Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 14-те заповеди за правилно боледуване!  
Автор Люб (свирчо)
Публикувано15.04.04 23:40



1. Избягване на всяко физическо усилие.
2. Винаги стоене хубавичко вкъщи.
3. Денонощно сладкиши, кексове, шоколади, курабии, чипс, солени фъстъци, най-добре пред телевизора и монитора.
4. Никаква вода; пийте по-добре кока-кола, бира, "плодови сокове" от шишето, и много силно кафе.
5. Никога не забравяйте аперитива, за да възбудите апетита преди всяко ядене.
6. Старото се стопля в микровълнува фурна, предимно замразена храна - по-практично от нея няма.
7. Ядене на стабилни порции, предимно пържено в масло (още по-вкусно), месо със сос (ммм) и много сметана в него. Не забравяйте саламите като предястие, и сиренето накрая, при това системно.
8. Поемайте много мляко заради калция в него.
9. Не се ли чувствате добре, веднага при лекаря и взимайте антибиотиците, успокоителните и приспивателните грижливо, които ще Ви предпише. Не забравяйте че аптеката продава стотици чудесенца, които облекчават живота.
10. Критикувайте всеки и всичко, това е полезно.
11. Избягвайте личните интереси и хобита, идеали, цели: те са опасни и демоде.
12. Ама никога не пропускайте новините по радиото и телевизията; по обяд и вечерта; Попивайте като гъба цялата мизерия на света, всичките отвратителни престъпления, геноциди, скандали.
13. Бъдете злопаметни, и винаги предъвквайте как ще си го върнете на другите. Обмисляйте отмъщение и проповядвайте свещената война като единствено решение да оправите това покварено общество.
14. Отбягвайте контакта с въодушевени, оптимистични хора, които твърдят че им е било добре и дават досадни съвети.

и един бонус :
15. Не пропускайте никое мнение по клубовете и форумите, всяко е ценно и дадено от хора, които търсят приятели.





Тема Re: 14-те заповеди за правилно боледуване!нови [re: Люб]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 11:44



Знаеш ли колко хора продължават да се тревожат от липсата на апетит на болния и да се опитват всячески да я преодолеят. Току виж някой не съзрял дебелата ирония. Аз лично съм прекъсвала сериозна настинка с тридневен пълен отказ от храна, че и от вода понякога



Тема Re: 14-те заповеди за правилно боледуване!нови [re: И.]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано16.04.04 12:44



Верно е. Само не разбрах какво е лошото на прясното мляко? Нямам в предвид по един галон на ден, разбираш ме



Тема Re: 14-те заповеди за правилно боледуване!нови [re: И.]  
Автор Люб (свирчо)
Публикувано16.04.04 16:18




Три дни не си яла, и си се излекувала ?! Няма проблем - следвай духа на 15-те заповеди и ще станеш пак нормална !



Тема Re: 14-те заповеди за правилно боледуване!нови [re: Люб]  
Автор Raja ()
Публикувано16.04.04 16:21







Тема Re: 14-те заповеди за правилно боледуване!нови [re: Raja]  
Автор Люб (свирчо)
Публикувано16.04.04 16:48







Тема Re: 14-те заповеди за правилно боледуване!нови [re: Hищo]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 17:52



Не помня нещо лошо да съм казвала за млякото - по принцип. Но то се смята за слузообразуваща храна (както и другите животински белтъчни храни), т.е. не е най-добрата храна по време на много заболявания
.



Тема Re: 14-те заповеди за правилно боледуване!нови [re: Hищo]  
Автор xaджи Дoнчo (Дюкянжия)
Публикувано16.04.04 17:54



Пробвай да пиеш няколко дни по литър пълномаслено прясно мляко.
Само гледай да си седиш вкъщи през цялото време

"Only a life lived for others is a life worth living!"


Тема Re: 14-те заповеди за правилно боледуване!нови [re: Люб]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 17:55



Аз толкова се радвам, че съм се поизмъкнала от блатото, а ти ме приканваш пак да затъна. Не, не искам. Искам да съм с девиантно поведение, както се изразява Киро



Тема Re: 14-те заповеди за правилно боледуване!нови [re: И.]  
Автор Люб (свирчо)
Публикувано17.04.04 10:55





По-добре поведението ти да наричат девиантно,
отколкото към истината да си дете неадекватно.

Ну, правда !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.