Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 14.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ей,безпокоя се за вас...нови  
Автор Биcмapk (Железен Канцлер)
Публикувано30.01.05 15:07



Всяка година по това време-когато зимата стегне,липсата на жизненоважни аминокиселини започва да взема тежкия си дан .
Разболявате се,превъртявате,изобщо-като се замисли човек,колко малко е нужно за да предотвратите това-една сочна пържолка !



Тема Re: Ей,безпокоя се за вас...нови [re: Биcмapk]  
Автор фoтoн фйk (крава-шампион)
Публикувано30.01.05 15:29



благодаря за загрижеността, но ти препоръчвам да задържиш ценните си съвети за себе си.
и да ти кажа,че всички ненормални хора, които познавам са месоядци; явно липсата на някаква аминокиселина не може да се сравнява с натрупването на отрови в организмите на месоядните.
защото като оставим настрана психичните болести предизвикани в следствие на нещастен случай, травми от детството и войни, май почти всички лудости започват с депресии, паранои и психози предизвикани в болното тяло от болната храна.
и стига вече с тая пропаганда за месото. въобще, развила съм непоносимост и алергия към сякъв вид пропаганда и не мисля, че да я прокарваш зад фасадата на "загриженост за бедните тревопасни" е добро и правилно. ние сме достатъчно голями, за да сме отговорни сами за себе си, и достатъчно интелигентни (с някои изключения), за да направим избора си сами.

::салатено чудовище::


Тема Re: Ей,безпокоя се за вас...нови [re: Биcмapk]  
Автор arancabal (ni6tojni)
Публикувано30.01.05 19:25



na teb mai aminokiselinite sa ti izfiriasali ot tikvata !



Тема Re: Ей,безпокоя се за вас...нови [re: Биcмapk]  
Автор[orange]Nature[/orange] (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 19:33



Сигурна съм, че повечето хора в този форум знаят какво "губят" и какво ПЕЧЕЛЯТ като не ядат месо и са направили своя избор напълно съзнателно . Много от вегетарианците стават такива по съвсем естествен път, без да си го налагат. Но хората, които се отказват от месото се увеличават, защото все повече от тях осъзнават, че то не е необходимо на човешкия организъм и че всички нужни съставки се съдържат в растителната храна.
Всеки прави своя избор и лично аз досега на нито един месоядец не съм казала, че не трябва да яде месо, това е решение до което човек трябва да достигне самостоятелно...Така че би било хубаво ако и месоядците уважават и разбират нашия избор..., но това много рядко се случва.

"Какъв е смисъла да искаме нещо ако не го правим...?"



Тема Re: Ей,безпокоя се за вас...нови [re: Биcмapk]  
Автор KamBam® (o)
Публикувано30.01.05 19:58



Приятелю, закъсня
връщане назада няма



Тема Re: Ей,безпокоя се за вас...нови [re: Биcмapk]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано30.01.05 20:30



оооо, чувствам се перфектно



Тема Извинявам се...нови [re: фoтoн фйk]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано31.01.05 10:25



Ама откачените, които аз пък познавам, са вегетарианци... Абе не че са лоши хора, ама... По нашия край им викат "малко зашлекнати".

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Извинявам се...нови [re: Black Wolf]  
Автор фoтoн фйk (крава-шампион)
Публикувано31.01.05 12:22



извиних те

за пръв път чувам такава дума...ти от кой край си?
и в какво се изразява откачеността на вегетарианците, които познаваш?


::салатено чудовище::


Тема Re: Извинявам се... [re: фoтoн фйk]  
Автор Poмeokтoн (непознат)
Публикувано31.01.05 13:48



Ами ако познава Фотон фйк, нищо чудно да има такова мнение човека... То и мен ме хваща срам, пък за другите не знам...



Тема Re: Извинявам се... [re: Poмeokтoн]  
Автор фoтoн фйk (крава-шампион)
Публикувано31.01.05 14:15



абе що не ходиш в клуб християнство??
можеш да им се оплачеш от мен..можеш да ме оплюеш и там, и без тва сега им написах една хубава темичка....
ако толкова се срамуваш - прав ти път и не се връщай да пишеш в тоя клуб повече. нали се сещаш - на който не му харесва, да не идва..
а за другите няма как да знаеш, първо защото не изразяваш всеобщото мнение, и второ, ти си твърде тъп, за да осъзнаеш за себе си разни неща, така че не можеш да имаш претенцията, че разбираш другите хора.
и ако имаш нещо за мен, ми пращай лична бележка, защото:
1. нашият спор вече се разпростира на 3 теми и сигурно сме досадни и
2. спести си унижението, защото всички ти четат тъпотиите и ставаш само за смях

::салатено чудовище::



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.