Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Процедурен въпрос за хлебаркитенови  
Автор jiven ()
Публикувано03.08.04 12:56



Как се пъдят хлебарки навън?

Ако трябва да съм честна,милозливото ми вегетарианско сърце хич не се изпълва с топли чувства към тях.Което си е чиста проба лицемерие,но какво да се правиДаже може би бих ги убивала директно,ако не ме беше гнус.Често ги изхвърлям през терасата,като така правя услуга на комшиите:(
Освен това си имам принцип,че ям това,което мога да убия с двете си ръце: например домат,краставица,пъпеш,житоКоето значи ,че мога да ям комари и хлебарки,понеже слагам отрови,които ги морят.Блях,как можах да го напиша.
Я кажете елегантен начин за отърваване и въобще как сте решили този казус...



Тема Re: Процедурен въпрос за хлебаркитенови [re: jiven]  
Автор Alice (нормална)
Публикувано03.08.04 13:42



Хлебарката е много издръжливо животно. Дори да ги избиеш с някакъв препарат, то веднага друга популация се намърдва на тяхното място. Да не говорим, че съвременните противо-насекомни препарати подозирам, че имат една особеност, четох вече някъде такава теория. Действат добре и ги морят до крак, ама после се разлагат и вероятно се получава вещество, което ... ги привлича отново! Няма начин могъщата модерна химия да не е помислила за това, за да те "абонира" за себе си. Разбирате ли, на нея не и върши работа да пръснеш един-два пъти и да си решиш проблема завинаги.

Според мен, две неща са убийствени за хлебарките. Едното е липсата на храна - ако живущите не издигат последната в култ и с трън да се завъртиш и да не можеш жива бискивта да закачиш в къщата. А другото е студът. Т.е. ако живущите не са зиморничави и си спрат парното или изобщо отоплението и няма да имат хлебарки.


______________
>> Get back! <<


Тема Re: Процедурен въпрос за хлебаркитенови [re: jiven]  
Автор Cornflake girl (разсеян)
Публикувано03.08.04 13:58



Хммм, това ми изглежда като да е много сложен морално-философски казус от битийно-екзистенциално естество...

Мога да кажа само две неща:
добре че не съм вег и добре че нямам хлебарки!





Тема Re: Процедурен въпрос за хлебаркитенови [re: Cornflake girl]  
Автор jiven ()
Публикувано03.08.04 14:06



их,късметлийка си ти, откъдето и да те погледне човек



Тема Re: Процедурен въпрос за хлебаркитенови [re: Alice]  
Автор jiven ()
Публикувано03.08.04 14:21



мдам.чувала съм я и аз тази теория,но я бях забравила...знам ли...
засега те се разпростират само в кухнята и изпълзяват нощем.
дребният ръси бисквити навсякъде,та по първи параграф сме out.пък и колкото и да се поддържа чисто,което в случая не е възможно изцяло,все пак всеки ден се яде в нас.преди да го има детето,пак щъкаха хлебарки,въпреки че всички следи от храна биваха старателно изчистени:(
това със студа си е вярно,но наистина трябва да е кански.спомням си как майка ми веднъж като се върна от болница,в къщата на наште се появиха отделни индивиди,въпреки че никога преди това не е имало и помен от хлеби.баща ми след кратък размисъл установи,че радиото е изворът на животините и го изнесе навън.ма беше минус 20.после като го отвори,погром

за къща е приложимо,но за софийски блок не върви
еми,ще съжителстваме тогава



Тема Re: Процедурен въпрос за хлебаркитенови [re: jiven]  
Автор mstar (_/oo\_)
Публикувано03.08.04 17:31



има един много прост начин, който съм го осъвършенствала прекрасно - започвам да крещя, появява се някой "домашен любимец", аз се изнасям от помещението тичайки....
спомням си случай, когато бях командирована в Русе (кирето предполагам гони хлебарки и комари денонощно там - гадините са с ужасни размери, хапят и лаят дори!) и спяхме с още една колежка в стая... та в 00:30 през нощта й звънях по тел., за да дойде да разкара гадината... и след доста неуспешни опити от нейна страна аз спях през деня, а вечерта бягах от квартирата в близката интернет зала...



Тема Re: Процедурен въпрос за хлебаркитенови [re: jiven]  
Автор Raja ()
Публикувано03.08.04 17:45



Това било част от песен:
"Първа хлебарка по пода пълзи
стани от леглото, джапанка вземи
строши и главата и пак си легни"




Тема Re: Процедурен въпрос за хлебарките [re: mstar]  
Автор jiven ()
Публикувано03.08.04 18:01



напуснете жилището, не се давайте на хлебарките!!!
ето на това му се вика кардинално разрешение на проблема



Тема Re: Процедурен въпрос за хлебаркитенови [re: Raja]  
Автор jiven ()
Публикувано03.08.04 18:02



та с две думи,какво предлагаш?



Тема Re: Процедурен въпрос за хлебаркитенови [re: jiven]  
Автор mstar (_/oo\_)
Публикувано03.08.04 19:03



а, на теб майтап ти се струва..
добре, че нямаме такива гадини, иначе наистина го правя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.