Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Inedit - соеви продукти  
Автор Пypko (непознат)
Публикувано14.04.05 18:55



Знам, че в този форум има много участници, които са против консумацията на тофу и другите соеви продукти, така че предлагам те да не се изказват негативно. За всички останали...

Соевите продукти на румънската фирма Inedit са великолепни! Опитайте тофуто им с чушка, пастетите, соевите кремвирши и няма да съжалявате. Всички знаем колко противно е българското тофу.
Освен това върху етикетите пише изрично, че не е използвана генно модифицирана соя.

http://www.ineditfood.ro/



Тема Re: Inedit - соеви продуктинови [re: Пypko]  
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано14.04.05 19:02



Що не си ги сложиш някъде тез продукти?
Рекламата се заплаща обикновено. Чрез спам освен отрицателно мнение за продуктите си, нищо друго няма да постигнеш!



Тема Re: Inedit - соеви продуктинови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Пypko (непознат)
Публикувано14.04.05 19:06



Да-а-а-а... Хаджи Дончо ме разконспирира... Признавам си без бой! Аз съм официален вносител на тези продукти!

Абе, гюбре такова, ами като говорим за "новия вегетариански" това не е ли реклама? Сигурно всички които пишат по темата са от персонала, а?

Ай сиктир!



Тема Re: Inedit - соеви продуктинови [re: Пypko]  
Автор - TOШE - (непредвидим)
Публикувано14.04.05 20:42



Абе тя фирмата не е лоша, ама точно пък за тяхното тофу съм убеден, че поне 2/3 от хората не биха могли да го ядът. Нали говориш за това дето е в нещо като марината. Те си имат две просто вкуса и мириса някак го удаарат на нещо прокиснало и верментирало.... споко аз мога да го ям ама и мен не ми е приятно. Ако си го опитал и ти е харесало трябва да си усетил, че хич няма да е по-вкуса на всеки.



Тема Re: Inedit - соеви продуктинови [re: Пypko]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано15.04.05 02:38



бе ти ако им верваш на етикетите, начи си зле...румъния е най-големия производител на гм соя в европа мехехехех
а щом ти се ядат кренвирши яж си от месо ебати

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Inedit - соеви продуктинови [re: Пypko]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано15.04.05 02:41



освен тва секо тофу дет не е произведено в китай е ебати мизерното
бегай с тия соеви лайна произведени от шушулки модификанти
и не вярвай на никви етикети

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Inedit - соеви продуктинови [re: Пypko]  
Автор xaджи Дoнчo (мераклия)
Публикувано15.04.05 10:16



1) Има лееека разлика, когато за новия вегетариански спомене някой, когото съм засичал друг път в клуба. Ако случайно не се сещаш каква е, значи имаш сериозни проблеми с комуникацията и бих те насочил към клуб Психология.

2) Ако се беше поразровил малко, щеше да знаеш преобладаващото мнение на хората тук за соевите продукти.

3) Ако беше дал някакво нормално лично мнение, а не официалната информация от производителя, нямаше да съм толкова груб.



Тема Re: Inedit - соеви продуктинови [re: фoтoн 1.618]  
Автор stani__m (непознат )
Публикувано17.04.05 00:32



ти май плачеш за фуражка и марш в китай
кво толкова имате против соята не може ли да си купуваме соя и да си я ядем
мозъците ви са генно-модифицирани
в китай генно - модифицират всичко дето си го купувате тук по магазините



Тема Re: Inedit - соеви продуктинови [re: stani__m]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано17.04.05 00:47



ей, сельо, вземи се порови из нета за инфо, или най-хубаво иди в китай, за да видим дали ще ми говориш за фуражки после..
имам против соята не за нея лично, а за боклуците, които ги правят от соя..за това, че разните му там кренвирши и лайна ги правят от шушулки на гм соя, от които първо са направи шампоан и лакочистител, демек разни битови химии..
с един тупан преди тебе спорихме за соята, и тогава генно-модифицираният ми мозък измисли много хубаво сравнение - вегетарианец, който яде соево месо ми прилича на монах, който чука манастирските овци, понеже си мисли, че като не ебе жени, значи си спазва обета за безбрачие..
та и соевото месо е същата залъгалка..по-добре си яж месо отколкото да заблуждаваш себе си...щом ти липсва вкуса на месото, начи си го яж, тва със соята ми изглежда супер тъпо.
и как по-точно китай модифицира всичко дет си го купуваме??
абе...що не ходиш да емигрираш в щатите??нали сички отиват там и по твойта логика това е критерият, че една държава е добра за живеене
ти си промито селянче
след 5 години сички ще ревете за китайски визи

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: Inedit - соеви продуктинови [re: фoтoн 1.618]  
Автор stani__m (непознат )
Публикувано18.04.05 19:40



китай модифицират и крадат доста работи, представям си колко плащат на работниците по цените на стоките които купувам от там, но тяхна си работа според мен соята си е добро растение, това че някой продават гадории си е друга работа и може със същата "увереност" да се твърди за всичко, не вярвам ти сама да произвеждаш всичко което потребяваш, не виждам защо да не ям соя, която да не е във вид на разни месни продукти, аз не съм вег а не ям месо млечни продукти и яйца не по морални мотиви
ако всички вег са като теб - кофти, не вярвам китайците да са те направили такава, а и доста китайци отиват в щатите
ти просто ми звучиш като фундаменталист от някакъв сорт




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.