Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 04.07.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Почистване на дебелото черво.нови [re: jiven]  
Авторokeй (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 21:52



Най-вероятно организма ти има нужда от прочистване. Може и да ядеш плодове и зеленчуци, но е важно кога и колко. Започвай деня си с чаша топла вода, след това изяш някякъв плод, ако не можеш да издържиш до обяда с това - яж овесени ядки/малко сварени + настърган плод 2-3 ореха, мед и 2-3 лъжици пр. мляко/. Плодовете и зеленчуците ги изяждай винаги преди ядене. Започни да употребяваш само хляб "Бонус". Много добре ще ти се отрази ако намалиш месото или изобщо го спреш, поне за известно време. Свари си жито и яж няколко дни, като направо заместваш хранене с него. Ползвай непременно пшенични трици, продават се в магазините 0.34 ст., по 5-6 и повече лъжици на ден - можеш да ги слагаш в супа, мляко, салата. Аз лично ги разбърквам с мед и какака, слагам им малко пр. мляко, може и орех или сусам и ми е много вкусно - ефекта е страшно добър, както и този на житото.
Ако пък можеш да погладуваш няколко дни само на плодове 600-700 гр. на ден, ти гарантирам успех! И спорт и йога, разбира се! Е, ако ти се гади от последното, направи другите неща, но прояви малко постоянство и пак се обади!



Тема Re: Почистване на дебелото черво.нови [re: okeй]  
Авторokeй (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 22:10



Не зная как да го редактирам, затова се включвам пак. Думата "какака" всъщност е какао. Имам и няколко неправилини пълни членове - да ме извинят тези, които разбират от правопис!



Тема Re: Почистване на дебелото черво.нови [re: okeй]  
Автор White Raven ()
Публикувано14.11.05 15:40



ако се регистрираш няма да има проблеми с редактирането.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.