Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 08.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: СТИГА СТЕ СПЕКУЛИРАЛИ С ДЕЦАТА!!!нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор A3_ ()
Публикувано02.03.05 14:13



Тук е особено, личния пример и невиното хранене в детска възраст мършат по-голяма работа от боя и от насилването! Ти сама знаеш това



Тема Re: СТИГА СТЕ СПЕКУЛИРАЛИ С ДЕЦАТА!!!нови [re: A3_]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано02.03.05 14:43



Тоест, абсурдно е да се дава за пример любовта на малките деца към сурови зеленчуци и плодове, както е направено в публикуваният от теб наскоро текст

______



Тема Re: фантастиката...нови [re: lskrena]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано02.03.05 14:47



какво ме съветваш значи, да почна да вярвам на фантастичните книжки? Доказателства за телепортация не ща да слушам, в един друг клуб постоянно слушам доказателства за летящи хора, в повече ми е

______



Тема Re: "окултен"нови [re: evzeny]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано02.03.05 14:50



Не може да си сигурна, че съзнателният и свободен избор да ядеш месо няма да бъде отнет някой ден на същият принцип, по който религиите налагат своите глупости - чрес масово влияние над съзнанията

______



Тема Re: СТИГА СТЕ СПЕКУЛИРАЛИ С ДЕЦАТА!!!нови [re: tchupakabra]  
Автор A3_ ()
Публикувано02.03.05 14:53



всъщност исках да ти отговоря, но ще ти пожелая само хубав ден!



Тема Re: СТИГА СТЕ СПЕКУЛИРАЛИ С ДЕЦАТА!!!нови [re: A3_]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано02.03.05 14:58



Добре

Но иначе, СТИГА СТЕ СПЕКУЛИРАЛИ С ДЕЦАТА!!!

______



Тема Re: за лекс, АЗ_ и останалитенови [re: Цap Изpoд]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано02.03.05 15:07



не мога да цитирам по памет, но ако ти кажа за хора, закоито гравитацията не важи, ти какво мислиш, че ще каже всеки средно статистически учен?
чела съм разни книжки за гладуване и статии против, и ортодоксалната наука до голяма степен отрича това, което още хипократ и разни други гръцки философи и учениците им са правели и доказали.
да не говорим за осъзнато сънуване и астрални проекции...такива неща на всеки са му се случвали, но доколкото знам има само един институт, който се занимава с тях.
то си зависи и от учените разбира се. всичко опира до някакви вътрешни нагласи и предубеждения. например имахме един преподавател по философия, който отказваше да говори за източна философия, защото била твърде далече от нас, безинтересна и бедна..това едва ли е правилен подход към каквото и да е:)
в антропологията примерно има 2 основни теории - изолационистка и дифузиностична. учените от школата на първия вид вярват, че древните хора почти не са пътували и не са имали допирни точки, докато тези от втората школа непрекъснато намират доказателства за пътешествия на делечни разстояния извършвани от древни и "примитивни" народи..самият тур хейердал доказа, че древните са били в състояние да прекосяват атлантическия океан и са го правели. обаче изолационистите си затварят очите пред неудобните доказателства. както и да е. исках да кажа, че все още има много неясноти.
прав си, че когато някоя теория се окаже грешна на учения му разгонват фамилията:) имаше един такъв руски професор, който уж разчел йероглифите на маите. няколко години по-късно се оказа, че теорията му е абсолютно грешна, луд го направиха, но СССР му присъдиха специална награда за принос към историческата наука, въпреки, че този, който наистина разчете йероглифите го разби на пух и прах няколко години по-рано:)
приятен ден

:: салатено чудовище ::


Тема отговор, само след първото изречениенови [re: фoтoн 1.618]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано02.03.05 20:08



ако му кажеш за хора за които гравитацията не важи, всеки ИСТИНСКИ учен ще ти каже:
-- дай ги тука да ги изследвам
и ако почнеш да увърташ, ще ти тегли една майна.



Тема Re: отговор, само след първото изречениенови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано02.03.05 20:16



е дай ги, та дай ги:)
като иска да си ги изследва да ходи да ги търси по китайските провинции

:: салатено чудовище ::


Тема Re: отговор, само след първото изречениенови [re: фoтoн 1.618]  
Автор stani_m (common sense)
Публикувано02.03.05 21:45



ама и вие сте тръгнали срещу науката - да не сте превъртели нещо, или не пишете на компютри които пък не вървят с ток, ако чакахме вашите китайци да ги измислят, а знаете ли какво правят сега вашите китайци и индийци сега, ами използват науката (а не анти-гравитационните си сънародници) и се опитват да завладеят света, икономически де. не отричам, че не всички са щастливи само зашото има ток и кохлеарни импалнтанти, ама щом човешкия вид се множи така значи процъфтява нали така.
а и хората се тревожат и интересуват от проблемите които имат а не от тези които нямат. човешкият вид има приоритети и мисля по естествен път си ги намира и хвърля усилия там, не ми казвайте че "мантрата" и не знам какви си духовни възвишености (признавам въобще не знам какво е това, много е сложно за мен) са приоритет. и без това само малцина ще ги достигнат, тези които наистина вярват а ние другите какво ще правим, и за това науката се грижи за мнозинството което гласува с парите си (криво ляво работи, на мен не ми харесва ама "по-хубавата" - комунизма - не проработи, нали). ше кажете толкова много бедни и тъжни хора, ама що се множат значи могат да я карат, не се самоубиват нали, признавам цинично ама кво да правя това са фактите, тя "природата" и естествения ход на нещата ще си кажат думата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.