Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 24.04.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Правила на клуб "Варна" :  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано20.11.03 06:56



1. Клуб "Варна" е форум за свободни дискусии и място, където всеки има свободата да изразява мнението си стига то да е в рамките на добрият тон.

2. Използването на кирилица е задължително! Мнения написани на шльокавица, маймуница и т.н. се трият.

3. Тук не е място, където бихте могли да рекламирате свободно каквото и да било, в смисъл теми със съдържание от сорта на "Посетете страница www.айде.дружно.да.изкараме.парички.от.нета.org" както и подобни ще бъдат изтривани.

4. Всеки, който с действията си в клуба води до ненужен флууд(flood), спам(spam) и подобни ще бъде санкциониран с бан с цел прекратяване на действията му, които водят до нарушаване на нормалното функциониране на клуба.

5. Теми и постинги имащи за цел да обидят друг потребител в клуба, да разпалват дразги между участниците в дискусиите, откровените псувни или примерно неща от сорта на “Варнь йе гуляму селу...” ще бъдат изтривани без предупреждение.

6. Моля телефони, адреси и други лични контакти да бъдат разменяни извън клуба. (Чрез лични бележки или e-mail).
Публичните координати могат да бъдат само свързани с Internet, т.е.: ICQ, IRC, e-mail и т.н.


П.С. Към гостите/нерегистрираните потребители - за да можете да пишете в клуб "Варна" е нужно първо да си направите регистрация в клубовете на дир.бг

П.С.(2) Оставям темата отворена в случай, че някой иска да изрази мнението си по темата, да предложи нещо и т.н.

Редактирано от Cтpeйнджъp на 21.01.09 11:16.



Тема edin glas ZA tezi prawilaнови [re: __SpOO__]  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано20.11.03 07:25



az sym ZA - dokolkoto 6te se wzeme wpredwid glasa mi de...

trqbwa da ima red w kluba, ina4e 6te nastane edna anarhiq...



kefish me 6te ti zwynna.


Тема Проекто-правила на клуб "Варна" :нови [re: __SpOO__]  
Автор Cynthia (in moonlight)
Публикувано20.11.03 15:29



Смятам, че правилата са добри.
Е, може малко да се променят,
но и в този вид стават.
Единствено ми се струва, че
това за рекламите е много строго.
Аз например бих искала да има
обсъждания на барчета, кафенета,
клубове и други подобни- така
ще знаем къде какво е и ще можем
да преценим къде да ходим.
Искам да кажа, че това е един вид
обмяна на опит - в полза на всички.
Същото се отнася и за сайтовете.

Иначе останалото е ОК!

You told I had the eyes of a wolf.
Search them and find the beauty of the beast!


Тема Re: Проекто-правила на клуб "Варна" :нови [re: __SpOO__]  
АвторДив пeтeл (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 18:53



Редно е да има правила.
Обаче кой ще решава кога правилата са нарушени?
Нормално е ако ще се изтриват мнения да се вземат мненията на участниците във форума поне 10 дена и ако всички са за изтриване-то тогава да се изтрият.
А практиката до сега беше друга-Някой си решил еднолично ,че нещо не му харесва и решава да го изтрие.



Тема Re: Проекто-правила на клуб "Варна" :нови [re: Див пeтeл]  
Автор NBl (непознат )
Публикувано20.11.03 19:30



Po princip sam saglasen s vsi4ki!!Samo ima nqkolko momenta koito spored men se nujdaqt ot doiskusorqvane!!!
1-bez nikakvi psuvni ili izpuskane na nervi,no tova ne ozna4ava avtomati4no bez nikakvi sporove,primerno moje malko da se razgore6tqvat u4astnicite v dadena tema ama taka ima pove4e trapka!!!!
2-i az mislq 4e rekalami ne trqbva da ima pod formata na otidete na toq adres....... no pak tova ne ozna4ava 4e ne mojem da obsadim nqkoe modno mqsto bilo bar ili magazin za da ramenim vpe4atleniq vse pak, taka 4e trqbva da se triqt samo otkrovennite reklami!!!
3-trqbva da ima nqkakvi pravila za trieneto na temi,spored men ne trqbva da se trie tema koqto e pridizvikala nqkakva po6estaemost primerno na 5-6 postinga ,tova ozna4ava 4e taq tema vapreki vsi4ko e interesna(a nali tova e nai-vajnoto) i ako vse pak taq teema drazni mnogo to da se napravi malko dopitvane za tova trqbva li da se trie ili ne!!!
Tova e v ob6i linii nadqvam se de vzemete pod vnimanie moite preporaki!!!



