Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 12.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Едно такова питане имам???нови  
Автор Пyшилиcт (пушещ :))
Публикувано16.01.05 20:42



Как коментирате "кучешките зъби" на човека. Не се заяждам, но е някак странно. Те не са изявени като у хишниците, но не предполагат ли МЯСО!



Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: Пyшилиcт]  
Автор KamBam® (o)
Публикувано16.01.05 21:36



Като дойде някоя мечка в гората и аз и се узъбя ще избяга защото ще помисли че съм месоядец
Извън темата, на мен пък ми е интересно защо кучешките зъби често стават леко по-жълти от останалите?



Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: KamBam®]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано16.01.05 23:32



Ако дойде някоя мечка в гората, най- добре да се насереш, щото иначе може да помисли, че ставаш за ядене.
Това се нарича - "мечи рефлекс" и е спасявало живота на хора. Но като се има предвид, че си суровоядец, едва ли ще го докараш на миризма и определено, шансовете ти се стопяват.

ТТД и ценни съвети от първа и втора необходимост за мечка: на правата ще те скъса, поне надбягва кон; катери се отлично, дърветата не са спасение; по природа е месоядец, но от тези...ако припадне; с един удар поваля кон, особенно да се пазиш от ляво круше; ако бягаш по нанадолнище по диагонал, й натежава задника и захожда, това е вярната тактика; ако срещнеш мечка на пътеката, отмести се, дори да е добра мечка, няма навика да се връща, нито да заобикаля, тя си знае само напред и ще мине през теб; ако срещнеш мило малко мече да си играе самотно, не му се цани за бавачка, майка му може да не те одобри...; кучешките ти зъби и без това ще изпопадат от тракане така, че няма нужда да се зъбиш, може и в шепа да й ги покажеш; кога ходиш из гора с мечки, припявай си...това е един от редките случай, когато фалшивото пеене е за предпочитане; също така, срещата с лоша мечка е един от редките случай, ако имаш истерична жена, да я оцениш по достойнство...не само мъжте вдигат ръце и мечките кандисват; ако по това време, срещнеш мечка с кисел вид, по- добре не оставай за да разбереш какво ще си помисли.

И за десерт един виц:
Седнали двама братя та са наяли, ама мъжката(без аналогия с "на т'слата дръжката"). Единият бил по ербаб, каилен такъв. И к'ат са нахвърлял като пате с горещи ....., станал та се протегнал и рекъл:
- Ееехей, както съм се наял, да има сега и една мечка да се приборя... Нещеш ли, от гората излязла една мечка... Другият брат като се прибрал в къщи, попитали го и разказал , така и така, хапна, рече, че иска мечка, излезе мечка.
- И какво, - рекли роднините, де го брат ти?
- Ами не знам...ама намерих една обувка.



Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: xyaнджи]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано17.01.05 09:42



Пропусна - хвърляй раницата. Ако на мечката е подушила манджата в раницата, то ще те остави на мира.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: xyaнджи]  
Автор KamBam® (o)
Публикувано17.01.05 09:48







Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано17.01.05 10:55



Да го добавим.



Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: KamBam®]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано17.01.05 10:56







Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 12:01



Инструкция за туристите в Скалистите планини:
1. В Скалистите планини се срещат опасните за човека мечки гризли. Те нападат човека и го изяждат.
2. За да не ви нападнат мечките гризли, трябва да си окачите на шията звънче. Звънът на звънчето плаши мечките гризли.
3. Как да разберете има ли наблизо мечка гризли и трябва ли да звъните със звънчето? Трябва да погледнете земята. Ако видите пресни изпражнения, значи мечката е наблизо и трябва да звъните със звънчето.
4. Как да различите изпражненията на мечката гризли от тези на другите животни? Наведете се и внимателно огледайте изпражнението - там трябва да има звънче.




Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: ..]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано17.01.05 12:18



Абе то шега, шега, ама една зима, за 8-ми декември ходих на планина и горе на билото видяхме следи от мечка. Как се слиза дерето право надолу нема ти разпраам - клякаш, подпираш се с ръце отзад и се надяваш да няма големи камъни под шумата. 3 часа нагоре по по-полегатата част и 3 часа през стръмното, половин час преди да се стъмни успяхме да слезем .
После бутилка и половина водка за 2-ма и цяла нощ истории за мечки

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано17.01.05 15:20



Веселба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.