Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 26.09.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: 9. Импотентност.нови [re: l]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано21.04.04 22:19



Е, разбира се... иначе всички месоядци трябваше да са дебели, нали?

нещо не се разбрахме както трябва... но карай



Тема 11. Винаги ще имате тема за разговор.нови [re: lex]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано22.04.04 22:19



11. Винаги ще имате тема за разговор.

Щом разберат, че сте вегетарианец, хората започват да гледат на вас като на извънземен и изгарят от любопитство да разберат как, за Бога, все още сте жив. Обсипват ви с въпроси за храната, която ядете, и по този начин ви дават възможност да ги просвещавате и уверявате, че във вегетарианството няма нищо страшно. Драматургът Джордж Бърнард Шоу, умрял през 1950 г. на 94 години, винаги е отговарял с готовност на подобно любопитство, нерядко с чувство за хумор. Станал вегетарианец в ранна юношеска възраст, той през целия си живот - достопочтенно дълъг, никога не се притеснявал от въпросите за "чудатия" му начин на хранене. Най-впечатляващ е отговорът му на един любознателен ум: "Просто не обичам да се храня с трупове."



Тема Re: 9. Импотентност.нови [re: lex]  
Автор sencko (алхимик)
Публикувано29.04.04 12:37



ami po diskoveri gledah edno filmche ....
s edna vegetarianka ....

248 kilogramova fidanka
vegetarianka ot 20 godini ...
pochna da iade meso i stana 98 ........

a po nagore za Sokrat - ami che toi e mislel che mozyka sluji za ohlajdane na syrceto ...

za impotentnosta pri myjete - soiata sydyrja veshtestva podobni na estrogena ...
maash soia i posle ne go vdigas


Редактирано от sencko на 29.04.04 12:42.



Тема Аааа, ама може ли такова нещо!нови [re: lex]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано17.05.04 03:56



Да запецнеш още на първата дузина! Моля те, не ме разочаровай!



Тема Re: Аааа, ама може ли такова нещо!нови [re: no_bs]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано17.05.04 09:58







Тема Re: Аааа, ама може ли такова нещо!нови [re: no_bs]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано18.05.04 09:32



ами ти защо не си казваш мнението за всяко едно?



Тема Re: Аааа, ама може ли такова нещо!нови [re: lex]  
Автор Raja ()
Публикувано18.05.04 10:21



Как да не си казва, казва си момичето най-прилежно.



Тема Re: 3. Ще помогнете на всички живи същества.нови [re: lex]  
АвторMaлъk зeлeн мecoяд (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 22:02



Да бе, ще помогнем ние така на животните - само взимаме залъка от устата на родния добитък :) Ако не ядем кравите нали ще трябва да ги избием, кой би ги гледал иначе :(

И най-важното за мен - моята житейска философия:
Ако не е расло на кокал - не го уважавам!



Тема Re: 365 основателни причини да бъдете вегетарианецнови [re: eлия]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано23.05.04 10:04



Честно казано вкуса на месото е основната пречка на повечето хора да станат вегетарианци



Тема Re: 11. Винаги ще имате тема за разговор. [re: lex]  
Авторmimilota (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 01:02



Tuk si mnogo prav.Az sam vegetarianka ot 7 godini i po4ti niama slu4ai, kogato sam na masa s priateli da ne se povdigne temata:Zashto ne si vzimam ot tezi vkusni mezenca?,Zashto ne yam meso?,Imam li sili da rabotia? i drugi takiva...
Bashta mi vse oshte ne e sviknal s tova za cialoto tova vreme ne prestava da me napada.... E, ne se oplakvam , no si prav vinagi ima na kogo da obiasniavam zashto go pravia.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.