Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Za sirenentoнови  
Автор Britt (Aes Sedai :)))
Публикувано19.08.03 11:23



Edin priatel mi kaza, che sireneto poneze sydyrza mnogo amini, koito pri prerabotka ostatuchen produkt e amonqk e vredno. PO tazi prichina i mlqkoto bilo gadno.
Vie kakvo shte kazete?

Bretonnier un jour, bretonnier toujours ! / Bretonnier one day, bretonnier always !


Тема Re: Za sirenentoнови [re: Britt]  
АвторBeни (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 22:21



Правилно ти е казал приятелят ти. Това, което ще напиша не е признато от официалната медицина, но от алтернативната е. Млякото, сиренето, кашкавала са вредни при честа консумация. Причиняват камъни в бъбреци, жлъчката и др. За това е най-добре да се яде по-рядко, примерно веднъж седмично.



Тема Re: Za sirenento,а и за другите млечнинови [re: Beни]  
Автор KABИ (kavisat@hotmail)
Публикувано22.08.03 04:11



Един съмишленик да срещна най-после на тази тема.Бях писал преди време нещо на тази тема в ЙОГА,ама много ме критикуваха...Темата бе МЛЯКОТО-ЗА И ПРОТИВ...

То, Времето,лети,не спира,.....и нещо в нас си чезне и отмира....

Редактирано от KABИ на 22.08.03 04:20.



Тема Re: Za sirenento,а и за другите млечнинови [re: KABИ]  
Автор Britt (Aes Sedai :)))
Публикувано22.08.03 12:01



Da i moqt poznat mi kaza syshtoto za zabolqvaniqta, kaza oshte, che visokata konchentraciq na amonqk, kojto se poluchava e vredna za mozyka. Spomena, che ako prekalish s mlechnite produkti moze da te zaboli glava.
Osven tova toj e i lekar i kaza, che i v medicinata se opisvat tezi procesi, makar che ne se izkazva oficialno stanovishte po vyprosa.

Bretonnier un jour, bretonnier toujours ! / Bretonnier one day, bretonnier always !


Тема Re: Za sirenento,а и за другите млечни [re: Britt]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано29.08.03 12:35



'Spomena, che ako prekalish s mlechnite produkti moze da te zaboli glava'


Баси, какво ли име на бебетата и малките деца - неспирен главобол!



Тема значинови [re: Beни]  
Автор Mirna_Minkoff (atzuv)
Публикувано30.08.03 15:57



в скоро време ще се гътвам, а;)
Цял живот консумирам предимно сирене и кашкавал( най-вече)
Ей го на, доживах до 28 , ако е рекъл Господ и до 128 ще доживея, но ако утре се смряскам , причината едва ли ще бъде в сиренето и кашкавала.
П.С. Като малка растях джудже на бой, но щом наблегнах на млечните продукти и , ненадейно, взех ,че пораснах
П.С. Камъни в жлъчката се получават предимно при консумацията на месо и по-мазни продукти. Навремето доста се интересувах по въпроса със заболяванията на жлъчката , и даже някъде бях чела, че на Изток , в азиатските страни, заболяванията от подобен род са много редки, благодарение на нищожната употреба на телешко, свинско и тем подобни.)

"Това, което не е забранено, е задължително!"


Тема Re: Za sirenentoнови [re: Britt]  
АвторLus (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 21:10




Хей хора стига сте се занимавали с глупости:))
Искам да уточня че съм вегетарянец от 10 години....
Ама защо се захващаш със сиренето... ако боледува някой от него или злоупотребява или проблема можа да търси другаде... в главата си например:)
И не се заблуждавайте че като сте вегвтартянци задължително ще живеете по-дълго .... не е там логиката а?



Тема Re: Za sirenentoнови [re: Lus]  
Автор Britt (Aes Sedai :)))
Публикувано01.09.03 12:35



Qzte kakvoto iskate:). Men tova ne me interesuva.(Kakto kazah, informaciqta mi e ot chovek uchil i praktikuval medician i chovek uchil v istinska Joga akadeniq).
Samo popitah dali ste cheli 'lichno!!!' neshto konkretno po vyprosa. Ochakvah otgovor ot sorta, "ne, tova ne e vqrno, zashtoto ..." ili "da tova e vqrno, zashtoto ...". Ne ochakvah da ustanovqt problem s glavata mi

I kude vidqhte, da pishe "iskam da ziveq po-dulgo"???????
p.p. Az ne se iztukvam kato vegetarqnec, prosto ne obicham da qm meso.:))

Bretonnier un jour, bretonnier toujours ! / Bretonnier one day, bretonnier always !


Тема Re: Za sirenentoнови [re: Britt]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано01.09.03 17:35



Не се връзвай, от жегите ги боли главата.
До вчера и на мен ми идеше да си я отрежа, студенолюбив съм.

You drank beer, you played golf, you watched football - WE EVOLVED!


Тема Re: Za sirenentoнови [re: Ras4o]  
Автор Britt (Aes Sedai :)))
Публикувано02.09.03 09:52



Haha:))
Sega veche trqbva da ti e oshte po-dobre, samo che az, kato vidna zmiq, sum toplolubiva i sega..... imam problemi .....

Bretonnier un jour, bretonnier toujours ! / Bretonnier one day, bretonnier always !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.