Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано21.01.05 21:15



Това, че човек е хищник е ясно. И трябва да го развиваме, а не да се стараем да го променим.
Аз имам собствена теория; хората са два вида - вълци и овце... Доста голям брой са овце (тук спадат и тези, които по религиозни причини зорлем стават такива - будисти, индуисти, и най-вече моите любимци - йогите). Макар че повечето будисти и индуисти си хапват месце най-спокойно... Щото по местата където живеят доста от будистите без мръвка няма оцеляване!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: Black Wolf]  
Авторp (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 00:08



mnenieto e kato zadnika - vseki go ima - nali znaesh :) neshtata sa mnogo po-slojni otkolkoto (ni se iska da si) gi mislim.

chovekyt e nito vylk, nito ovca, a mejdu tiah. i ne e hishtnik, nito trevopasen.

:)



Тема Re: Тук кво търсиш?нови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (fuls sanguinarY)
Публикувано22.01.05 14:16



Ми, аз не търся хора които да ме разбират. Разправят повечето гледни точки разширявали кръгозора пък какъвто съм тесногръд!

Истинската храна е доста условно понятие наопследък. Нито месото, нито другите храни не са такива каквито... са били и трябва да бъдат. Поне според мен. Мечката, да ни е жива и здрава, е доста спечиален човек!



Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: Пyшилиcт]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано22.01.05 18:53



Живи са, но смятам че употребяването на растения за храна е приемливо, за разлика от употребяването на животни.

По същият начин, по който ти смяташ за неприемливо употребяването на човешко месо.

Сега разбра ли ме?

Ако направим еволюционната верига (изпускайки някои типове)
минерали и съединения -> растения -> гъби -> животни -> хора
Границата на приемливата храна стопи на различно место.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: Тук кво търсиш?нови [re: Black Wolf]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано22.01.05 20:51



Един приятел се има с бракониерите и иманярите(те са едни и същи) в Троянският Балкан. Кърнарци, Черноосъмци и пр. Въоръжени са с калашници с оптика. При тях е ял меча лапа(когато още беше жив бай Ангел, хижаря на "Дерменкая", каза, че е като шунка на вкус и консистенция.



Тема Re: Тук кво търсиш?нови [re: xyaнджи]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано22.01.05 20:52



Забравих да кажа, че е излязла няколко години затвор за единият. Май ги бяха издънили и набарали мечката във фризера.



Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: Black Wolf]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано22.01.05 20:54



Само да си казал нещо за йогите и те викам дуел с пищови.



Тема Re: Тук кво търсиш?нови [re: xyaнджи]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано23.01.05 10:33



Е, това вече е добро! Бракониерите требва да се гонят яко! Както и всички ловджии - те са долна паплач!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: xyaнджи]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано23.01.05 10:34



Имаш ли?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Тук кво търсиш?нови [re: Black Wolf]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано24.01.05 01:21



Значи, тези хора познаваха всяко животно в Балкана. Те не убиваха кесим...както и убиваха истинските бракониери...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.