Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:02 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кажете за млякотонови  
Автор Kиpo ()
Публикувано29.03.04 00:24



И млечните продукти.
Рабрах,че и те са вредни,канцерогенни,ужасни,зловещи,ненормално да се консумират и така нататък.
Известно ми е,естествено,че всичко е вредно,изключая дестилираната вода(евентуално с някое разтворено в нея вещество в хомеопатично нищожна концентрация)и чистия въздух,но доводите на вашего брата И за млякото ми се сториха направо пресилени.
Я ме пообразовайте,ако е възможно?
А,и тук един по-мъдър от мен мъж(или жена,не помня...от мършата ще да е... )попита-ако приемем,че няма да ядем телетата,както и ,че млякото все пак е неизбежно зло(а за да дават мляко,кравите все пак трябва да се тЕлят(раждат теленца),нали?)...какво ще правим с армиите сновящи наоколо представители на този тъй ваклоок,симпатичен и кротък нам близък вид във ранна сукалческа,младежка,тийнейджърска и фертилни възрасти...М ?
Простете невежата и го осветлете с Вашия Разум.
Зелен април и тревен Май ви желая !

Benedicta male locata malefacta arbitror

Редактирано от Kиpo на 29.03.04 00:27.



Тема Re: Кажете за млякотонови [re: Kиpo]  
Автор AЮC (нети-нети)
Публикувано29.03.04 13:05



Верно си зле с паметта.
Benefacta male locata malefacta arbitror


Fas est et ab hoste doceri.




Тема Re: Кажете за млякотонови [re: Kиpo]  
АвторИ. (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 16:23



Кравите със все челядта им ще ги обявим за свещени, ще ги пуснем по центъра на София и др. големи градове, и туристите, а и ние ще ги храним с лакомства и ще ом окичваме рогата с венци (като в Индия). Това ще има още една полза за хората - придвижването с автомобили в града ще е невъзможно и ще минем на по-екологичен транспорт - рикши, велосипеди, кънки, бутонки и т.н. Много моля никой да не се опитва да ми патентова идеята в България и да печели екодивиденти от нея. Тя си е моя



Тема )нови [re: AЮC]  
Автор Kupo ()
Публикувано29.03.04 20:40



И аз така мислех-но в по-скорошен източник прочетох това,та се корегирах.
Това снизява ли ме премного в очите Ви,о учителю?



Тема Точно от това се боях,мам...нови [re: И.]  
Автор Kupo ()
Публикувано29.03.04 20:44



пардон!-Мина ми през главата,но това вече е недоказуемо и съм съгласен патентът да остане у вас...
А ако вземем твърде присърце и други почини на великия индийски гений и минем към уринолечение,нещата стават пресериозни...



Тема Re: )нови [re: Kupo]  
Автор AЮC (нети-нети)
Публикувано29.03.04 23:51



Contra inpudentem stulta est nimia ingenuitas.

Упражнявай се усърдно в изкуството да се корИгираш и може би ще изкупиш прегрешението си!




Тема Re: Кажете за млякотонови [re: И.]  
АвторlPA (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 23:58



Скромен принос към идеята ти - отряди организирани вегетарианци ще доят кравите по улиците, да се не мъчат животинчетата, и ще изхвърлят в шахтите тъй вредното мляко, да не вземе да навреди случайно на някой неосведомен човечец.



Тема Макар да не идва отнови [re: AЮC]  
Автор Kupo ()
Публикувано30.03.04 10:32



КорЕгидор,КорЕкорЕдут или КорЕя,а от корЕкция?
И не ми цитирай правописния речник.
Попитай някой корЕктор,па си направи корЕкциите,корЕмнопроблемен ми титанчо на мисловния процес.



Тема Обаченови [re: Kupo]  
Автор reader ()
Публикувано30.03.04 12:04



вярното наистина е корИгирам.

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Макар да не идва от [re: Kupo]  
Автор AЮC (нети-нети)
Публикувано30.03.04 13:16



С латинските сентенции нещо не се справяш, но няма как да не си чувал изразът всеизвестен, че колкото повече мърдаш, толкова повече... затъваш в блатото. Отвсякъде те обгръща една лепкава маса и – о, ужас! – при това тя е от растителен произход. Гадост нетърпима! Да бе поне от останките на апетитни тревопасни динозаври. Но не, несправедлив е животът!
Урок първи за теб, учениче! Correctio, corrector идват от глагола corrigo “изправям, поправям, подобрявам”. Туй явление преглас на коренна гласна се нарича и в езика ни български също не е рядкост отвъдморска (“събор – събирам – събера”). В гимназиите родни изучава се, но на тоз урок ти ще да си палувал нейде пак? Затуй с учителя си недей сега да спориш, по-нисък от тревичка бъди и неуморно, като пчеличка, знание сбИрай! Достатъчно щом сбЕреш, посвещението не ще закъснее!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.