Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Наистина е хубаво,че ви има!  
АвторФpeнчAфeъp (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 23:14



Значи искам от самото начало да си призная-хапвам си месце,и когато липсва в храната ми-усещам раздразнение.Но имам половинка вегетарианец,заради когото подкрепих създаването на този клуб. Той не употребява месо повече от 4 години и се наложи да се уча на тотално нова кухня-зеленичка.Досега не се е оплакал от нещо,приготвено от мен.Даже и аз взех да се облизвам на кулинарните си изпълнения.Ако някой се интересува-готова съм да споделя челен опит-тоест рецепти.



Тема Аааааа не !!!нови [re: ФpeнчAфeъp]  
Автор kiko64 (балък)
Публикувано04.05.03 03:10



Първата рецепта ще я дам аз!Не ,че е измислена от мен де...
Обаче моето вегетарианско семейство си я обожава! Това е нещо като плодова салата...
Избират се сладки плодове според сезона - банан,ябълка, праскова,кайсия,череша, пъпеш, сърце от диня и прочее и се нарязват на кубчета. Забърква се заливка от кисело мляко и мед така,че нито да е кисело,нито прекалено сладко. Заливат се плодовете и отгоре се посипват с сурови ядки-бадеми,орехи,лещници ...
Просто,бързо и ...мммммммм....вкуснооооооо!

Нежно постоянство...


Тема радвам сенови [re: ФpeнчAфeъp]  
Автор Люб (дете)
Публикувано29.05.03 00:24



Ще си помагаме,нали затова сме хора - всеки има с какво да помогне на другия.
И аз съм готов да разменим рецепти - може да отворим една тема само за рецепти - и всеки да слага в заглавието на постинга - съответното ястие .

най-хубавото е невидимо за очите...
(и неизговоримо от устата
)


Тема Re: радвам сенови [re: Люб]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 10:07



Zhdraveite na Vsicki

po spetialno i kym Liub,

Liub, ako imash vyzhmoznost ili , ako zhnaesh kak,
zhastoto azh ne zhnam i si prizhnavam

Naistina ste se radvam da si razhmeniame retsepti
i poneze ne sym mnogo na ti s okacvaniata,
samo ste predloza ako e vyzhmozno
da se selektirat grupite na temite
t.e (Supi, prediastia, salati, gotveno,deserti, napitki) ,
zha da e po lesno i zha podavastite retseptata
i zha tyrsestite retsepta.
I syotvetno da se kacat nai-gore ,
da ne sa podvizni.
Zhastoto inak niakak e razhvyrliano.

Ne ce sym protiv drugite temi i
te sa interesni opredeleno,
no taka pone madjite niama da se motat mezdu temite-)))

Zelaia vi MNOGO USPEHI zhastoto ste vse pak sravnitelno nov klub i
VSICKO HUBAVO !

S pozhdrav Elsa



Тема Re: радвам сенови [re: Люб]  
Автор пpиятeлъ (светъл лъчъ)
Публикувано29.05.03 13:00



tva s receptite e mn dobra ideq
4ak mi se doqde

нека Светлината огрява Пътятъ ви къмъ НЕГО!!!


Тема Re: радвам сенови [re: Elsa]  
Автор пpиятeлъ (светъл лъчъ)
Публикувано29.05.03 13:04



"ste vse pak sravnitelno nov klub "

za6to ste?!?!?!
nali i ti si s nas....tozi klub e za vsi4ki nas, koito vlizame tuk, a tova vklu4va i teb.....ta ti dade takviz vkusotiiki

нека Светлината огрява Пътятъ ви къмъ НЕГО!!!


Тема Re: радвам сенови [re: Elsa]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано29.05.03 14:38



За да се качат най-горе трябва да има модератор на клуба.
Модератор се избира по следния начин - от пишещите в клуба се издигат няколко кандидатури и се слага една тема, в която се гласува за тези кандидатури. Гласуващите трябва да са регистрирани потребители на дир-а.

BTW, ти защо не се регистрираш? Ако пишеш от един комп има възможност да те разпознава без парола.

Модераторите може да са повече от един. Темата с гласуването се изпраща на администраторите на дир-а, които дават модераторски права на потребител.

Модератора има права да трие теми и съобщения на други хора, да ограничава определени потребители да пишат там и т.н. Демек да ограничава тези, които не спазват добрия тон. Разбира се ако злоупотребява с това може да бъде свален.
Повтарям - гледа се на добрия тон, а не на изказаното мнение. Ето, в една тема Мишо Шамара изказва много рязка теза, но постингите му са съвсем културни.

Моето лично мнение е че клуба е прекалено млад и още не са се установили отношенията между клубарите, както и още няма достатъчно изтъкнати и уважавани клубари, на които да бъде гласувано това доверие.

You drank beer, you played golf, you watched football - WE EVOLVED!


Тема А за рецептите...нови [re: Elsa]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано29.05.03 14:43



...прегледай :
http://kulinar.gbg.bg/

Имат специален раздел за безмесни рецепти. Има доста интересни и нестандартни неща. А и сайта има претенциите че се развива.

You drank beer, you played golf, you watched football - WE EVOLVED!


Тема Re: радвам сенови [re: пpиятeлъ]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 16:31



Zhdravei Prietel

ami zhastoto azh sym novak zha tozhi klub. A i kluba ne e ot otdavna ima niama 2 mesetsa. Ne ce ne go posestavam tuk aktivno ot niakolko dena. Kato go vidiah ce go ima de, no ne e systoto kato da si ot samoto nacalo nali
Zhnam ce imashe pitane i azh systo glasuvah da go ima kluba, no posle nisto ne se cu, 2-3 pyti sym poglezdala i reshih ce siguno oste ne e startiran, pak kato pregledah temite, to si imalo i dosta diskusii.
Prizhnavam ce gi izhklyvkah s udovolstvie-))

Radvam se ce me priemate

Balgodaria !

Priatel zelaia ti vsicko hubavo !



Тема Re: А за рецептите...нови [re: Ras4o]  
АвторElsa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 17:06



Zhdravei Ras4o,

Blagodaria ti zha hubavia sait !!!! 10x

Blagodaria ti i zha predlozenieto da se registriram! Pone 2 pyti sym opitvala, no nesto ne mi se udade Ne sym v stranata i trudno mi otvarishe stranitsata zha registratsia i zha tova i se otkazhah, pyk i kato ne mi e problem i taka da pisha ne se i mycih povece prizhnavam si.

A s PC to ne sym mnogo na ti, osven Coppy i Past-))))) v programiraneto hic me niama, ama to ne moze da me ima na vasikyde nali-))))))

V doriat ton ste predloza i azh edin sait
http://www.xcstudio.net/recepti/

e, toj ne e samo vegetarianska kuhnia, no ima mnogo retsepti i to razhlicni narodnosti ima i dosta vegetarianski ili ako moga da kaza bezhmesni jastijtsa

Kazete kyde da puskam retseptite?
Imam dosta dobrigotvarski retsepti s (bylgarska,italianska, kitaiska, shveitarska, i drugi vidove bezhmesna kuhnia), samo deto mi se struva malko neudobno da e motkat retseptite v temite. Tuku viz niakoia tema se pooblazila-)))

Ras4o, zelaia ti vsicko hubavo !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.