Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:да живее постоянствотонови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Cornflake girl (разсеян)
Публикувано23.07.04 15:49



Ъъъ... Мии...
Ама много си прав!!

Както е казал чичо Робърт: "не се задържам при нищо, от което не мога да се измъкна за 30 сек. щом усетя жегата зад ъгъла". Та доколкото професионалната мафия :)) е близо до професионалния шпионаж, си на прав път!



Тема Бенови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Alice (нормална)
Публикувано23.07.04 15:47



хаджи Дончо, не си прав. Аз дадох идея някой, примерно Raja, да пусне нова тема, че старата се беше позадръстила. И не знам какво му стана на туй момче, че измисли таквоз заглавие. Но всичко е точно, никой няма задни мисли.


___________
>> Разум! <<


Тема Re: оффлайн ...нови [re: Alice]  
Автор xaджи Дoнчo (Дюкянжия)
Публикувано23.07.04 15:49



Хех, Алиса ни натри носа .
Аз, като единствен представител в момента с опит във вегеклубните срещи трябва да отсрамвам останалите и да кажа че вече е имало "оффлайн", въпреки че само двама успяхме.
Ама нещо много оффтопик го подкарахме.

П.С. това на снимките на сайта ти, ти ли си? Идейни са. Кой е снимал?
П.П.С. Ако това си ти, то друг афродизиак не ни е нужен.




Тема Re: Бенови [re: Alice]  
Автор xaджи Дoнчo (Дюкянжия)
Публикувано23.07.04 15:58



Ми то какво се подкара - та 69 ли не им се привиждаше на хората, та 2, та 3, та шведски маси.
Ми какво може да му е станало на момчето .
Лято е все пак. Хората само телом са пред компютъра, а духом са под чадъра до някое чехкинче, или рускинче, или българче.



Тема Re: оффлайн ...нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Alice (нормална)
Публикувано23.07.04 15:56



Двама оффлайн!? Голяма навалица!


По твоите въпроси. Или съм аз или е моя двойничка! (защото сестра-близначка нямам)

Как кой е снимал!? Фотоапаратът, разбира се!

И като кажете 'идейни снимки'! Във фотографията, професионалната, има една такава приказка - който не може да прави хубави снимки, ги прави 'идейни'.


___________
>> Разум! <<


Тема Re: оффлайн ...нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано23.07.04 15:57



... само да махне китарата




Тема Re: оффлайн ...нови [re: Alice]  
Автор xaджи Дoнчo (Дюкянжия)
Публикувано23.07.04 16:03



Ами точно де. Лично на мен някои неща не ми допадат на снимките.
Но нищо не казвам, далеч съм от професионалната фотография.

Въпросът ми е, чия е идеята, изпълнението и т.н. С какво са снимани - дигитален или лентов? Обработвани ли са после?
Много са малки, че да се видят тези неща.



Тема Re: оффлайн ...нови [re: sencko]  
Автор xaджи Дoнчo (Дюкянжия)
Публикувано23.07.04 16:12



Напротив, двете с китарата преди последната са най-хубави.



Тема Re: фотонови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Alice (нормална)
Публикувано23.07.04 16:12



Дигитален. Малко пообработени с ФотоШоп. Никой не е давал специални идеи за снимките - спонтанно. Малки са, за да се теглят по-бързо.

И кои 'неща' не ти допадат?

___________
>> Разум! <<


Тема Re: ПРИЗИВнови [re: Alice]  
Автор Cornflake girl (разсеян)
Публикувано23.07.04 16:13



Много добре го е казал човека!

Това ме подсеща, че миналия уикенд бях на една хипарска сбирка високо в планината, където имаше нудисти и освен мен около... 1 представител още на клуба, така че може да мине за някакъв 'клубен гол къмпинг'!

Този уикенд, ще покорявам Стара планина, със значително по-голямо количество колеги от настоящия клуб, както и от клуб Йога!
Възползвам се от възможността да призова всички желаещи, колебаещи се, уморени от жегата, неудовлетворени от живота, незадоволени + месояди и много други... да се присъединят!!

Ще бъде весело!!!
Айде давайте, че срещата е чааак на 16ти август!

ПП: Аз смятам да тръгвам утре сутринта, защото изкачването почва тогава, от село Розино. Който желае да тръгне тази вечер - да се обади за да му кажа къде може да преспи там.

...не е късно още да вземете едно добро решение!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.