Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: фотооооненови [re: Cornflake girl]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано15.04.05 09:14



Вица:
Попада един виртуоз цигулар в саваната на група гладни лъвове. И уверен(като Лекс на вегетарианство, дето се вика) в божествената сила на музиката, той им засвирил. О, чудо, лъвовете забравили за глада и изпаднали в унес от звуците. Ей така , както си свирил, притичал от някъде един стар лъв и го изял одма. В това време две малки лъвчета си говорят и едното казва на другото - "казах ли ти, че като дойде ония глухия, ще му еба майката..."

А де, а де...



Тема Re: фотооооненови [re: фoтoн 1.618]  
Автор Cornflake girl (restless)
Публикувано15.04.05 09:33



абе може и светец да се опитвам да го изкарам ама той си прави оглушки



Тема Re: фотооооненови [re: Cornflake girl]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано15.04.05 09:49



Аха, изкаш да ма изкараш разни работи, така значи.



Тема Re: фотооооненови [re: xyaнджи]  
Автор фoтoн 1.618 (салат. чудoвище)
Публикувано15.04.05 12:50



ако не беше отвтратителната псувня в края на вица, щях да кажа, че е много смешен
тука май много не харесват по-цветист и експресивен език хехе

Алцхаймер — край на лошите спомени. Е, на хубавите — също.


Тема Re: фотооооненови [re: фoтoн 1.618]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано15.04.05 23:10



Този виц го разказвам така, както го чух когато бях на седем години. Такъв е оригинала, какво да правя.

Мисля, че мога да си позволя да говоря каквото си поискам.
Освен това мога да бъде по- изтънчен от повечето тук, всичко мога...затова мога да си го позволя.

Наздраве със сок от моркови.



Тема Re: За растенцата и лайненцатанови [re: sencko]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 23:35



хи-хи,ти сигурно си виждал хищник само на картинка.



Тема Re: За растенцата и лайненцатанови [re: дядoБлaro]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано15.04.05 23:58



важното е че поне овце, прасета и крави съм виждал ...
на живо в чинията :-)
(дано не се събуждам до тях )




Тема Re: фотооооненови [re: xyaнджи]  
Автор jiven ()
Публикувано16.04.05 19:35



За жалост и аз стигнах до същия извод. Явно с духовни практики в повечето случаи се заемат хора, които не искат да се изправят лице в лице със себе си и да потърсят корените на неадекватността си. Все другите са им криви, все ще ги вкарват в правия път, а инак почти са достигнали до абсолютната истина
Някак много своебразно всеки тълкува думите на мъдрите А мъдрите са си мъдри, независимо от всичките им неадекватни последователи Смешното е, когато се захванем за техните думи все едно сме открили поредното чудо, най-вече, за да оправдаем грешките и недостатъците си, вместо да се опитаме да ги прозрем, за да не повтаряме отново и отново един и същ урок.



Тема Re: фотооооненови [re: jiven]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано18.04.05 19:01



Духовните занимания окопават много сигурно егото. Направи ми впечатление, че хора незанимавали се с духовни практики, са много по- склонни да застанат срещу себе си и да започнат да живеят съзнателно, отколкото занимавалите се.
Мъдреца би трябвало да те научи да живееш, не да повтаряш философии. Някои даже позират като си придават концентриран и скромен вид, само за да приличат на учителя си или поне да го докарат до мъдър вид. Абе никой не може да те прекара толкова, колкото сам можеш да го направиш.

Живот...



Тема Re: фотооооненови [re: xyaнджи]  
Автор A3_ ()
Публикувано18.04.05 19:58



Имаше едно такова, че в днешно време е по-хубаво човек да няма духовни практики. Май Рудолф Щайнер, ама аз не го чета и преразказвам чуто.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.