Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: За месоядните, спамващи този клубнови [re: фoтoн 1.618]  
Авторaзпpим (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 20:09



проблемът идва от там, че тези, които решават , нямат проблеми с природата и здравето, тъй като всичко е на тяхно разположение. кеф им риба от някви планински езера някъде си, кеф им парти в ню йорк кеф им уединение в хималаите. тях си ги устройва:(((за какво им е да променят реда на нещата?
ами поддържа се стройна фигура със суровоядство. ама при мен наистина нещо не се получаваше баланса. ядох си ядки, ядох си всичко ...ама си и припадах много редовно.
може би защото бях подрастваща. примерно майка ми няма никакви проблеми със здравето, но тя яде и мляко и масло и прочее невегатариански чудесности.но пък си е яла месо без ограничения докато не стана на 35.

а и още нещо- защо свързваме омразата с яденето, като е точно обратното. всяко същество обича това, което яде. това е най висшата форма на любов-позволяваш на нещо да стане част от теб. не слувайни са приказките "обичам ябълка,обичам сладолед"е това не ми пречи да плачкам като дете при вида на гергьовденските агнета:(



Тема Re: За месоядните, спамващи този клубнови [re: aзпpим]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано29.03.05 20:15



нищо не разбрах от последния ти пасаж, но карай..
яла ли си спанаци, коприви, сусам-таханове и медища? ако ядеш всякви плодове и зеуенчуци и ядки просто не знам как може да получиш недостиг то квото и да е..направо не ми го побира главата
не знам тая анемия дет викаш...не мога да повярвам, че е от суровоядство
тука имаме 2ма суровоеди, алооооооо я се изкажете тука, вие имате ли проблеми с кръвното и тва онова?


:: салатено чудовище ::


Тема какъв ти е на тебе проблема със стройната фигура?нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано29.03.05 20:39



освен ако не си гърбава , 170 см на 58 кг си е направо като за рекламно лице на освиенцим.


Редактирано от ~!@$%amp;^*()_+ на 29.03.05 20:41.



Тема Re: какъв ти е на тебе проблема със стройната фигунови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано29.03.05 21:14



кой па ти каза на тебе, че съм 58 кг?:)
хахаха мене тва ми е мечтата от 6 месеца, 58 кила да стана

:: салатено чудовище ::


Тема Re: какъв ти е на тебе проблема със стройната фигунови [re: фoтoн 1.618]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано29.03.05 21:22



беше го писала някъде по форумите.



Тема Re: За месоядните, спамващи този клубнови [re: aзпpим]  
Автор Cornflake girl (restless)
Публикувано29.03.05 21:57



ехх, как ми се хареса този пост
и посоката ти на мислене



Тема Re: За месоядните, спамващи този клубнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор KamBam ()
Публикувано29.03.05 22:07




Виеше ми се свят преди 2 години като стана рязко, но то отмина още със спирането на месото
Аз напрактика от 2 седмици съм суровоядец заради тахана и кашуто! Убеден съм че това е диетата за мен, но за другите ще изчакам малко преди да почна да препоръчвам усилено - като събера повече опит

Редактирано от KamBam на 29.03.05 22:09.



Тема Re: За месоядните...нови [re: aзпpим]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано29.03.05 23:34



Прочее, народите, които живеят от лов, не изпитват точно любов към животните. Те изпитват най-дълбока почит и преклонение. Индианците казват, че животните са техни покровители и благодетили, които даряват телата си, за да могат хората да живеят...
Т.нар. "ловни" народи наистина оценяват тази саможертва!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: За месоядните, спамващи този клубнови [re: Cornflake girl]  
Автор Диaнa (the dark)
Публикувано29.03.05 23:37



О, мерси! Бях спряла да чета този топик, че някои само гледат за какво да се захванат...



Тема Re: За месоядните, спамващи този клубнови [re: Black Wolf]  
Автор Диaнa (the dark)
Публикувано29.03.05 23:39



Е, има и богини на лова. Моето момче.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.