Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: jiven]  
Автор Пyшилиcт (пушещ :))
Публикувано18.01.05 15:58



съвети кафява мечка

1. ако няма малки - не бягай! Ако напада - не бягай (ако можеш тръгни към нея, можеш е ключова дума )
Ако има малки - приятно ми беше!!! Да се познаваме!!!!

Обща идея, вдигай шум да те видят отдалеч!

съвети Гризли (почти безмислени)

1! НЕ ВДИГАЙ ШУМ - Гризли са много любопитни! НЕ МИРИШИ ИНТЕРЕСНО - те обичат интересните неща!
2. Ако видиш гризли (все едно с мечета или без) БЕГАЙ! (газим!) Търси високо ДЕБЕЛО!!!! дърво. Дебело е с много ДЕБЕЛИ букви!!! Щот гризли ги гризе и събаря... доста лесно. НИКОГА не тръгвай срещу нея - гризли обича да си играе с храната :)

3. и най-важно! Гризли си прави каквото си иска. В Иелоустоун има много табели с надпис "Добре дошли в страната на гризли!" Прави си изводи! Разчиташ изцяло на благоразположението и.

Всичко е в уважението и... късмета и... добрата индианска медицина!



Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: CHERRY]  
Автор jiven ()
Публикувано18.01.05 16:40



малей, начи не е шега, като решат мечките да ядат
а таз хижа безбог ми е една от най-любимите в пирин. леле, какви спомени имам оттам за последно, точно посред топло лято се качвахме от гоце делчев през гората нагоре.

м/удругото сега като се замислих за мечките и прочее, се сетих че из някоя от ъъъъ окултните книги, дето някога съм чела, имаше една метафора свързана точно с мечката и кармата. в общи линии посланието беше, че срещата с мечката не е смъртоносна, а е за урок. мечката ще те наплаши, щото си неадекватен, но няма да те убие. съдбата ще те шамароса здраво, та белким поумнееш сигурно въобще не съм точна в спомените си.



Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: Пyшилиcт]  
Автор jiven ()
Публикувано18.01.05 16:47



ааааааа, говоря си само за нашенската кафява мечка. гризлитата да си ги мислят щатското население.
начи принципно шансът да те пожали мечката, ако е без малки, е голям.
та ако тръгна към нея, то с каква идея ще е? сигурно за да я погаля



Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: Пyшилиcт]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано18.01.05 17:43



Коментар - човекът е всеядно животно. Може да се храни със всичко.
И един цитат "Всичко е позволено, но не всичко е полезно."
Вегетарианството е въпрос на избор, а не на природна необходимост.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: Пyшилиcт]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано18.01.05 17:54



Недей, че щом се е почнало с уважаването - не ще да е за добро таз работа, сабалем много ще цепи глава.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: jiven]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано18.01.05 18:24



А, тя и сестра ми не знае къде е границата...

Значи, дето разправяш за момъка, как се срещнал с лошата мечка и тя му се изръмжала в сурата...не е така, честно. Дай сега да обърнем гледната точка(като запазим резбата). Върви си една добра мечка, както всеки ден по пътечката и нещеш ли насреща й един лош човек, който се е запънал като магаре на мост и през ум не му минава да си помръдне "д"-то. И кво да прави бедната, като е праволинейна по природа и не може да се връща назад, ни да заобикаля. Като го види, че е глъм и не ще да и отстъпя, решава да се юди. Сумтене, ръмжене, това онова. Ония обаче нахалени пак не мърда. Накрая против всички заложби на софтуера си, тя решава да импровизира и минава някак си.

Тук се налага един кратък извод - като видиш мечка, дай й път да мине. Ако няма проблем, не реви излишно, ако има проблем...и без това ще си ревеш.



Тема Странно ?нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Borislav (Анти)
Публикувано18.01.05 19:15



Не е странно изобщо. Не само зъбите, но и стомашните сокове са сходни с месоядните животни.
Природно и религиозно (независимо от това, дали е Юдеизъм, християнство или Ислям), човек е създаден като всеядно същество.
Според теоретиците, подкрепящи Дарвиновата хипотеза, яденето на месо е довело до бързото развитие и прогрес на човешкото същество.
Човешкият мозък се храни от кислород, захари и "добрия" вид холестерин, който холестерин се набавя предимно от месо.



Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Пyшилиcт (пушещ :))
Публикувано18.01.05 19:30



това при мен не е проблем, може да се каже че съм от групата на не"пиячите"



Тема Re: Едно такова питане имам???нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Пyшилиcт (пушещ :))
Публикувано18.01.05 19:33



Сега ако беше един мой приятел щеше да пита "е сега какво не ви ли изкушава ... Поради съображения за сигурност са тия ... Не че може да ви се дояде, просто хранителните нрави може да са различни.

Според мен има сезони когато месото си е доста "полезно". Лятото не особено... всъщност моето мнение надали ви интересува

Радвам се, че не сте разни... ултраси!



Тема Re: Странно ?нови [re: Borislav]  
Автор Пyшилиcт (пушещ :))
Публикувано18.01.05 19:36



Е! Малко по-горе пише, че месото е вредно! Разберете се де!

Майтапа настрана. Съгласен съм.

Не подкрепям Дарвин, но месото става за храна. Зимата, примерно, какво растение можеш да откриеш? Без да изгориш толкова енергия преди това, че като го намериш да паднеш и да умреш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.