Тема Re: Проекто-правила на клуб "Варна" :нови [re: __SpOO__]  
Автор ALLAlA (knife)
Публикувано20.11.03 21:34



samo ne badi drasti4en po otno6enie na reklamite .. ne vis4ko ima tva za cel.. ti znae6 ..
a po povod na tova koi ste sankcionira .. protiv sam da se glasyva kakto predlaga dryg potrebitel.. te nestata mnogo ste se yslojnqt nenyjno.. edin 4ovek vzima re6enieto i tva e moderatora... ina4e se gybi smisala na tezi pravila koito se izbirat sega..
to e kato konstityciqta vsi4ki q izbirat edin organ sablydqva izpalnenieto .. taka e redno .. pomislete :) aide sas zdrave:)

..and I smile and I learn to pretend, and I have no more dreams to defend..


Тема Re: Проекто-правила на клуб "Варна" :нови [re: ALLAlA]  
Автор NBl (непознат )
Публикувано21.11.03 08:41



Dobre podxvana temata za konstituciqta no nali tq e organ za izpalnenie na zavetnata cel na vsqko razvito ob6testvo , a imenno demokraciqta!Palna demokraciq se nabliudava tam kadeto naroda si kazva mnenieto ne vednaj na 4 godini primerno a po4ti za vsqko ne6to(kato 6veicariq)!Taka i tuka nie koito pi6em v toq forum ne trqbva samo da opredelqme koi 6te e moderator ami da si davame mnenieto i posle!Samo taka 6te se namalqt do minimum nedovolnite ot moderatora!Kato govorim za trieneto 6te dam edin primer-tema ot vida"da vi eb..maikite put.. mrasni" se trie vednaga!!No tema ot vida "varna-grad-darjava" vapreki 4e pridizvikva mnogo sporove nai-malkoto trqbva da se poatavi na glasuvane dali da se trie!!!
I na kraq se radvam 4e ste saglasni s men za reklamite!!



Тема Re: Проекто-правила на клуб "Варна" :нови [re: NBl]  
Автор ALLAlA (knife)
Публикувано21.11.03 10:57



parvo ne izkarvai konstityciqta organ :) na kakvoto i da bilo poneje ne e i ne moje da bade v tozi klas ima si drygo prednazna4enie:) a az dadoh samo primer :) pak i nikoga i nikade ne sam napisala.. 4e eto gi pravilata izbirame gi i posle vsi4ki da si mal4at :) nqma i da go napi6a :) idqta mi be6e za sankcioniraneto :) pak ste go napi6a SANKCIONIRANETO taka dobre li se 4ete :)))) az sam tvardo protiv za vsqka tema da trqbva da se plun4im ste ostava li nqma li .. ima si moderator za tezi nesta .. tam kadeto spora e golqma togava moje da se obrasta vnimanie:) ina4e nqma smisal da se gybi vreme i pisane:) no ne mislq 4e ste se stiga do tova ne re6avame svetovni problemi vse pak :) nestata sa dosta elementarni:)
i pak da potretq ... za SANKCIONIRANETO stava vapros .. ne za demokraciq :) zatova ima pravila i nqkoi koito spored pravilata .. povtarqm spored izbranite ve4e pravila... izvar6va tova sankcionirane.. e ako tva ne e demokrati4no togava dai da pluem na vsi4ki demokrati4ni sadebni sistemi .. poneje te na tazi osnova sa sazdadeni :) zasto li .. ama za ylesnqvane na vzimaneto na re6eniq i nai ve4e pravilnoto razpredelqne na dlajnosti i rabota v obstestvoto ... aide da ne se otpuskam .. no ako oste pospori6 mai ste se naloji dokato go osaznae6 :)

ne se valnuvaite tolkova :) nestata sa prosti4ki :)

..and I smile and I learn to pretend, and I have no more dreams to defend..


Тема Относно рекламите..нови [re: __SpOO__]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано21.11.03 19:41



точно преди малко изтрих такава тема, която беше откровена реклама.

На киро28 или как беше... Коледа наближава...http://.....

За подобни реклами говоря и от сорта, че няма да се допускат в клуба.

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Относно рекламите..нови [re: __SpOO__]  
Автор NBl (непознат )
Публикувано22.11.03 17:26



Radvam se 4e otnosno reklamite sme na edno i sa6to mnenie!!!!Naistina takiva qvni reklamni poslaniq trqbva da se triqt na momenta!!A otnosno za sankciite ne sam kazal 4e za absoliutno vsqka tema trqbva da se pravi dopitvane,prosto za temi koito ne predstavlqvat qvna reklama ili karucarska psuvnq, no ne dopadat na moderatora toi vse pak trqbva da poiska mnenieto na drugite!!Stoto moderatora e 4ovek a pak kakto znaete misleneto na xorata e subektivno i ne e garanciq 4e tova koeto ne dopada na nego nqma da dopada i na drugite.No pak kazvam tuk ne stava duma za qvnite naru6eniq na pravilata na kluba, ami za po-dvuzna4nite postingi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.