Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 28.05.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 3+ от МСАТнови  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.08.10 15:02



Някой да може да сподели инфо за тази

?
Като гледам, ако дам още 1 лв./мес. към сегашния ми ДабълПлей МАХ и ще имам и СОТ...къде е клопката?



Тема Re: 3+ от МСАТнови [re: Cтepн™]  
Автор roum ()
Публикувано19.08.10 08:11



Чети ситните букви - най-вероятно е промоция с давност 6 месеца и се отнася за нови клиенти

Като погледнеш натисни тук ти излиза тази информация
Без инсталационна такса и такса монтаж за домове до 100 кв.м., и офиси до 100 кв.м.
* Цената на СОТ оборудването от основни доставчици е минимум 399лв. - за домове до 100 кв.м. и офиси до 100 кв.м.
* Възможност за закупуване на техниката чрез услугата на "ЦКБ" АД - "Стоки на кредит"
* Безплатна застраховка за домове към Армеец - 5000 лв за недвижимо и 2000 лв за движимо имущество
* Безплатна застраховка за офиси към Армеец - 30 000 лв. за недвижимо и 2000 лв за движимо имущество
* Цифрова телевизия с повече от 150 SD ТВ програми, с повече от 10 безплатни HD ТВ програми и над 50 радио програми
* Интернет достъп със скорост до 24 Мбит/с и реален статичен IP адрес
* Промоционалната месечна такса се отнася - за първите 3 месеца за 1-годишен договор и 6 месеца за 2-годишен договор
* Възможност да плащате чрез E Pаy, във всички точки на Easy Pay и клонове на ЦКБ
* Отстъпка 1 месечна такса при предплащане за 1 година
* Промоцията важи до изчерпване на количествата
* Всички цени са с включен ДДС

Срга виж червения текст






Тема Re: 3+ от МСАТнови [re: roum]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.08.10 11:01



Много добре го прочетох и чак след това зададох въпроса.
Писах, че съм на ДабълПлей МАХ, което при 1-год. договор е 48.90 лв./месец, а 3+ за същото + СОТ искат 49,90. И, понеже си любител на червенкото, това е непромоционалната цена, промоционалната е 27,90 и хич и не я коментирам.

Друго да не си разбрал/прочел?



Тема хехехе ............... [re: Cтepн™]  
Автор rembowe ike (₪)
Публикувано19.08.10 12:11



... клопкатъ е, че трябва отделно да заплатиш 300-400 лв за СОТ оборудването нъ ТИМ





Тема Re: хехехе ...............нови [re: rembowe ike]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.08.10 12:50



Баш това най ме интересува.
Имам СОТ у нас, пълна система с датчици, централа, радиопредавател и т.н. Дали, аджеба, ТИМ ще се навият само да пренастроят радиопредавателя към своите честоти?



Тема ми ...............нови [re: Cтepн™]  
Автор rembowe ike (₪)
Публикувано19.08.10 18:08



... ако оборудването, което имаш е така или иначе закупено от тях ... едва ли ще имаш проблеми, но ако не е тяхно ... ще изискват да закупиш ново.



Тема Re: ми ...............нови [re: rembowe ike]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.08.10 10:21



Май ще трябва да се видя с тях. Не е купувано от тях.
Освен клопката да е тук - задължително купуване от тях, макар че няма много смисъл - моето оборудване е 4-зоново с нощен режим и струва над 700 лв. Даже и да го купя от тях, с двегодишен договор за 3+ ще си избия парите (месечната такса за СОТ за нормално жилище от около 100 кв.м. е около 30 лв. при различните фирми) и после СОТ-а ще ми е безплатен.
По ми прилича тази оферта да е само за нови абонати на МСАТ, но "случайно" да са пропуснали да го отбележат, макар че е задължително.





Тема Re: 3+ от МСАТнови [re: Cтepн™]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано31.08.10 18:27



Вече имам пълно инфо, да споделя, ако някой се интересува.
Единствената "клопка" е, че трябва в обекта да има оборудване от вид, който те могат да поддържат - има ги на сайта на ТИМ СОТ. Пиша в кавички защото е клопка само на пръв поглед.
В моя случай оборудването е австралийско и трябва да се смени станцията и клавиатурата (сегашните захранване, акумулатор, сирена, кабели и датчици ще се ползват). Това са 165 лв. За пълна система, с 3 канала за известяване (радио, phone-dialer и по кабела на МСАТ) искат 320 лв. Обаче първите 6 м. са с двойно по-ниска такса и ако към нея добавя 320 лв., то получавам точно 6 месечни такси за Дабълплей + сегашния ми СОТ

. Така че излизам на 0 и от 7-мия месец съм вече на печалба.
Разбира се, ако някой ползва оборудване от вид, който поддържат, печалбата е веднага; ако няма никакво - ще трябва да се бръкне с около 500-600 лв.



Тема Re: 3+ от МСАТнови [re: Cтepн™]  
Автор милaниcт (АКУРАТЕН )
Публикувано06.05.11 01:47



Защо МСАТ толкова пропадна ? Дават например десетина едни и същи филми от години !



Тема Re: 3+ от МСАТнови [re: милaниcт]  
Автор roum ()
Публикувано06.05.11 07:33



Не ме интересува каналът им, а услугите които предлагат.
За сега са най-добрите условия за това което получаваме на среща
Само телевизията е с 130 канала и 10-12 ххх и още 10 - 12 платени
Нет-а е добър на приемливи цени
Сот - вероятно няма по-добър във Варна
Тел. не го знам неползвам но не ми и трябва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.