Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Тема соево мляко?нови  
Автор stani_m (common sense)
Публикувано03.03.05 15:39



Продава ли се такова нещо в СОфия? Хубаво и усилено има ли? гледам по разни сайтове на англ. изброяват много и различни марки, явно там е разпространено, а тук, в България соята изглежда не е на почит.



Тема Re: соево мляко?нови [re: stani_m]  
Автор jeni4ka (zagubena:))
Публикувано03.03.05 15:48



Prodava se i tuk.E ne v tolkova raznovidnosti kakto v uk ili usa.Ima i priasno i kiselo.
Otidi v tozi magazin na Lavale za koito ti kazah.Tam prodavat.Zaglejdai samo sroka na godnost.Pila sam i balgarsko i na edna rumanska firma.Rumanskata firma ima niakolko vida kato s vanilia,s kakao/ne se sigurna/ i oshte edin vid imashe ama sam zabravila.Az mnogo obi4am tova s vaniliata.Na balgarska firma sam pila naturalno -i za mandji i sladkishi go izpolzvam nego.A sam vijdala na sashtata firma i takova s banan ama ne sam go probvala.Kiseloto mliako samo edin vid sam go iala -na bg firma.Plodovi ne znam dali ima.
Na rumanskata firma produktite gi prodavat i vav Fantastiko.



Тема Re: соево мляко?нови [re: jeni4ka]  
Автор stani_m (common sense)
Публикувано03.03.05 16:00



10х
вярно ми каза за този магазин и смятам да отида, срамота че само питам ама нека да мине празника.



Тема Re: соево мляко? [re: stani_m]  
Автор lolo ()
Публикувано03.03.05 16:29



Има го по магазините- по по- големите.А също и в тези за здравословни храни.
Ама хич не ми харесва.

om



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.