Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 06.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вегетарианство, възпитание и свободанови [re: xyaнджи]  
Автор A3_ ()
Публикувано20.04.05 17:13



Е отстрани е най-лесно, то затова сиирджийството е една от най-предпочитаните позиции.
Ама дето казва Raja - увлякох се по писанията ви



Тема Re: Вегетарианство, възпитание и свободанови [re: xyaнджи]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано20.04.05 18:25



всеки път ме мързи да я мия и я оставям и тя яко се усмърдява на джибре и ужас:))))))
ама кво да правиш хехехе, мързел съм си

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Абе,що се карате бре хора???????????нови [re: xyaнджи]  
Автор ***AГAPTA*** (...............)
Публикувано20.04.05 18:30



Как може така,а?
Не ви ли е срам :духовни хора?
И двамата сте ми толкова прекрасни човеци....що се излагате така?

Хуанджи,много си войнствен!Я укроти топката!

Раджа....хубаво е че си зачекнал темата....но според мен всичко е относително(както казал Айнщайн)
Ще ти дам един пример:КАК така,аз която като дете израснах при родители месоядци,материалисти(не,не казвам ,че са лоши хора,но не са "духовни".....а какво значи тази дума...може много да се дискутира всъщност)...изведнъж,на 16 годишна възраст ПРОЗРЯХ ,че месото е отвратителна храна!
Как стана така?Аз един път ти казах по кюто колко ме тормозеха...психически и ме насилваха да ям месо!Но...не стана.
Как си го обясняваш това?

Знаеш ли,имам една книга за кръвните групи на човека,и там се обяснява че това дали да си вегетарианец,или месоядец,зависи от кръвната група.Може пък това да е истината.
А предишните животи?!Тях къде ги забравяш?
Как така аз на 16,след като прочетох Йогананда...прогледнах?!

Затова ти казвам..че всичко е относително...и индивидуално.
Това е моето скромно мнение.

И да се помирите с Хуанджи,а на живо като се срещнете да си поискате прошка и да се целунете!

Ама...така сте ми готини и двамата....кво ви стана?



.............................


Тема Re: Вегетарианство, възпитание и свободанови [re: CHERRY]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано20.04.05 18:46



сигурно тва за неизмитата чиния и несгодите е някакво твое лично суеверие, аз поне нямам чак такива проблеми хехе:) иначе си права, че е по-лесно да измия сокоизтисквачката веднага, а не след 3 дни да стържа джибрето, ама пусти мързел, все оставям за после:)
обаче ми е се тая:)
не казвам, че съм мърла, просто съм по-скоро на моменти, често се е случвало и веднага да измия уреда:)
иначе образно си се изразила, но аз пак не разбрах как разни дребни навици са в основата на живота? и не е ли прекалено затормозяващо да има такъв тотално установен ред и правила? според мен трябва да има повече гъвкавост, един вид :"ми както искаш, може и така и така"
разни уж пестящи време навици много повече го губят и ни заробват понякога...
просто не смятам, че времето е пари

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Ами добре, щом се буташ...нови [re: lalita]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано20.04.05 18:49



тука парадираме с терминчета ли?

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема со кротце, со благо...нови [re: Raja]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано20.04.05 19:01



вие и двамата сте ненормални :))
да не сте от некоя секта?

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Абе,що се карате бре хора???????????нови [re: ***AГAPTA***]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано20.04.05 19:04



като стане прекалено "духовно" и на сички им избиват чивиите.
за тва я мразя окултната литература
всичко остава само на ниво "говорилня"
майстор си требе...

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Вегетарианство, възпитание и свободанови [re: Raja]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано20.04.05 19:30



Наистина си играя, с теб.
Как можеш да се връзваш като новобранец. Разбира се, че почти всеки има безброи недостатъци, самите те не са толкова важни, колкото отношението ти към тях. Рекох да проверя до къде ще стигнеш. Определено се взе на сериозно, чак ме изненада.

Въпросът не е какъв е хуанджи, а как ти реагираш на провокациите. Всичко е само игра приятелю, с единствен губещ, великото самомнение.

Излизам от роля, значи можеш да си отдъхнеш.
Надявам се, че представлението си го биваше. Поздрави на теб Раджа и на всички зрители.



Тема Re: Ами добре, щом се буташ...нови [re: lalita]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано20.04.05 19:40



Спокойно, можеш да поставяш диагнози.
От психология нищо не разбирам, нито съм чел...трябваше да отклоня вниманието. Но понеже съм изучил себе си, ми е лесно да напипвам слабите места на другите. :)

Нали няма да ми се сърдиш, че го разтърсих малко. Може би, да е за добре. И въобще животът е чудно нещо, нищо не е такова, каквото изглежда.



Тема Re: Вегетарианство, възпитание и свободанови [re: A3_]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано20.04.05 19:45



Много интересни неща научих от зрителите, те също се връзват. Ти пък, що не щя? Понякога ме изненадваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.