Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Запознаства за вегетарианци?нови  
АвторCpaмeжливa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 17:22



Знае ли някой местенце (освен тук), където човек може да намери сродна душа, вегетарианска? Сигурно във всички сайтове за запознанства изобилстват въпроси за развлечения, предпочитания, тип спорт, музика, храна..., но вегетарианството се посочва в смисъл на "не се отказвам и от постно".
А вероятно на всички вегетарианци е известно колко е гадно да имаш приятел/ка месоядец.
Вече ми се иска и колегите да са вегетарианци, че често ми се гади от миризмите...



Тема Re: Запознаства за вегетарианци?нови [re: Cpaмeжливa]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 17:33



тук сме, споко - www.vegetarian.viavita.net/members.html - "членове" - по градове са разделени - и започвай контакт



Тема Re: Запознаства за вегетарианци?нови [re: Cpaмeжливa]  
Автор Raja ()
Публикувано23.02.05 17:43



- може да се регистрираш тук. Между другото, понеже виждам, че lex се е запалил по едни особени окултни идеи, бих искал да изразя надежда, че сайта и занапред ще си остане посветен на вегетарианството само по себе си, а няма да се залита в посока на религиозни, социални и други движения, които по една или друга причина приемат вегетарианството. По този начин, от една страна към интернет обществото ще бъдат съпричастни възможно най-широк кръг от вегетарианци, а от друга няма да се създава погрешно впечатление за вегетарианството. Пунктовете около които, смятам всички можем да се обединим, са два - здравословните аспекти на вегетарианството и едно по-приемливо отношение към животните.

Би било добре, като отговори на горния постинг да посочим и линкове към другите вегетариански форуми в българското виртуално пространство.

Аз също обичам да се запознавам с вегетарианци (и не само), така че всеки който има желание може да ми пише на посочения в профила ми email или с бележка. Ще се радвам да се запознаем.

Животът е хубав.



Тема Re: Запознаства за вегетарианци?нови [re: Raja]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано23.02.05 18:59



Не се безпокой Raja ... сайта ще си остане само за вегетариантвото

окултизма може да бъде засегнат само толкова, доколкото и той засяга вегетарианството



Тема Re: Запознаства за вегетарианци?нови [re: lex]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано23.02.05 19:57



е лошо ли е ако от време на време се говори и за някакви други неща?

:: салатено чудовище ::


Тема Re: Запознаства за вегетарианци?нови [re: фoтoн 1.618]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано23.02.05 20:14



ами ето, нали си говорим
затова са форумите



Тема Re: Запознаства за вегетарианци?нови [re: Cpaмeжливa]  
Автор KamBam® (o)
Публикувано23.02.05 20:23



С приятели е хубаво
Ний на работа първо до арабите после за ябълки и банани



Тема Животът е многомерен...нови [re: Raja]  
АвторCpaмeжливa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 22:47



Благодаря за отклика! Непременно ще се включа в общество на съмишленици...
А е невъзможно човек да тръгне към някаква СЪЗНАТЕЛНА промяна и да не стигне до по-дълбоки обяснения за Живота, които наричат накратко "духовни" или "езотерични". Макар тези определения да не са точни, защото духовното присъства ежесекундно, а езотеричното отдавна не е (езо) така скрито, както е било някога...
Вярно е, че често човек прави неточни аналогии и е възможно покрай "духовното" да не прочете и материалистическото обяснение за вегетарианството. Но такива хора все едно ще намерят как да освиркат и двете... За тях се казва накратко "още не са готови...". Убедих се от горчив опит, че никого не можеш да тласнеш към промяна, ако той не е стигнал до нея, колкото и да го убеждаваш. Затова по-добре хората вътре в едно общество да се обогатяват, разменяйки си още ракурси към общите теми.
Нека да има гласност, пък който я чуе...!



Тема знам достанови [re: Cpaмeжливa]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.02.05 23:45



кравеферми и кошари



Тема Re: знам достанови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор Raja ()
Публикувано24.02.05 10:00



Не се и съмнявам.

Животът е хубав.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.