Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 27.09.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Hei boys and girls ako imate predlojeniq za......нови  
Автор DaHuTa{work} (prosto zle)
Публикувано20.08.01 09:09



Ako imate predlojeniq za kuponi [kakvito i da sa te]vuv Vrana molq da gi napi6ete tyk za da moje vsi4ki da se pozabavlqvame......A prosto moje i da idem na plaj4e da se pokupeme tva onova....!!!!Si4ki predlojeniq sa dobre do6li:))))Ili pyk prosto na edna Disko da idem MAY BE kafence.....:))
Chakam message -s tyka



Тема Re: Hei boys and girls ako imate predlojeniq za......нови [re: DaHuTa{work}]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано20.08.01 10:47



Абе маймун, ти още ли не си намери някой варненски левент, че продължаваш да пускаш постинги с цел запознанства?:))



Тема Re: Hei boys and girls ako imate predlojeniq za......нови [re: Strunz]  
Авторvarnenec (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 13:22



Ave 6to ne postne6 edna tvoq snimka ta da te vidim. Da ne se okaze6 nqkakva 4uma? :-0



Тема Re: Hei boys and girls ako imate predlojeniq za......нови [re: varnenec]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано20.08.01 14:13



От постинга излиза, че искаш моя снимка...Обърни се към детето направо..



Тема Re: Hei boys and girls ako imate predlojeniq za......нови [re: Strunz]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано20.08.01 15:53



Ти пък що се дърпаш и не му дадеш снимката на човека? Може и той да иска да сънува кошмари



Тема Za Strunzнови [re: Strunz]  
Автор DaHuTa{work} (prosto zle)
Публикувано20.08.01 18:42



Хей Strunz ти направо си ужасен мой човек .......
Какво съм ти направила??????
Така се държиш все едно ............




Napravo si kaji problema ......Dai da go razre6ime aaaa?????
Tva 4e iskam da se suberat pove4e xora da se pozabavlqvat ima li ne6to lo6o????Ako tva ti pre4i xuuu no ne pre4i i na drygite okkk.................?





Тема Za varnenecaнови [re: varnenec]  
Автор DaHuTa{work} (prosto zle)
Публикувано20.08.01 18:45



Za6to ne mi kaje6 kade da ti go pratq i 6te go napravq .....
I da ti kaja hi4 ne sum grozna.......moje6 i sam da se obedi6 .....ama nai dobre da otsko4i6 do sf za ad se overi6 naitina 6toto taka po net-a ne e interesnoo:))



Тема Re: Za Strunzнови [re: DaHuTa{work}]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано21.08.01 10:05



Нито съм ужасен, нито съм зле, нито имам проблем.
Виж сега, мойто момиче..Аз нямам нищо против да идва млада плът от София та да намажат варненци, ама то твоето голямо предлагане голямо нещо бе...
Вече си мисля дали няма да видя някое хлапе тия дни в морската градина с цепещ западен диалект да предлага свирки на минувачие. Ей така, щото са варненци, а варненците кефели...:))



Тема Успокой се, миличка :-)))нови [re: DaHuTa{work}]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано21.08.01 17:48



Той явно не е бил в настроение и си го е изкарал на теб Което не го оправдава ни най-малко, но не бива да те разтрои толкова. Поредния отегчен всезнайко, търсещ с кого да се заяде И аз понякога казвам т.е. пиша неща, за които после съжалявам... Сигурно и ти имаш такива случаи... Още една функция на нета - клоака за настроенията на потребителите... И рядко някой се сеща да пусне казанчето :-))



Тема Re: Mnogo gre6i6 Strunz..........нови [re: DaHuTa{work}]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано21.08.01 18:32



Що така бе, девойко млада? Що се палиш толкова? Ми то чак смешно бе. Нека ти обясня. Тук в интернет са и куцо и сакато, и старо и младо, и хубаво и грозно - ти ако си мислиш, че ще събереш във Варна само купонджии много се лъжеш. Ще ти се нацвъкат само мъже и то от различни контингенти и всеки ще иска да те види в стойка партер. Слушай сега и не бързай да се дразниш. Лято е и всяка подобна покана звучи като опит за групов секс. Или поне на мен де. Може и моето въображение да е развинтено, но не мисля, че е от липса на секс или от някакви проблеми с него.
Защо си мислиш, че ако някой си има хубава компания ще му липсва някакво момиченце, което да се радва на всяка глупост от вечерта и да квичи досадяващо като дружинна ръководителка предложения от рода "Искате ли да ходим след това да събираме мидички на брега?"
Усещам , че искаш да се запознаеш с мен. Мнооооого груба грешка:)) На мен ще ми е скучно и единственото, което ще зяпам е гърдите ти и то не защото си падам по тях, а защото не знам какво друго мога да правя. Може и да си готин човек, ама първо краснописа ти е отчайващ, подобно на разсъжденията ти, второ си мислиш, че си много пораснала и правиш изцепки, които са присъщи на доказала се сред горните класове сексуално пикла и трето...
Всъщност третото е извинението ми за свирките. Извинявай! Сигурен съм, че не можеш да правиш свирки и глупаво беше да ти пришивам такива качества.
На твоите години момичетата при секс са още в стадий на мачкане на чаршафите с ръце и стоене неподвижно ( или лежане по корем и хапане на възглавницата)...
И пак ти казвам. Не се сърди, животът си е такъв. Просто си малка. Късен пубертет е, но минава. А може и да не мине, ако хобито ти е да се возиш при батковците отпред на трамвая и да ги развличаш в депата като въртиш дупе на Луна или Пантерите...От там излизане няма...

А ако стигнеш до Варна...ела да правим пясъчни замъци на брега:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.