Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: 2 в 1нови [re: jiven]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано06.05.05 11:04



ех колко съм предсказуема:))
веднага се навивам, абсолютно нямам претенции кога и накъде, живенче, когат' се разберете окончателно ми напиши едно смс-че да ме уведомиш, че нали съм на село и така:)

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: 2 в 1нови [re: CHERRY]  
Автор jiven ()
Публикувано09.05.05 10:58



Почвайте от сега молитви за слънчево време без вятър ако може
Ако има вятър идеята за Железница хич не е добра, освен ако не искаме да ни продуха изотвътре яко.

Начи предлагам следното: базов лагер Бистирица, спирката на 98. Там се събираме и се разбираме. Ако ще е Железница, хващаме си автобуса за една спирка и това е. От Бистрица нагоре има таман 3 пътеки за Алеко.

По въпроса за часа От мен ако зависеше щях да го бамна зверски рано, та и игрев да видим, но знам че няма да се приеме. Затва предлагам нещо по така човешко като 8'30- 9'00 за срещата в Бистрица. Моля ви не мрънкайте много и нека да не е в 11. Мога да мина през Хладилника и да взема оттам няколко човека с кола. Пък ако наистина вземем че направим дългия преход до Владая, как ще си я вземам, напрао не знам

Кокаляне -Железница също е вариант



Тема Re: 2 в 1нови [re: jiven]  
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано09.05.05 12:07



кхм, кхм...
ъъъъ... аз таквозинка...
хайде 9.30?
Чи предната вечер съм на кръчма с друг клуб...



Тема Re: 2 в 1нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор jiven ()
Публикувано09.05.05 16:15



Aйде пазарлъците
Добре де, ма да сцепиш секундата Хах, ни мъ е срам, само като знам как свирепо закъснявам Работя върху себе си и не се позоря толкова вече.
9'30 е последното разумно време, оттам нататък може и да се пошляем, ма работа нема да свършим



Тема Re: 2 в 1нови [re: jiven]  
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано09.05.05 17:06



Ти с кола ли ще си?
И после ще ходиш да я вземеш?
Че аз се чудя как да процедирам с мойта.



Тема Re: 2 в 1нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор - TOШE - (непредвидим)
Публикувано09.05.05 17:28



Добре, ако трябва и аз ще съм с кола, та така ще стане по-бързо от с автобуса а и Дончо ще може да си поспи с поне с десетина минути повече :) Примерно събираме се на хладилника в девет часа, незнам вие казвайте, засега не знам колко хора сме, че има такива дето нямам идея дали ще идват. Ама после как ще си ги прибираме, не че ми дреме, просто моята няма кой а я вземе



Тема Re: 2 в 1нови [re: - TOШE -]  
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано09.05.05 17:46



Ами после ние тримцата по обратния маршрут претичваме и ги взимаме колите

Хайде тогава на Хладилника.
Някой да знае дали пътя покрай зоологическата градина е отворен?



Тема Re: 2 в 1нови [re: jiven]  
Автор CHERRY ()
Публикувано09.05.05 19:41



9:30 на Бистрица ли?!

Съвсем ме объркахте с тоя Хладилник. На мен до там ми е ужасно далеко. Ако ще ходим към Бистрица или Железница, не е ли по-добре да се чакаме където и предишния път- на Дървеница?



Тема Re: 2 в 1нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор jiven ()
Публикувано09.05.05 21:29



След твойта сигнатура просто няма как да не
Дълбоко се съмнявам че ще стигнем до другата страна на Витоша заради преспите, та затова ще рискувам. Да ходя от Владая до Бистрица ще бъде кофти, ако все пак така се получи Ако твърдо решим да ходим до Владая може и да се откажа все пак.



Тема Re: 2 в 1нови [re: - TOШE -]  
Автор jiven ()
Публикувано09.05.05 21:32



Може и така да се разберем за хладилника. На който му е удобно де. На мен ми е по път да мина оттам и затова тези, които живеят в близост също ще тръгнат от Хладилника по принцип, както и аз ако ще ходя с градския




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.