Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 04.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Днес от сутринта ......нови [re: KamBam]  
Автор jiven ()
Публикувано06.10.04 11:22



е, смяташ ли ще ще има педагогически, а не обратен ефект?
на нейно място веднага крия в отговор я круши, я ябълки, щото са ги полазили мушиците примерно



Тема Re: Днес от сутринта ......нови [re: ghiacciata]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано06.10.04 11:36



Да Ме Прощаваш, но изказването за входната врата си е МОЕТО издразване, следствие от прочетеното из темите вчера и днес. Не мога да проумея... с какво съзнание... сте готови да криете и изхвърляте чуждата храна от хладилника, например? Някой да ви е казвал,че всеки сам има право да решава какво ще яде и какво не? Все едно аз да тикам парчета пържола по чиниите на вегетарианците, с които сме на ресторант, или тайно да меля ситни късчета месо в постния гювеч, открит в хладилника ...

______



Тема Re: Днес от сутринта ......нови [re: tchupakabra]  
Автор ghiacciata (matta)
Публикувано06.10.04 11:42



Не съм крила храната на никой
Просто казах,че съм се замислила по въпроса,но не сам
А да ти кажа това със слагане на месо в храната ми се е случвало и едва ли предполагаш колко е гадно различно е от това някой да ти сложи чушка в салатата немислиш ли

Може да си разочарован,ако не успееш,но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Днес от сутринта ......нови [re: ghiacciata]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано06.10.04 11:55



Това с месото в храната беше най-абстрактната идиотщина, която можах да измисля

А фактът, че ти се е случвало, може само да покаже колко безкрайно малоумни са хората, когато убедени в правотата на собствените си възгледи насила се стремят да го докажат на останалите. Замисли се и за това, когато се замисляш за силови мерки и репресии срещу пилето в хладилника.

И още, абе вие, хора, за станиоли, пликове и кутии за храна чували ли сте? Много помагат.

______

Тема Re: Днес от сутринта ......нови [re: tchupakabra]  
Автор ghiacciata (matta)
Публикувано06.10.04 12:09



Има всякакви хора

Замисли се и за това, когато се замисляш за силови мерки и репресии срещу пилето в хладилника.

Ти го каза аз само се замислям,но не го правя


И още, абе вие, хора, за станиоли, пликове и кутии за храна чували ли сте? Много помагат.


И такива работи ли имало вече цъ цъ и аз да незнам....то бива безинформираност от моя страна но чак толкова

Може да си разочарован,ако не успееш,но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Днес от сутринта ......нови [re: tchupakabra]  
Автор A3_ ()
Публикувано06.10.04 12:37



И аз ще се включа във веселбата
Да, точно тока, хладилникът е място за храна, и всеки от живеещите могата да държат каквато си харана искат. Никой не би държал пране или инструменти в хладилника или разни други работи. Е тогава какво прави някаква умряла плът, гнища се и разлагаща се в хладилника при другата храна?!


Сега понеже за известно време съм сам, хладилникът е радодст за окото -- ябълки, зеле, моркови, червено цвекло, целина, магданоз, копър /понеделник ходих до борсата, за да се заредя с продукти за сокчета /.

Но това за стикерите е хубаво




Тема Re: Днес от сутринта ......нови [re: A3_]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано06.10.04 12:42



Никой не би държал пране или инструменти в хладилника или разни други работи. Е тогава какво прави някаква умряла плът, гнища се и разлагаща се в хладилника при другата храна?!


Моля те,
запомни, че твоята лудост си е единствено и лично Твоя, и не е Задължително околните да я споделят.

______



Тема Re: Днес от сутринта ......нови [re: tchupakabra]  
Автор A3_ ()
Публикувано06.10.04 12:49




Благодаря ти, ти сигурно усещаш моята приятелска симпатия към теб, защото често ме хващаш в крачка и много ме караш да се смея
Благодаря ти, пожелавам ти от сърце - щастие и прекрасен ден



Тема Re: Днес от сутринта ......нови [re: A3_]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано06.10.04 13:35



Ами като смятате, че сте хванали господ за шлифера това не ви дава право да смятате останалите за по-низши и да ги репресирате по тоя начин
Че вече ми се изясни връзката вегетарианци - национал социалисти

Аз смятам да основа движение за защита на печеното пиле и смядовската луканка, понеже смятам че те са един достоен погребален ритуал,един вид мумифициране и отдаване на последна почит.
Не е като да бъдеш изхвърлен недостоино от мавзолея, където се пазят тленните ти останки на боклука.




Тема Re: Днес от сутринта ......нови [re: sencko]  
Автор A3_ ()
Публикувано06.10.04 14:07








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.