Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Отблъскват ме мъжете месоядци!нови  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.11.04 17:10



По принцип се старая да съм максимално толерантна и да не осъждам хората, за това, че ядат месо. Но когато някой яде месо пред мен, ми става страшно гадно. Разбира се много зависи от месото, тип шунка и салами по-понасям. Но от разни разкъсващи се меса ми се повдига.
А относно някои мъж месоядец, би ми било отвратително да го докосна. При самата мисъл, че яде месо, ме отблъсква. Така е от около три години.


Не ме разбирайте погрешно. Не си търся партньор, просто споделям.






Тема Re: Отблъскват ме мъжете месоядци!нови [re: amrta]  
Автор A3_ ()
Публикувано12.11.04 20:07




Всеки си има право да избира от какво да се отблъсква...
Хубаво е, че сподели.





Тема Re: Отблъскват ме мъжете месоядци!нови [re: amrta]  
Автор ghiacciata (matta)
Публикувано12.11.04 22:31



След като знам как реагираха тук на случката ми с хладилника и го изкараха болестно състояние някой хора....то на това незнам как ще реагират някой от клубарите

И аз често съм се замисляла по-този въпрос не говоря попринцип за мъжете,който ядът месо,а изобщо за хората които го консумират...

Просто го приеми така, че никой не е съвършен и си има свойте косури и това го приеми като косур или си намери вегетариянец...знам ли

Ами представи си някой да нейска да е с теб въпреки,че има чувства към теб,защото не ядеш месо?!?
Много мъжа са ми казвали,че това за тях ще е проблем и аз разбира се усещам колко са ограничени,но вече се отклонявам от темата.....Просто трябва да го приемаш,защото по-голямата част от Света яде месо това си е факт.

Може да си разочарован,ако не успееш,но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Отблъскват ме мъжете месоядци!нови [re: amrta]  
Автор KamBam (o)
Публикувано12.11.04 23:18



Това 'да го докосна' буквално ли е или темата е за големи
А ти винаги ли си била вег.? Защото например разликата между мен преди две години(когато съм ял) и между мен сега е никаква



Тема Re: Отблъскват ме мъжете месоядци!нови [re: ghiacciata]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано13.11.04 00:29



Виж, невъзможно е да направя компромис със себе си относно месото. Но проблемът не е само в месото. Имам абсурдно високи изисквания - да е вегетериaнец, да се занимава с дао, с йога, с Кастанеда, с бойни изкуства, с осъзнато сънуване, да постига оргазъм без еякулация, и по тези критерии изключвам почти всички мъже. Но предпочитам да съм сама отколкото с някой, който не е това, което искам да бъде.






Тема Re: Отблъскват ме мъжете месоядци!нови [re: KamBam]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано13.11.04 00:45



Да, от дете съм вегетериaнка. Майка ми още като бременна с мен не е яла месо. Била е още студентка, затова се налага да ме гледа баба ми, която ми е давала всичко. На пет годишна възраст майка ми ме взима окончателно при себе си и оттогава не съм яла месо.

Имах предвид, че ме отблъсква именно като мъж поради факта, че яде месо. И би ми било неприятно да го докосвам и целувам. Иначе за здрависване или приятелска прегръдка няма проблем.






Тема Re: Отблъскват ме мъжете месоядци!нови [re: ghiacciata]  
Автор A3_ ()
Публикувано13.11.04 08:19




А какво мислиш за детенцето ако майката е вегетарианка, а бащата убеден месояд? тогава какво би се случило.

За мен нещата стоят по по-различен начин..., опитвам се да не деля така хората, защото както писа и KamBam и аз преди съм ядял месо, но по-важен е стремежът, който е в сърцата на хората, защато при подходящи условия, той би се изявил по прекрасен начин...

Но за едно детенце, една Душа, която двама души канят на гости /разбирай имат си детенце/, тогава вече нещата стават по-трудни..., ако единия се е осъзнал и е вегетарианец, а другия още не е.

Радостен ден!



Тема аз познавам един!нови [re: amrta]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано13.11.04 08:57



почна да чете кастанеда в университета, а в момента с приятели залагаме кога ще се самоубива.
мисля че да се взема кастанеда на сериозно е доста вредно за здравето, тежките случаи завършват с екзитус леталис
аз също съм чел някои книги от него, но без да се вживявам. а осъзнатото сънуване няма никакъв висш смисъл, макар че е добро безплатно забавление. обикновено при осъзнато сънуване се забавлявам с три неща:
1. шматкам се и разглеждам дребните подробности (камъчета, тревички, мазилката по стените, табелки по трафпостовете);
2. летя;
3. изнасилвам женските, проявили неблагоразумието да ми се мяркат в съня .




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Отблъскват ме мъжете месоядци!нови [re: amrta]  
Автор ghiacciata (matta)
Публикувано13.11.04 11:05



Ами незнам дали има тъкав човек, които да отговаря на тези изисквания
Пожелавам ти успех в намирането


Може да си разочарован,ако не успееш,но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Отблъскват ме мъжете месоядци! [re: amrta]  
Автор z_emfira (платинена)
Публикувано13.11.04 13:26



ох, ами аз познавам един такъв.....

занимава се със всичко споменато освен Кастанеда и бойни изкуства. И вместо йога практикува чи гун...... и осъзнатото сънуване го свързва предимно с Юнг...
Сага като се замисля май не отговаря на изискванията , но пък за Даото и оргазма без еякулация - пълна гаранция

Ако искаш мога те запозная, но работата е там, че с тъкъв човек много трудно се плува в един аквариум.... щото ще ти трябва цялото време, енергия и търпение на света. За "next level". Ако разбираш какво имам предвид.

И от време на време, така, чисто по женски се сещаш за лафа от един любим филм "понякога човек иска компот, не крем брюле".
Само понякога.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.