Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какво си мислех сега... (малко Офф, но не съвсем)нови  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано19.05.04 01:04



Днес заведох един приятел на йога... Той сам попита, аз се зарадвах... Хареса му... Пък аз се изкефих... И му обяснявах разни неща, и се разбрахме, че пак ще дойде следващият път... Ама не защото ми е важно по някакъв начин, ами защото знам колко добре се чувствам от йогата... И се кефя, че и на него ще му е добре... И на други хора съм пробутвал да идват с мен...
И аз проповядвам, един вид... Това, което знам, че помага и те кара да се чувстваш добре... Та така, осмислих донякъде манията за проповядване... Някаква нужда да споделиш с останалите това, което те кара да се чувстваш добре... Някаква странна потребност да правиш добро на хората Смешна работа... Поне почнах да разбирам вас... Смятате, че е за добро...

Това пък, което трябва да разбере всеки начинаещ проповедник е, че той има фиданка да отглежда... А не дърворезба да прави... И няма смисъл да ръчкаш с длетото стъбълце колкото един пръст... То като порастне, шарките му сами ще излязат... А докато е младо, най-много да го нараниш... Или съвсем да го пречукаш... Моят приятел, ако сам не беше поискал да го заведа, колкото и да ръчкам, нямаше да дойде... А най-вероятно щях да го отвратя... Да се заинати... И като му дойде мерак да спортува, да намери нещо друго... Щото от това аз съм го прогонил с настойчивите си бълнувания...

Това не е проповед... И поуката не е поука Просто описах как виждам нещата... Като се замислих сега над тях...

Редактирано от tchupakabra на 19.05.04 01:07.



Тема Re: Какво си мислех сега... (малко Офф, но не съвсем) [re: tchupakabra]  
Автор bamo (mr.)
Публикувано19.05.04 08:14




Май повечето хора са наистина както ти казваш, не трябва да се ръчкат Просто си ядеш марулата с много любов и всички наоколо са заразени, от тази много заразна болест
Но например аз не съм такъв тип и на моменти много съжелявам че никой не ми е казал още от малък с какво да се храня. Да бях прочел навремето поне едно мнение на АЗ ...



Тема Re: Какво си мислех сега... (малко Офф, но не съвсем)нови [re: bamo]  
Автор A3_ ()
Публикувано19.05.04 09:05







Тема Re: Какво си мислех сега... (малко Офф, но не съвсем)нови [re: tchupakabra]  
Автор A3_ ()
Публикувано19.05.04 09:05



Много хубаво!
Ти наистина си светла душа
А я кажи къде ходиш на йога?



Тема Re: Какво си мислех сега... (малко Офф, но не съвсем)нови [re: tchupakabra]  
Автор Cornflake girl (любопитна)
Публикувано19.05.04 09:47



Мммм какви са тез поетични прозрения от теб рано сутрин преди лягане??!

Недей така, ще си развалиш имиджа, плийз!

Аз вече изпитвам неудобство да говоря за йога пред някои мои приятели, защото ме карат да се чувствам като маниачка. Но то който търси, намира.

Поуката ти, която всъщност не била поука :)) е хубава. Трябва да напишеш наръчник за проповедници

А, и това като един вид подмазване ли е пред вегетарианците, и гузна съвест... ?? Ще ти дойде на тебе акъла в главата, с тая йога, че и месо ще спреш да ядеш



Тема Re: Какво си мислех сега... (малко Офф, но не съвсем)нови [re: Cornflake girl]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано19.05.04 10:17



Поет съм аз, рано сутрин Обаче гузна съвест нямам Каквото съм мислил, съм го мислил... Пък и аз съм си същият, само имах малко прозрение За човешката природа Иначе от сутринта съм се почнал с пиле с ориз, ммм



Тема Re: Какво си мислех сега... (малко Офф, но не съвсем)нови [re: A3_]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано19.05.04 10:19



Ами, светла душа Е, благодаря
А къде ходя на йога не ми се ще да кажа, защото "професионалните" йоги май не го обичат моя даскал Пък той е готин



Тема Re: Какво си мислех сега... (малко Офф, но не съвсем)нови [re: tchupakabra]  
Автор A3_ ()
Публикувано19.05.04 10:48




Оооо това с професионалните йоги ми хареса
Има и бизнесмени

А иначе където и да се ходи, човек не прави ли собствената си йога все е цирк



Тема Re: Какво си мислех сега... (малко Офф, но не съвсем)нови [re: tchupakabra]  
Автор Raja ()
Публикувано19.05.04 10:52



Добре е всички тук добре да осмислим това за фиданката и дърворезбата. И да помним, че най-добрата проповед се състои в прилагане на проповядваните идеи в собствения ни живот.



Тема Re: Какво си мислех сега... (малко Офф, но не съвсем)нови [re: tchupakabra]  
Автор xaджи Дoнчo (Дюкянжия)
Публикувано21.05.04 11:48



Много ме кефи това, дето си го написал .

"Only a life lived for others is a life worth living!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.