Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Суровото кашунови  
Автор A3_ ()
Публикувано13.03.05 18:20



Той Хуанджи каза че пишман суровоядец съм и е прав
След врем като ме питат, абе ти лесно ли стана суровоядец и ще има да казвам: много време се мъчих и все не мога и на мога, доста време ми трябваше...

Значи оказва се че кашуто, онова дето уж го продават за сурово го белят основно с нагряване, ядката била обвита в някаква ципеста работа, дето като се бели с ръце излизали мехури по ръцете, за това преди било много скъпо и в Индия махараджите го ядели... Сега го подлагали на висока температура и после се белео лесно..., т.е. пекат го леко, значи - готвено...
Да живеят бадемите, оехите, суровия шам фъстък и лешниците и някои други...

Хубава вечер!



Тема Re: Суровото кашунови [re: A3_]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано13.03.05 19:54



гледам некво кашу, пише сушено, то кво требе да е?



Тема Re: Суровото кашунови [re: A3_]  
Автор willow (изгревно)
Публикувано13.03.05 20:26



Кашууууууу...
А...добра вечер, де...

Видях кашу и...
Даже преди малко мушнах една купичка сурово кашу, и реших да направя една обиколка на клубовете и...!

Не зная много за суровото кашу, специалист съм по отпустошаването му
Благодаря за информацията:))


Синя вечер

Слънцето е планета, на която всички са запалили по една свещ искрено, от сърце.


Тема Re: Суровото кашунови [re: A3_]  
Автор _anonymous_ (тежко болни)
Публикувано13.03.05 23:19



Аха... то затова ли има един такъв... малко никакъв вкус? Не никакъв, ами... ::и тук тя отана без думи, простете и::
(Измежду някоидруги-те: кайсиите... костилките... ядките... дето като бях малка заради тези кайсиеви ядки си спомням, че се заех с нелеката задача да се добера до вътрешността на няколко черешови костилки - вкусни бяха.)



Тема Re: Суровото кашунови [re: A3_]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано14.03.05 00:54



не смяташ ли че много се вманиачаваш?
чак такива ли детайли ти правят впечатление?
би ли се отказал завинаги от кашу, независимо колко го обичаш? не смяташ ли, че така повече си вредиш, отколкото ако изяждаш от време на време нещо печено?

:: салатено чудовище ::


Тема Re: Суровото кашунови [re: фoтoн 1.618]  
Автор A3_ ()
Публикувано14.03.05 01:00




аз помече кашу няма да ям
Влече ме суровата храна, другото за мен не е храна, разбира се имам още много да уча. Незнам поради какви причини кашуто исках още лятото да го отказвам, да го спирам, защото нещо не ми допадаше на стомаха, а то защо било, не че е лоша храна, но не е за мен това. Моят начин е такъв и аз радостно си го следвам



Тема Re: Суровото кашунови [re: A3_]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано14.03.05 01:53



разбирам, но просто знам как съм се нервирала, когато разбера, че любимите ми кайсии са били с малко захар например...
и колкото и да са ми били вкусни съм ги спирала..това малко ми натоварва психиката...

:: салатено чудовище ::


Тема влече ме суровата хрананови [re: A3_]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.03.05 03:08



как го разбра това, след като си папкаш с кеф печена/варена докато някой не те светне?



Тема Re: влече ме суровата хрананови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор A3_ ()
Публикувано14.03.05 11:24




Разбирането е вътрешен процес, аз няма да правя опити да ти разказвам това, моите емоции и мисли са си мои, те едва ли са подходящи за които и да е друг, защото човек трябва сам да мисли и да следва себе си. Мога да споделя плодовете на това, което правя, да покажа и обрисувам формата му, но не и да говря по друг начин... дето имаше една поговорка ако не си пробвал никога мед, колкото и да ти го обясняват няма да разбереш вкуса му Надявам се замазах нещата



Тема Re: Суровото кашунови [re: A3_]  
Автор jiven ()
Публикувано14.03.05 12:03



Ти като стигнеш нивото на Кирето, тогава пак ще си говорим. Кирето го запомних, щото тъкмо бях почнала да влизам в клуба и той се появи, но явно аурата не му пасна, изчезна набързо:))). Той освен плодове, май ядеше само краставици и домати и тва ти беше. Ей това е сурояд, мда!!!

А шам-фъстък пък откъде суров?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.