Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: А сега сериозно по темата!нови [re: Cornflake girl]  
Автор Raja ()
Публикувано23.07.04 17:36



Обратното също може да се каже - една здрава вегетарианска диета и един добре балансиран секс.



Тема Re: А сега сериозно по темата!нови [re: Raja]  
Автор xaджи Дoнчo (Дюкянжия)
Публикувано23.07.04 17:44



Абе дайте да се споразумеем така - балансирано здрава диета и балансирано здрав секс



Тема Re: А сега сериозно по темата!нови [re: Cornflake girl]  
Автор xaджи Дoнчo (Дюкянжия)
Публикувано23.07.04 17:44



За ползите от вегетарианството за секса да пиша ли?
Има си, съвсем обективни



Тема Re: биранови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Cornflake girl (разсеян)
Публикувано23.07.04 17:48



Ааа, ако ще е романтична среща за двама на бира и свещи... нема смисъл! Говорим за общност, за клуб! а за групови дейности, дори и сексуални са необходими повече от двама!
Но аз общо взето съм наясно с причините за неприсъствие на повечето списващи тази тема, така че не виждам как ще стане, освен ако Цар Изрод не реши да бъде по-малко изрод днес и да се включи

Аз не съм далече от Попа и сега приключвам работа, но изникна една среща с родителското тяло Не сме се виждали с месеци... така че ще поотложа и аз. Но другата седмица може да го осъществим, защо не

А на моя призив за поход също няма ентусиасти :((((

Може би трябваше да го редактирам леко на похоТ... хм



Тема Re: ОТЗИВнови [re: Alice]  
Автор Cornflake girl (разсеян)
Публикувано23.07.04 17:51



Еееее, жалко
some other time тогаз



Тема Re: биранови [re: Cornflake girl]  
Автор xaджи Дoнчo (Дюкянжия)
Публикувано23.07.04 17:53



Еми ти в петък вечер отправяш призив за похоТ!
То повечето хора са си направили сметката вече.



Тема Eeeeeнови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Cornflake girl (разсеян)
Публикувано23.07.04 17:59



...така кажи!!
Това вече е приказка!
По-добра пропаганда, вербовка и зарибявка от това... здраве му кажи!!
Най-после някой в клуба да уцели десятката и да спечели наистина последователи за каузата
Доказателство е и активността в днешната тема



Тема Re: А сега сериозно по темата!нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Cornflake girl (разсеян)
Публикувано23.07.04 18:05



Ааа, какви са тия работи пък сега!
Няма да се плашиш!
Даже сам ще видиш колко съм скромна, дорбра, хрисима и кротка като... вегетарианец пред месо!

...ама явно някой друг път :((



Тема Re: ПРИЗИВнови [re: Cornflake girl]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано23.07.04 18:16



Като каза Стара Планина, една групичка тази събота, неделя и понеделник сме на хижа Амбарица.



Тема Re: Eeeeeнови [re: Cornflake girl]  
Автор xaджи Дoнчo (Дюкянжия)
Публикувано23.07.04 18:31



Ами първо - миризмата, особено на прясно изпотени след секс. От опита ми с жени, които ядат много месо - не е чак толкова приятна. Докато при тези, които употребяват по-малко, особено ако не са яли скоро е много приятна и хмммм... предразполагаща към продължение. Миризмата на интимните части също (разбира се при съответната хигиена) също е по-различна, някак си по-мека. При мъжете предполагам че също е така, но нямам наблюдения.
Разбира се върху миризмата имат влияние и други фактори - цигари, алкохол, лекарства и т.н.

Също така вкуса на резултата от поза 68 (ти на мен, пък аз после ще ти дължа едно ) разправят че е много различен. Това нямам как да го проверя.

По принцип стремежа към водене на по-здравословен живот също е от значение.

Вегетарианството предполага и по-различно мислене, по-духовно, а както знаем най-сексуалният орган е мозъка.

Такива ми ти работи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.