Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 23.09.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема мутанти  
Автор фoтoн фйk (крава-шампион)
Публикувано29.01.05 16:22



сега влизам в нас с 1 торба мандарини
и една от тях се оказа за чудо и приказ - едвам се бели, а като я обелих, отвътре тъмно червена, с вкус между мандарина, грейпфрут и незнамсикво...хахахаха
сега го доотворих и видях че само до някъде е червено и кисело, пък по-надолу е оранжево и има вкус на портокал леко...
толкова е странно, че изпадам в делириум:))
на някой случвало ли му се е да попада на такива хибриди?
и някой изобщо знае ли какво ям в момента?
"да живее" генното инженерство!
понякога си мисля какво ще стане ако историята от "гатака" стане истина...сигурно всички хора ще приличат на ивайла бакалова и дейвид бекъм
пфу

::салатено чудовище::


Тема Re: мутантинови [re: фoтoн фйk]  
Автор Poмeokтoн (непознат)
Публикувано29.01.05 16:59



Не знам какво са ти продали, но се надявам да е нещо отровно!

Редактирано от Poмeokтoн на 29.01.05 17:00.



Тема Re: мутантинови [re: Poмeokтoн]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано29.01.05 17:06



Стига де смотльо, тотално се излагаш вече. И не можеш ли да напишеш нещо, без тутакси да го редактираш?

______



Тема Re: мутантинови [re: tchupakabra]  
Автор фoтoн фйk (крава-шампион)
Публикувано29.01.05 23:49



хахаха ми сигурно не може
представям си го как прочита мое или твое мнение,почва да трепери и да му излиза пяна, пише нещо малоумно, пуска го, после не му харесва, още пяна, пот и лайна и накрая изтърсва "еби си майката" или "пукни" и сяда да медитира:)))))))))))хахахахах
ше ме съсипеш ей!хахахаха
смеееееехххххх - нема такова виене,копеле! :)))))))))))))))))
ех:))
ромео, айде мойто момче си направи един вкусен хот-дог със соев кренвирш, стопли си го на микровълновата, кажи си молитвата и си го хапни да се поуспокоиш:)

::салатено чудовище::


Тема Re: мутантинови [re: фoтoн фйk]  
АвторNature (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 11:54



Ne si edinstveniq, i az popadnah na takiva "mandarini" mutanti. Naistina izglejdaha super, no po- gadni ne bqh qla. Mejdu drugoto da te predupredq. Ima i takiva "krushi". Golemi i julti, napravo kato gi vidish i surce ne ti dava da ne si vzemesh pone edna, no kato gi opitah, mandarinite mi se vidqha napravo suvursheni. Ta bqh si vzela nqkolko ot vuprosnite "krushi", no shtom gi vkusih izletqha v kofata bez nikakvo kolebanie. Zna4i na vkus beshe neshto neopredelimo. Mejdu diula, krusha i oshte koi znae kakvo. Ta zatova nai dobre e 4ovek da si ima ovoshtna gradinka, no uvi...



"Kakuv e smisula da iskash neshto, ako ne go pravish..."



Тема Re: мутантинови [re: фoтoн фйk]  
Автор Poмeokтoн (непознат)
Публикувано30.01.05 12:10



Явно мандарините не са били отровни...

Фотон, дай ми адрес да ти пратя буркан с лично брани от мен гъби...



Тема Re: мутантинови [re: Poмeokтoн]  
Автор фoтoн фйk (крава-шампион)
Публикувано30.01.05 15:19



хех
по-добре ми дай твоя, да ти пратя едни вълшебни гъбки, може би ще се смириш поне пред чудесата, които тези гъбки правят със съзнанието ти.


::салатено чудовище::



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.