Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема той хитлер е бил вегетарианецнови [re: Cpaмeжливa]  
Авторззззз (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 20:48



ако не знаеш



Тема Re: гепинови [re: фoтoн 1.618]  
Автор~!@$%^amp;*()_+ (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 20:54



тъпанарите не са дали адрес, съдейки по area code-то е някъде в мейн



Тема Re: Суровомесоядканови [re: Cpaмeжливa]  
Автор KamBam® (o)
Публикувано25.02.05 21:00



Недорузомение се получава да знаеш
Що не отидеш направо на срещата - тази неделя за витоша



Тема Re: Животът е едно голямо училищенови [re: lex]  
Автор evzeny (непознат )
Публикувано25.02.05 21:11



Така де.
Нали и аз това споменах. Което обаче не е равносилно на вег-кемпуси и градчета. Сан Франциско го дават за най-вег. в САЩ, следван от Ню Йорк и т.н. И верно, там има едно друго усещане спрямо Чикаго, напр. (#12), но дори те, дори прогресивните Университети не е само-вег. Нито "малките" по-будни градчета (от типа на Болдър, Согатак, Юджийн и т.н.) са.

Ако се имат предвид ашрами и селища като Пуна - това е друг въпрос. Но те са капка (уви) в Човешкото съзнание и ... кухня :-)



Тема Re: Запознаства за вегетарианци?нови [re: tchupakabra]  
Автор KamBam® (o)
Публикувано25.02.05 21:18



Е нали те поканихме на срещата с козата при това



Тема Re: гепинови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано25.02.05 21:42



ти да не би да живееш там някъде?

:: салатено чудовище ::


Тема Re: чудовище, вегетарианец ли си?нови [re: Koмap kpъвoпиeц...]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано25.02.05 21:50



радвам се че ти вони:)
значи съм улучила право в целта - нали се сещаш лайното във вентилатора и колкото повече се развони, толкова по-добре:)
ако мойта критика ти се вижда свинска значи и ти не си по-различен от "възвишените" и "духовни" вегетарианци, които се правят, че не ходят до тоалетна:)

:: салатено чудовище ::


Тема Re: Запознаства за вегетарианци?нови [re: Raja]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 22:10



и друг път съм казвал, че съм против вегетарианството, не защото е вредно физиологически (и без месо се живее), а защото води до увлечения по подобни окултни идеи. или може би е обратното - окултните идеи водят до вегетарианство. което и да е, не буди в мен симпатии.



Тема Re: Суровомесоядканови [re: Cpaмeжливa]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано25.02.05 22:16



ами и аз тва казвам де - истинският вегетарианец си личи по характера. искаш ли да почна да те цитирам, да видим и твоя характер?
трупоядци, мърша, смърдеж....ти ли ще ми говориш за чисто вегетарианско съзнание?
ти си приказваш някакви неща наизуст за "енергийно изчистване", не аз! разбираш ли? никога не съм казвала, че съм вегетарианка, че съм много изтънчена и изчистена, че не мога да понасям месоядци, че колегите ми смърдят и тн. ти си тази която ги говори тия неща и после претендира за "вегетарианско съзнание".. и от какви сметки гъмжи съзнанието ми, че не разбрах..
с примера за гаджето от америка исках да ти кажа, че не може някакви псевдо духовни работи и хранителни навици да ми попречат да бъда с някой. нещо, което ти едва ли ще можеш да направиш.
почувствала си се като в кланница? хехе, тва е най-големият комплимент, който съм получавала някога за езика си..
и сега недей да говориш за секти, защото за мен ти си тази която е попаднала в такава. нали ти казвам - заиграване с неща от рода на "енергийно изчистване" и тн доста ми мяза на гадна сектантска манипулация..
пък хитлер..не знам какво си прочела от това, което го написах, май не е било цялостно..дреме ми че не си схванала тънкия ми намек, аз се опитах да дам най-малоумния пример, за да ти кажа, че вегетарианец не е задължително да значи добър и изчистен човек..толкова и си разбрала, но това не ме учудва
и да ти кажа ти поспри да се ограмотяваш, защото твърде много бълвоч си изчела, щом така зверски си си повярвала, че не можеш да имаш нищо сериозно с месоядци и енергийните изчиствания. така че карай по-спокойно с промиващата литература, че да не земеш да станеш по-католик и от папата

:: салатено чудовище ::


Тема Re: Запознаства за вегетарианци?нови [re: tchupakabra]  
Автор фoтoн 1.618 (крава-шампион)
Публикувано25.02.05 22:22



подобрена раса..и енергийно изчистена
да им се ненарадваш
ще си седят там в това духовно село и ще се потупват взаимно по рамото

:: салатено чудовище ::



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.