Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да съберем пари ...  
Автор bamo (mr.)
Публикувано08.04.04 23:09



и да подкупим no_bs да стане вегетарианка Аз съм готов да се включа със сериозна за моите финанси сума Утре ще добавя сметката където ще набираме парите, ако има и други желаещи



Тема Yeeeeaaaaaahhhhhhh!!!!!!нови [re: bamo]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано09.04.04 00:41



Откога си мечтая да ме корумпират!!!!!!!!

You made my day!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


















Редактирано от no_bs на 09.04.04 00:53.



Тема Re: Yeeeeaaaaaahhhhhhh!!!!!!нови [re: no_bs]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано09.04.04 01:39




Кажи си тарифата



Тема Минавам на трици и мед!нови [re: lex]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано09.04.04 03:07



Няма лъжа, няма измама, няма нужда от подкупи! Това е! no_bs е вече нов човек!

Ето как се развиха събитията:

В 6:50 се прибрах след кросче със спринтове (8 километра, срамни 47 минути, но обещавам, че работя по въпроса! ).

В 7:05 излязох от банята чистичка, излъскана и ухаеща на сапун и runner's high.

В 7:11 Mr. no_bs заяви, че този нов сапун, който ползвам, в комбинация с кросчетата все повече ме прави да приличам на филе миньон - juicy, tender, muscular and just the right size!

Това е - оттук нататък винаги ще използвам новия oatmeal&honey soap, запазена марка на верига магазини търговеца Джо!



Тема сметкатанови [re: no_bs]  
Автор bamo (mr.)
Публикувано09.04.04 09:23




Но аз съм сериозен ... сметката е истинска ... в долари
за момента има 64 цента

Номер сметка 2101890800
Банка ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА
Банков код 15091501

Кажи си наистина цената за да почна да отброявам!

Редактирано от bamo на 09.04.04 09:28.



Тема Ново предложениенови [re: bamo]  
Автор Raja ()
Публикувано09.04.04 10:27



Наскоро се появи идеята да преведем от english материали, свързани с вегетарианството. Докато обсъждахме как точно да се организираме, ни хрумна, че би било добре да включим в тази работа и no_bs. Няма съмнение, че владее езика на едно прилично ниво, както писмено, така и говоримо, което я прави особено подходяща за целта. Неин допълнителен плюс е постигнатата скорост на печат от около 55 wpm (по нейни самопризнания) и това само с 2 пръста. В момента заляга сериозно над десетопръстната система. Веднага след това езиковото усъвършенстване продължава по план с accent reduction course.
Изобщо - идеална е за тази работа. Вярвам, че no_bs ще оцени предизвикателството не само като златна възможност да затвърди преводаческите си умения, но и преди всичко като заслужено оказана и чест.
Предлагам част от средствата, събирани в сметката за подкупа да бъдат отклонени в графа "хонорар за превод".



Тема Re: Ново предложениенови [re: Raja]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано09.04.04 16:44



Хм, макар да се позабавлявах с идеята, ако не друго, поне да освободим въпросните текстове от множеството граматически и стилистични неточности, което е само малка част от проблема, защото по-сериозни са фактологическите им недостатъци, ще трябва да кажа "Thanks, but no thanks".

Просто сърце не ми дава да взема средствата, които сте събрали, пестейки чрез постене, като се има предвид, че цените ми за превод са височки. Бих го направила безплатно, но за съжаление естеството на текстовете е в разрез с моралните ми принципи, а и трябва да поддържам low profile, защото ми предстои нова среща с FBI и не искам да имат причини да ме обвинят в международна диверсия (а те имат отпечатъци от всичките ми десет пръста, включително по няколко комплекта от двата, които за момента ползвам при печатане).



Тема Re: Минавам на трици и мед!нови [re: no_bs]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано09.04.04 21:38



Да не ставаш в 5?



Тема Re: Минавам на трици и мед! [re: lex]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано09.04.04 21:50



Понякога, но този път ставаше дума за 6 вечерта. През лятото понякога ставам даже в 4 сутринта, ако искам да тичам на хладно.



Тема Re: Минавам на трици и мед!нови [re: no_bs]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано09.04.04 23:02



Обожавам да ставам рано през лятото!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.