Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Пропусна един ден!нови [re: lex]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано11.04.04 17:23



Направо се почувствах предадена като не видях нищо ново на 10-ти . Но понеже ти е първото неизвинено отсъствие, ще проявя великодушие.

Няма да критикувам този път, защото днес съм още по-добричка от обикновено, само ще кажа, че не е задължително да си вегетарианец, за да ядеш много "растения" . Зеленчуците, и то в много прилични количства, присъстват в храната ми ежедневно. Та явно и за мен има надежда да не се превърна в "жена на ръба на нервна криза" след още някое десетилетие .



Тема Знаеш ли? :)нови [re: no_bs]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано13.04.04 17:23



Започвам да очаквам с нетърпение твоите коментари

Очаквах, че ще кажеш това, което написа

Трудно ще ми бъде всеки ден да пиша по една причина... и затова да приемем, че един ден е ден, в който влизам във форума и пиша тази причина
Иначе трябва да си взема лаптоп... а аз не ги харесвам много

Когато писах тази причина и аз си помислих, че това може да бъде извинението за една жена. Но си помислих и че едва ли ще започнеш да ядеш повече зеленчуци, отколкото месо, защото когато ядеш месо просто то не ти позволява да ядеш по-голямо количество зеленчуци. .... а едва ли ще си промениш храненето чак толкова само заради менопаузата



Тема Re: Знаеш ли? :)нови [re: lex]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано14.04.04 01:51



И аз очаквам твоите с нетърпение и удоволствие, но днес няма да споря, защото съм натъртена, тъжна и нещастна. Вчера един джип ме помля в колата както си бях спряла да дам път на някого и сега ме боли врата и поливам мъката си с отлежал скоч. Като ми поразмине утре, ще обсъдим подробно менопаузата и количеството зеленчуци, които ям. Ще се учудиш, да знаеш. Аз по принцип ям предимно месо, зеленчуци, сирене, кисело мляко и ядки. Хайде доскоро и пийте по едно за здравето на клетата no_bs, станала жертва на галантността си .



Тема Re: Знаеш ли? :)нови [re: no_bs]  
Автор Raja ()
Публикувано14.04.04 10:01



Да се оправяш по-скоро!




Тема Re: Знаеш ли? :)нови [re: no_bs]  
Автор xaджи Дoнчo (Дюкянжия)
Публикувано14.04.04 10:14



Съжелявам, мога да пия само по едно кафе в момента, че съм на работа.
Но ти пожелавам по-скоро да се оправиш.

"Only a life lived for others is a life worth living!"


Тема Re: Знаеш ли? :)нови [re: no_bs]  
Автор Cornflake girl (любопитна)
Публикувано14.04.04 11:27



Няма да се притесняваш, ще ти мине като на куче! Особено след втората стограмка скоч

Освен това ти пак работиш за твоята кауза, като доказваш на практика, че въпреки количествата месо които приемаш, не си успяла да развиеш качества на свирепост и агресия, а тъкмо напротив, правиш път на хората!, нищо чудно и на мравките, но това още не си си го признала



Тема Re: Знаеш ли? :)нови [re: no_bs]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано14.04.04 19:37



Хей!... Оправяй се, че иначе кой ще ме критикува, а?!!!



Тема Благодаря ви!нови [re: lex]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано14.04.04 22:11



Много мило от ваша страна да сте така загрижени за мен .

Дааа, cornflake girl, такава съм си аз - добричка, макар и месоядна. Ако знаеш как с риск да се пребия спирам на всяка катеричка и еленче по пътя. А пък катерички особено дал Господ и трябва да ти кажа, че те са най-щурите пешеходци на планетата. Тъкмо пресекат и нещо им щукне и хайде обратно. И така си карам из квартала на зиг-заг .





Тема Re: Благодаря ви!нови [re: no_bs]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано14.04.04 22:16



Добра душа си ти!



Тема Re: Благодаря ви! [re: no_bs]  
Автор Cornflake girl (любопитна)
Публикувано15.04.04 10:16



Ама ти канадската тайга ли обитаваш! Мислех че си по- на югоизток!

И недей да се издаваш прекалено много за добротата си, защото ще подхраниш твърде силни надежди у съклубарите-вегетарианци, че могат да те покръстят /за справка виж изказванията на lex/!

А по въпроса за катеричките Raja сигурно би се избъзикал: "а дали са подходящи за НВД менюто ти?"

Редактирано от Cornflake girl на 15.04.04 10:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.