Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема www.elmaz.comнови [re: evzeny]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано26.02.05 14:28



май наистина се получи в темата за запознанства да има раздели

в

има раздел "Любима кухня" и там можеш да си отбележиш само Вегетарианска



Тема Re: Иначе съм устата и дейна...и тъпанови [re: фoтoн 1.618]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано26.02.05 15:17



Еееееххх.. ни съ фана на провокацийятъ

Умееш да отбягваш неудобните въпроси


Безумству храбрых поем мы песню!


Тема На КЛАДАТА, приятелю!нови [re: evzeny]  
АвторCpaмeжливa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 16:57



Браво! Някой поне се усети! Разделянето или по-скоро борбата между хората на каквато и да е основа - политическа, расова, идеологическа или хранителна, си е МЕСОЯДСТВО. Хората се изяждат един други заради предпочитанията и възгледите си... Нали ЦЕЛТА на Вегетарианството е точно - НЕ УБИВАЙ, НЕ НАСИЛВАЙ! ! Има много хора, които не ядат месо поради здравословни проблеми. Но биха, ако нямаха такива ограничения. Има куп вегетаринаци, които не ядат месо заради фигурата си или заради собствения си удължен живот... ... Това, че са ми неприятни миризмите, не означава, че мразя приносителите им. Пречи ми и цигарения дим, но не мразя пушачите. И все пак, не бих си хванала гадже –пушач! Имам опитност...
Опитах се да протегна ръка за приятелство... Наръфаха ми я... Във въпросните сайтове за запознанства съм намирала много добри приятели. Интересно е, че с чужденците по-лесно се разбираме - концентрираме се върху темите за сприятеляване, а не върху различията си...
Ако знаех, че ще отворя вратата за такава АГРЕСИЯ, щях да се спра преди началото. Но предполагах, че именно в този клуб бих срещнала сърцати, а не агресивни хора. Една от характерните черти на дългогодишните вегетарианци е, че стават сърдечни и по-БЛАГИ. Има достатъчно много литература по въпроса как влияе месото, убийството и т.н....
Нямам намерение никого да поучавам. Изказах мнение и търсех СЪМИШЛЕНИЦИ. Утрепахте ме, защото мнението ми не ви хареса?!!... Ами прескочете го, не го четете! Добре, че не сме в ония времена – щяхте да ме изгорите на кладата!...

В Парламента има по-заслужили от мене за разпъване. Но на тях не ви стиска да кажете нищо, затова си таите агресия и я изкарвате някому... Психологически добре познато!
Само, че не виждам нещо градивно да излезе от цялата тази тема... Затова аз излизам от тук, да не си губя времето. Ако нямате с какво да се занимавате, можете да продължавате да ръфате сянката ми.
Историята познава много пролята кръв заради революционери, активирани да докажат своето си....
Скъпо Чудовище, не се гордей, че си революционер. Опитай се с ЛЮБОВ да побеждаваш. А се опитай ИЗОБЩО ДА НЕ ПОБЕЖДАВАШ. Победи себе си и собствената си агресия!
Желая ти много Любов, пък откъдето можеш да я усвоиш... въпрос на храносмилане... (и хич не те мразя, за разлика от тебе)



Тема Re: На КЛАДАТА, приятелю!нови [re: Cpaмeжливa]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано26.02.05 18:05



стой, къде тръгна?:)
защо го караш така драматично?
и кой ти говори за победи? ти казваш, че си против разделянаето на хората, аз също съм, но това заради което ти се нахвърлих показа друго, разбираш ли?
нещата, за които говорим отдавна надхвърлиха вегетарианството, а ти още лееш сълзи за една оръфана ръка.
и не те мразя. не съм толкова злобна колкото изглеждам. просто съм се уморила от лицемерие и изкуствени прегради, затова винаги реагирам по-остро на тези неща.
казваш, че разделянето на хората било чиста проба месоядство. окей, но не усещаш ли противоречието? ти беше тази която каза, че колегите и тн й смърдяли. това не е ли дистанциране и разделяне? веге - може да се работи с него, месоядец - не става. сега за месоядка ли да те обявя? май няма смисъл, ти сама го направи..
казваш, че вегетарианците били по-благи. знаеш ли и аз такива наблюдения имам, но не смятам, че това се дължи само на храната. за себе си разбира се не мога да кажа такова нещо. майка ми е по-блага от мен, пък яде месо:) както и да е. острият език се дължи до малко и на вегетарианството, защото от както спрях да ям месо, взех да проумявам някои неща свързани с храненето. понякога ми се ще да имам по-мирен подход, но не се получава винаги.се тая. никой няма да ти ръфа сянката; и дори не е нужно да си ходиш. тук има и дружелюбни хора, не си прави извода само заради мен.
мерси за пожеланието, но ако ти кажа с колко много любов съм заобиколена, сигурно няма да ми повярваш. сигурно затова съм малко като оса понякога, за баланс дет се вика:))
приятен ден и не се сърди

:: салатено чудовище ::


Тема Re: Иначе съм устата и дейна...и тъпанови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано26.02.05 18:09



ще го преживееш:)
измисли ми друга провокация, може и да се хвана

:: салатено чудовище ::


Тема Re: На КЛАДАТА, приятелю!нови [re: фoтoн 1.618]  
АвторLila (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 21:37



Jalko che pusnah temata za mirniq forum
Vijte se be hora..dumi nqmam........................................



Тема Re: На КЛАДАТА, приятелю!нови [re: Cpaмeжливa]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано27.02.05 10:19



Пак си упорстваш с неясно откъде присвоените идеи, че вегетарианците са с нещо Специални. Вегетарианците не са по-умни, по-благи, по-мъдри, по-толерантни, по-различни, по-нищо. Просто хора, които не ядат месо. Никакви магически енергии не струят от ушите им, разбери. Тръгвайки с това мислене, създаваш неприятно усещане преди всичко.

Виж си темата - на пет реда два пъти описваш колко ти се гади. Много положително.

______



Тема Re: На КЛАДАТА, приятелю!нови [re: Lila]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано27.02.05 10:24



Не се шашкай - животът продължава Ако някога всички си говорят само мили неща, всичко е розово и де що има жива твар, се усмихва, значи си пуснала някое старо детско филмче Пък истинските деца не че не се бият и карат От момента в който почнат да пълзят В природата ни е, какво да го правиш

______



Тема Re: нали не мислиш, че...нови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Авторjaganath (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 17:54



Костов е вегетарианец и е един от най-почтените политици на България.
Да живее Костов!!! ДСБ - победа!!!
Хари Ом Тат Сат



Тема Re: Животът е едно голямо училищенови [re: фoтoн 1.618]  
Автор evzeny ()
Публикувано27.02.05 19:51



Фотон,

въпроса беше за селища по Света.
Аз споделих за малката част от него, която познавам.
А и Пуна е в Индия, все пак :-)

Подобно на темата, която почнах, аз не виждам Светът разделен на държави, всяка с нейните си проблеми. ГМ крави на пазара където и да е, Е проблем. За всички. Както bird flu във Виетнам Е и т.н.

Просто се опитвам да мисля по-глобално.
Извинявам се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.