Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: аз нямам нищо срещу журналиститенови [re: zaphod]  
Автор Люб ()
Публикувано08.05.05 17:33



of, ами и това е верно, ама по такъв начин прехвърляш отговорността за глупостите само в/у народа, а тя е и от двете страни. макар че кат огледам не те интересува много отговорността :).

а пък с някои твои предубеждения и идентифициране (знам - много е просто да се мисли в категории) нямам нищо общо. още повече ако бе чел някой постинг на "Искрена", която иначе почти със сигурност елементарно би причислил към "мой съюзник" и "твой опонент" (като напр.

). Ако случайно чете - й благодаря...

Редактирано от Люб на 08.05.05 17:52.



Тема Re: прогнозинови [re: фoтoн 1.618]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано08.05.05 17:48



Права си. Доста тъжна констатация, но няма какво да кажа по въпроса в повече. То е ясно, или се обединяваме и притискаме управляващите , или се ловим дългосрочно за палците.



Тема Re: прогнозинови [re: xyaнджи]  
Автор Люб ()
Публикувано08.05.05 17:51



аз се съгласявам.



Тема Re: земи удари една стограмка, да се успокоиш малкнови [re: Люб]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано08.05.05 18:25



вече се убеждавам, че телевизии, които доскоро ги мислех за обективни и нормални въобще не са. пример дойче веле - вчера загледах новините (не бях си пускала ДВ от много време) и новина но. 1 беше посещението на буш в латвия, където му връчиха най-високия държавен орден, изнасяха се прочувствени речи от сорта на "америка не е забравила какво ви е причинил комунизма, америка е с вас" и въобще всичко беше много епично и дълго:)
следващата новина беше отбелязването на 60-годиншнината от победата над хитлер в русия и репортажа беше точно 8 секунди. сега, разбирам че на германия още й е гадно от войната, ама чак пък толкова да са гузни, че да сдъвчат тая новина по тоя начин не очаквах! за сметка на това адски недипломатичните и крайни тъпотии на буш ги повтаряха 20 пъти.
та така
същото стана и със слави трифонов, който като беше бунтар в 7 дни беше доста остър и не пропускаше да ги навре на кучето в гъза задето пуснаха американските самолети да бомбардират сърбия, а сега 1 думица не е отронил срещу иракската война в скапаната бтв. той го е обърнал само на чалга и смс-и, та си мисля че е крайно време да се маха от екран вече, пълна отврат е.
общо взето май тва ни чака - смс-и и малоумни "риалити" шоута, чиято истинска цел май е да ни отвличат колкото се може повече от реалността, за да ставаме по-тъпи и по-послушни

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: земи удари една стограмка, да се успокоиш малкнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор Люб ()
Публикувано08.05.05 19:23



тя работата с политиката е бая дебела... пък Слави го считам за по-малкото зло, така че ако искаш да го махаш - имаш ли идея кой ще го замести ?

ПП: германците са гузни, щото това е било само преди 60г.: ше-йсет-години - а са се подчинявали на тая идеология, която сега повечето отхвърлят, безпрeкословно и заради нея има милиони жертви - директно по нея избивани... Нашето поколение не осъзнава лесно тая близост.

Редактирано от Люб на 08.05.05 19:28.



Тема Re: земи удари една стограмка, да се успокоиш малкнови [re: Люб]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано08.05.05 19:30



а трябва ли някой да го замества изобщо?
абе до къде сме се докарали просто не е истина
в главата ми изникна представа на претъпкан автобус с бедни, но затлъстели от много тесто и захар хора, които се прибират към панелките скапани от работа и единственото им удоволствие вечер е да седнат пред телевизора и да зяпат слави докато вечерят.
ето тва е "риалити" мехехе

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: земи удари една стограмка, да се успокоиш малкнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор Люб ()
Публикувано08.05.05 20:21



хахахаха не е дале4 от риалити



Тема Re: земи удари една стограмка, да се успокоиш малкнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор Люб ()
Публикувано08.05.05 20:23





хахаха, мноо ме ра3смя, браво, бива си те, хаха



Тема Re: аз нямам нищо срещу журналиститенови [re: Люб]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 20:25



макар че кат огледам не те интересува много отговорността :).
прав си, никак не ме интересува "отговорноста". тая дума ми звучи като "морален победител".



Тема Re: земи удари една стограмка, да се успокоиш малкнови [re: фoтoн 1.618]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 20:31



не знам "кого слушаш", но те е увредил много повече, отколкото захарите и тестото са увредили дебелите лелки в автобуса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.