Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за спасителите на животнитенови  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.03.05 00:42



ето как може да помогнете

.



Тема Re: за спасителите на животнитенови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор - TOШE - (непредвидим)
Публикувано18.03.05 02:31



Първия път се искаха повече пари и човека независимо същия или не беше или друг беше събрал по голяма сума, исках само да я намеря една тема в друг форум видя какво е станало наистина със заека и дали това не е същия заек, но не стана. Помня че наистина, че преди срока беше до Нова Година, на която той щеше да си го сготви за празнична вечеря. Ако е същия заек, явно няма да го убиват докато носи дори минимални дивиденти на собственика си.
Ама се накефих много на филмчето със зайчето, много е сладурско:
http://www.savetoby.com/i/jumps.wmv
Надявам се че човека е готин и просто блъфира.



Тема Re: за спасителите на животнитенови [re: - TOШE -]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.03.05 02:39



не може да си позволи да блъфира, при омразата коята генерира, А не е сготвил заека, А са го осъдили.

единствения изход е или да събере парите или да продаде заека преди крайния срок.

пък и да го сготви, какво толкова, верно че е кофти да готвиш домашните си любимци, но заешкото си е доста вкусно.



Тема филмчетонови [re: - TOШE -]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.03.05 02:42



не ти ли се струва, че това отстрани е жена?



Тема Re: филмчето [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор - TOШE - (непредвидим)
Публикувано18.03.05 03:48



Ами това което прави човека мисля, че също влиза в категорията на Emotional blackmail което в САЩ е противозаконнои и в тоя случай може спокойно да бъде спокойно осъдимо.
А във филмчето със зайчето това 100% е жена и не ми се струва, ама не бях обърнал никакво внимание на това... има и пръстен или халка на безименния пръст на лявата ръка... Сега видях по пръстите и на други снимки че е жена.
Баща ми удари с колата един огромен див заек това лято на път към морето по тъмно. Стана ми кофти, ама за 5 минути само, това стана точно преди селото дето е баба ми. А че е вкусно няма спор, хапнахме предоволно. Заслугата беше на чичо ми който е ловец и много го умее готвенето на дивеча



Тема Re: филмчетонови [re: - TOШE -]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.03.05 07:01



там на сайта имаше legal секция, ако мислиш че нарушава някой закон можеш да се пробваш.



Тема Re: филмчетонови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано18.03.05 09:30



!?!?
как може да има такива дето са му дали 18 хиляди бе
и въобще как може да има такива хора дето по тоя гнусен начин изнудват
отврат..абе американците са пълни олигофрени и тва е

:: салатено чудовище ::


Тема Re: за спасителите на животнитенови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано18.03.05 09:43



чудно ми е дали изрода ше върне парите, ако не успее да събере 50 бона до 30 юни и изяде тоби?? баси изнудвача мръсен
зайчето наистина е много сладко, напомни ми, когато бях на 5-6 и имахме зайче, но то май си умря от естествена смърт

:: салатено чудовище ::


Тема Re: за спасителите на животнитенови [re: фoтoн 1.618]  
Автор KamBam (влюбен)
Публикувано18.03.05 10:14



Ще ги събере Такива хора дето си ядат домашните любимци няма, в краен случай сам ще си прати пари, защото сигурно добре си печели пък всичко трябва да е с добър край - по американски
Американците са добри хора между другото

Редактирано от KamBam на 18.03.05 10:15.



Тема Re: за спасителите на животнитенови [re: фoтoн 1.618]  
Автор - TOШE - (непредвидим)
Публикувано18.03.05 10:22



Ами за последните три седмици е събрал само 3 хил. Ако е не започне да получава двойно повече, няма да ги събере.
Гледай филма Saw, да видиш какво е наистина изнудване. Е има малко много кървища и гадости иначе има смисъл.... само да не му е гадно на човек и може и да му хареса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.