Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хепатит...ако сте боледували-кажетенови  
Автор KABИ (търсещият)
Публикувано17.07.04 20:34



споделете своите самонаблюдения.Например променя ли ви се трайно състоянието на храносмилателната система,физическата кондиция,работоспособността,непоносимостта към определени храни...и други подобни.При условие,че по това време сте били вегетарианци...

Редактирано от KABИ на 17.07.04 21:27.



Тема Re: Хепатит,вегетарианство...ако сте боледували-кажетенови [re: KABИ]  
Автор KABИ (търсещият)
Публикувано17.07.04 20:36



Относно хепатита и вегетарианството-ами когато преболедувах,пред януари,1997,бях заклет вегетарианец,но не свързвам заболяването с това.Просто споделете и вие вашите мнения...



Тема Re: Хепатит,вегетарианство...ако сте боледували-кажетенови [re: KABИ]  
Автор A3_ ()
Публикувано17.07.04 23:00




Искам само да споделя едно мое мнение, дано не прозвучи като заяждане, но няма бивш вегетарианец, има месояд, който временно не яде месо. Ако човек стане истински, убеден и осъзнат вегетарианец, той НИКОГА не би се върнал към трупоядството.
Извини ме, но трябваше да отбележа това



Тема Re: Хепатит,вегетарианство...ако сте боледували-кажетенови [re: A3_]  
Автор KamBam (o)
Публикувано18.07.04 22:31




По-скоро няма месоядец, има неосъзнат вегетарианец който временно яде месо , докато се осъзнае



Тема Re: Хепатит,вегетарианство...ако сте боледували-кажетенови [re: A3_]  
Автор KABИ (търсещият)
Публикувано18.07.04 22:44



Добре,с фанатгизма съм наясно-монологичен е. Може би и затова не срещам нищо,свързано с повдигнатия от мен въпрос.
И все пак-ако сте били болни от вирусен хепатит-какви са ви самонаблюденията,какво ви е впечатлило? А иначе съм наясно,че във вашите очи съм по-черен от дявола. Да приемем,че тогава съм бил бивш месоядец,трупоядец,а сега неосъзнат ренегат,отстъпник от единствено правилните принципи.


Редактирано от KABИ на 18.07.04 23:00.



Тема Re: Хепатит,вегетарианство...ако сте боледували-кажетенови [re: A3_]  
Автор KABИ (търсещият)
Публикувано18.07.04 23:07



Да приемем,че ти си свръхчовек,супермен и т.н. вегетарианец.Имаш свръхволя и т.н. Е, не всички са толкова върховни,какво да се прави,има и обикновени човешки единици. А и доколкото разбирам да стигнеш до възрастта ми имаш поне още толкова години,колкото си изживял до момента. Натрупва се нещото,наречено жизнен опит,принципите често се преосмислят,подлежат и на корекции и промени... А това не е малъг отрязък от време-можеш да промениш доста от представите си за света и живота в него.



Тема Re: Хепатит,вегетарианство...ако сте боледували-кажетенови [re: KamBam]  
Автор A3_ ()
Публикувано19.07.04 00:58




Прав си!




Тема Re: Хепатит,вегетарианство...ако сте боледували-кажетенови [re: KABИ]  
Автор A3_ ()
Публикувано19.07.04 00:58



Ама разбира се, че не си черен!

Аз теб те имам за светъл човек! Наистина!
но понякога ме избива доста на идеализъм моля, да ме извиниш ако те засягам! Знаеш, че този идеализъм е характерен за моята възраст, за която си напълно прав. Иначе не мисля, че съм свръх човек, но се опитвам да спазвам някои неща, с може би малко повече нахъсаност отколкото е нужно, но с времето всичко ще се нареди.
Иначе не съм страдал от хепатит!


Благодаря ти за забележките и ти пожелавам всичко най-хубаво!



Тема Re: Хепатит,вегетарианство...ако сте боледували-кажетенови [re: A3_]  
Автор KABИ (търсещият)
Публикувано19.07.04 22:50



Благодаря ти за промяната на стила! Популистко-пропагандния стил,където и да се употреби,предизвиква скрита или явно ответна агресия. Надявам се все пак да се срещнем скоро и да обсъдим нещата от живота невиртуално. Нищо не може да се сравни с живия контакт. Благодаря ти пак...рядко някой,още повече виртуален пък,е склонен към самокритичен анализ. С това не казвам,че моите твърдения са истина от последна инстанция...



Тема Re: Хепатит,вегетарианство...ако сте боледували-кажете [re: KABИ]  
Автор A3_ ()
Публикувано20.07.04 09:23




Радвам се, че сега струи доброжелателност от нашите бележки!
Аз утре заминавам за извесно време на село и като се върна ако искаш ще видим за една среща на клуба, то Люб имаше една идея
Желая ти всичко най-хубаво и ще съм ти благодарен ако и за вбъдеще ако проявя агресия и нетолерантност да го отбелязваш, знам че това е с добри намерения!

Весел ден!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.