Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема към Prof.McGonagull ..нови  
Автор N a t a l ia * (непознат)
Публикувано20.02.10 23:24



Аа .. здравйте отново :Д Прекрасно знам ,че е глупаво да създавам безсмислени теми заради едно просто мое любопитство и можете да изтриете темата без душевни терзания :д .. но просто има нещо , което отдавна не ми дава мира и от мн време искам да разбера .. Като , четох старите теми на клуба още преди месеец .. теми мисля че още от 2005 година .. попаднах на една .. и не колкото темата .. а нещо друго ми направи впечатление .. та успях да копирам тогава коментара от темата ,който привлече вниманието ми и даа го постна в стария ми скайп , току виж ми потрябвал .. :Д : Ето го и него :

Тема ЗА вампира, който... [re: underworld_5]
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано 26.02.05 15:24
Трудничко ще е. НАмира се в Скандинавия и е представител на едно старо общество на вампирите. Не се шегувам. Известен филмов режисьор е. Ако ти кажа как си прекарва свободното време, няма и да се усъмниш, че е истински.


Ии знам , че ставам много нахална .. Ии знам че можех просто да напиша едно съобщение .. :Д ии знам , че е било пред 5 години .. ноо поради огромното ми желание да се изложа публично ..заради едното любопитсво .. Въпросът ми , целящ един подробен отговор :дд , ее : Каккво станаа ?


:Д:Д

.. Live for moment ;] (*) .. " Моите мечти нямат граници - аз винаги искам невъзможното."
-х-

Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: N a t a l ia *]  
Автор lSTORlK (GuardianOfTime)
Публикувано24.02.10 10:54



А какъв е всъщност въпросът?

Кой се крие зад описанието ли?

Една интересна личност. Аз го познавам. Приятели сме.

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: N a t a l ia *]  
Автор HateU (*V*)
Публикувано25.02.10 18:35



ако въпросът ти наистина е такъв какъвто историк предполага не мисля че профи би ти казала



и не се притеснявай тук се правят къде къде по ненужни теми

...Големи надежди от ниско ниво,всичко това е част от машината,гадна машина и то за месо!

Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: HateU]  
Автор N a t a l ia * (непознат)
Публикувано27.02.10 22:19



Въпросът ми беше .. дали е ходила в Скандинавия и какво се е случило .. А иначе , като чета някоя тема .. търся да видя нейното мнение .. защото ми е направила супер добро впечатление с начина си на мислене .. Нейното мнение и на вас двамата :Д



.. Live for moment ;] (*) .. " Моите мечти нямат граници - аз винаги искам невъзможното."
-х-

Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: N a t a l ia *]  
Автор HateU (*V*)
Публикувано28.02.10 20:45



мерси


профито е изключителен човек,не си сбъркала

...Големи надежди от ниско ниво,всичко това е част от машината,гадна машина и то за месо!

Редактирано от HateU на 28.02.10 20:45.



Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: N a t a l ia *]  
Автор TheGoddesLilith (Vampire)
Публикувано03.03.10 21:53



задай си въпроса конкретно и ясно - има ли вампири или не и този човек НАИСТИНА ЛИ Е ВАМПИР? :))))



Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: lSTORlK]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано08.03.10 14:00



Ъ-ъ, не, не е този, за когото се сещаш, а един от най-добрите му приятели.





Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: TheGoddesLilith]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано08.03.10 14:07



И аз се зачудих какъв е въпросът. Отговорът е: не, в класическия смисъл този човек НЕ е вампир. Но по вкусовете, интелекта, манталитета и начина си на живот съответства напълно.





Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор TheGoddesLilith (Vampire)
Публикувано11.03.10 23:22



Много биха искали да са като нас - но трябва да си го заслужат... това си е :)



Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: TheGoddesLilith]  
Автор Solemn*DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано23.03.10 17:23



Или пък да се родят такива...



Минерва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.