ти какво смяташ по въпроса?

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: прогнозинови [re: фoтoн 1.618]  
Автор KamBam ()
Публикувано09.05.05 09:47



Аз да се похваля бях в Гърция вчера , там доматите много ми харесаха а и бяха под 1 евро по пазарите, ягодите пак толкова.
Най-хубавото беше, че в неделя не работеше ни един магазин за дрехи Бих отишъл на митинг за едно такова искане



Тема Re: прогнозинови [re: фoтoн 1.618]  
Автор jiven ()
Публикувано09.05.05 10:16



Aйде на палатков лагер верно, ма в планината Там ще обсъдим как точно да преебем гадните социал-капиталисти
Лично аз отказвам да правя протести по начина по който се правят досега, по-безсмислено нещо не съм виждала. Хем ша станем за смех, хем наистина нищо няма да бъде постигнато, поредните кукувци излезли по площадите;))). Требе по-умно да го измислим, без да се оливаме в недоказуеми 'истини' тип детската градина: ти си лош, а ти грозен и косерветата недвусмислено водят до рак:)

Инак вестници почти не чета и новини почти не гледам, обаче за сметка на това имам някои преки наблюдения, които така или инак ще си останат в тайна. Понякога ми се струва, че това което виждам и чувам не може и не бива да бъде истина, ма кво да се прави като е точно така.



Тема Re: тц тц, какъв лаф е ударил иречекнови [re: zaphod]  
Автор jiven ()
Публикувано09.05.05 10:27



Но кого какъв е проблема? На целия народ, на бабичките, на еколозите, на журналистите, на неудачниците вегета в частност или.... Я кажи кои сте 'ние', че нещо се обърках. Гледам говориш все за 'вие'. Та кои са вие и ние?
По въпроса с лидерството светът познава и тип различен от 'пълни гушата и се подхилква на непрокопсалите плебеи', ма не ми се спори. Инак верно е че колкото повече вопли с неадекватен акцент излизат, толкова по-трагикомично става.



Тема Re: прогнозинови [re: фoтoн 1.618]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 13:53



аиде другари...всички заедно..нали...на мен не ми харесва,но и на други - та всички заедно нали...е ясно е, че нищо не можеш да направиш .и 1000 маймуна да се сберем - същата работа(но няма да страдаме от гузна съвест).
до кога ще ни тровят - докогато им купуваш лайната.
а за другото...ами тва ни очаква и кво?



Тема Re: прогнозинови [re: KamBam]  
Автор Cornflake (girl)
Публикувано09.05.05 14:31



аз в събота се върнах от Гърция
обиколих някои градове и 3 дена бях на Корфу. там в хотела във вечерята винаги се включваше салата от домати, краставици, марули, чушки, маслини и кубчета сирене имаше и портокали и едни много вкусни зелени круши ...айде чревоугодниците пак се изказахме



Тема Re: гмо?нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор Люб ()
Публикувано09.05.05 16:22



а защо ги мислиш за вредни ? тва за камилския ген в доматите звучи крайно, но пък кое не е опасно? да живееш е опасно...! ето напр.: създават ориз, синтезиращ бета-каротин (прекурсор на вит. A), и така премахват може би най-големия витаминен дефицит в света (в Азия e предимнo). за всичко си има място и време, съгласен съм че прибързаното им ползване без нужда си е ненужен риск.



Тема Re: аз нямам нищо срещу журналиститенови [re: zaphod]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано09.05.05 17:27



ти уби илюзиите ми.
все си мислех, че освен пълни дебили между жирналистите има и практични хора, а ти зе че разби тази ми вяра .

защо да са маскари, за това че пишат по поръчка, това си е част от професията?



Тема Re: аз нямам нищо срещу журналиститенови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 18:53



и кой им плаща, сигурно селяците и производители на "екологично чисти" храни?
не са всички дебили, просто не всички пишат неща от които не разбират.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.