Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Христиански постнови [re: detelina]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано14.03.05 00:51



хехехее, хора са тази детелина сигурно като си види отговорите към постинга ше получи ебати културния шок:))))))))))))))))))))))))))))))))))
много се радвам, че клуба няма модератор:)
гледали ли сте "Излишък" (surplus) ?

:: салатено чудовище ::


Тема не очаквах тука дсрещна линукс зилотнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.03.05 03:17



ама защо пък не и те са от вида дето вярват в световни конспорации, нло и духовните енергии на храната.
по-скоро не си мислех, че може да си ти .



Тема Re: не очаквах тука дсрещна линукс зилотнови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано14.03.05 03:38



м
ти па ако не си разбрал досега...
аз или плюя корпорациите, или религиите
що да не може да съм аз?
или по-скоро, кой си мислеше, че можеше да е?

:: салатено чудовище ::


Тема Re: не очаквах тука дсрещна линукс зилотнови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано14.03.05 03:40



аз прочетох, че и те са от вида дето НЕ вярват в корпорациите и тн
ти нещо против линукс ли имаш?

:: салатено чудовище ::


Тема Re: не очаквах тука дсрещна линукс зилотнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.03.05 03:45



не нямам против линукса.
имам против тия дето твърдят, че е по-добър без даже да са го пипвали.

а пък "по-добър е щото е против корпорациите" направо избива рибата.
това е съпоставимо с "жигулата е по-добра от шевролет, щото е руска".



Тема Re: не очаквах тука дсрещна линукс зилотнови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано14.03.05 04:12



хах, че откъде можеш да си сигурен, че не съм пипвала линукс?
смятам, че е много по-добър от уиндоус не само, заради това че е по-сигурен, бърз, и въобще работи по-добре, ами и заради ореола на свобода, който върви в пакет с open source-a и факта, че ти дава избор...сякъв избор при тва...можеш да избираш дали да платиш или не, дали да си прекомпилираш ядрото както ти искаш, дали да сменяш дистрибуции, докато намериш квото ти пасва и тн..
браво на ричард стоуман, че се е сетил за open source, благодарение на хора като него нещата се разпространяват безплатно и са достъпни за всички, което е чудесно, щото не ме кефи да пълня гушите на некви свръх богати уруди, дето ме заробват и доминират
и кога съм казвала, че линукс е по-добър само защото бил против корпорациите?
ако уиндоуса земат една част поне да я направят с отворен код сигурно ще започне да ми харесва..то не че сега не ми харесва, уина си е перфектен за хора дето не им се занимава, простичка ОС, но за парите си е пълен боклук.
а за колите, аз никога не бих си взела американска кола, те са ужасно големи, неикономични, скъпи и грозни (е, предполагам че за европа ги правят с по-малки двигатели, но въпросът е принципен, все пак).
ако ще замърсявам околната среда, по-добре е да го правя с някоя малка японска кола, дето ше харчи 3 на сто...да е спокойна съвестта, един вид

:: салатено чудовище ::


Тема Re: не очаквах тука дсрещна линукс зилотнови [re: фoтoн 1.618]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.03.05 04:26



я кажи като десктоп с с gnome или с kde e по-бърз линукса, и с кое от двете иска по-слаб хардуер другите не ги споменавам, те изобщо не са от тая категория.

кое му е по-сигурното, че ЗА СЕГА няма достатъчно вируси /за сега е верно/

колко пъти и ЗАЩО си си прекомпилирала ядрото?

щом толкова си падаш по безплатните неща, що не земеш да ми построиш една къща за без пари, аз евентуално мога да реша да ти платя нещо.

ти сигурно си мислиш че мазда, форд и волво не са американски коли.



Тема п.п.нови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.03.05 04:33



нарочно избрах шевролет, защото знаех че ще клъвнеш .



Тема Re: не очаквах тука дсрещна линукс зилотнови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано14.03.05 04:51



ами имах кде преди доста време, сега повече ми харесва гнома, не знам с кое е по-бърз, сигурно е някаква уловка, поне не съм забелязала разлика, защото и компютрите бяха различни
нито един път не съм си прекомпилирала ядрото, не си мисли, че съм специалист нещо, интересен ми е линукса, но това не означава, че всичко му разбирам. сега компа от който ти пиша дори няма линукс, защото като се опитах да му сложа сусе, и яста яко се бъгваше, така и не разбрах какъв му е проблема; слака на предишното пц без проблеми си го инсталирах, а сега пак нещо се обърка.
странното е, че като му сложа риал сиди забива и се бъгва..може би защото компютъра е прекалено слаб; майка ми си го купи преди 1 година, за да си чатим през яхуто докато бях в чужбина...се тая, и без тва скоро ше си купя нов комп, и ако успея да си оправя всичко да ми тръгне под линукс, въобщя няма да му слагам уиндоус. даже съм си избрала и дистрибуция, убунту много ми харесва, ти с каква дистрибуция си?
и наиш ли кво, с удоволствие бих ти посроила къща, но ако ми дадеш да я направя по начин по който аз искам - много икономичен и природо съобразен някъде в планината..даже и зеленчукова градинка ще ти спретна, а когато аз имам нужда от помощ ще разчитам на теб..мен ме кефят доброволческите програми, ето например затова уважам американските унита, там винаги има сякви проекти и работи...дори едни познати ходиха в камбоджа без пари, за да строят къщи...просто чудна симбиоза - обикаляш света, помагаш на хората, обогатяваш се в повечето случаи без да платиш нито стотинка.
а иначе съм виждала организации, които искат да си платиш ебати таксата, за да те пратят някъде, това е тъпо, така или иначе ще се трудиш без пари, могат поне самолетен билет да ти осигурят...
а за колите ме хвана, хехе, верно че вече половината автомобилостроители в света са американски, ама все още има и европейски нали? а най-добре въобще без кола, аз нямам кола, но и не ползвам градки транспорт, освен когато ходя на витоша...пеша или с колело е най-яко..поне докато колите със слънчеви батерии не станат масови и евтини

:: салатено чудовище ::


Тема Re: не очаквах тука дсрещна линукс зилотнови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано14.03.05 05:01



аа и да ти кажа, много се издразних скоро играх няква игра дето ми пуска реклама "върви най-добре с интел пентиум4", баси мошениците и рекламите..
а иначе един познат си пуска почти всички игри под линукса, въпреки че компа му е доста стар и въобще не отговаря на раздутите изисквания на производители на игри, само дето новите игри наистина си вървят перфектно хеххехе това пък ако и аз го науча никога, ама никога няма да си сложа уиндоус...
а преди тва ще прекомпилирам ядрото, та като махна всички излишни драйвери и тн убунтуту ще върви още по-добре. абе лудница
а ти какви програми разработваш?

:: салатено чудовище ::



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.