Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:04 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: moon_shadows]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано14.06.10 15:33



Не бяха ли кумовете за тая работа?





Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: moon_shadows]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано14.06.10 15:33



Тук еднополовите бракове не са разрешени, сладка моя. Ти май не схвана намека!





Тема Re: Всъщност...нови [re: moon_shadows]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано14.06.10 15:35



Е, сега, мила, знаеш, че съм си антиконформист!

Пое тази тежка корона, да търпиш приумиците ми, бидейки край мен последните години...

Махатма он!

Редактирано от Prof.McGonagull на 14.06.10 15:37.



Тема Споменах ли...?нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано14.06.10 15:38



П. С. Споменах ли колко те обичам?





Тема Re: към Prof.McGonagull ..нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор moon_shadows (*V*)
Публикувано14.06.10 16:25



О!
О!
да,да,кога ще ходим викаш?



...Големи надежди от ниско ниво,всичко това е част от машината,гадна машина и то за месо!

Тема Re: Споменах ли...?нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор moon_shadows (*V*)
Публикувано14.06.10 16:26



не но няма нужда,аз си го знам



...Големи надежди от ниско ниво,всичко това е част от машината,гадна машина и то за месо!

Тема Re: Всъщност...нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор moon_shadows (*V*)
Публикувано14.06.10 16:33



да ама не става въпрос за мен или за теб или за църквата....от къде знаеш че детето ти няма да се чуства недобре след като не си го покръстила...поне аз бих била,въпреки,че знаеш- не съм особено вярваща точно в църквата или в Исус....варианта да го покръстиш би бил по добрия според мен защото дори и да избере да не вярва- едно покръстване не би било нищо особено...но обратното би било обидно....пък и да не стане вярващ...аз бих помислила майка ми за псхайхо,ако не ме кръсти особено ако причините са като твоите



та казвам ти добре ще е да покръстиш детето си (някой ден),мисля че това не би ти попречило да го възпиташ както ти смяташ че е редно

...Големи надежди от ниско ниво,всичко това е част от машината,гадна машина и то за месо!

Тема Re: Всъщност...нови [re: moon_shadows]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано14.06.10 22:14



Няма да поддържам модели, които лично за мен са безсмислени.

Ако толкова иска, като порасне, да се кръсти. Една моя приятелка го направи, когато стана на двадесет. И изобщо, като решаваме вместо децата си, не им ли отнемаме правото на собствен избор? А Църквата точно за това се е борила...

но обратното би било обидно....

Обидно за кого и поради какви логически причини?



Тема Re: Всъщност...нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор moon_shadows (*V*)
Публикувано16.06.10 16:08



ми нещо като майките,които не си имонизират децата,щото чели някъде,че не било полезно....последиците са различни,но надявам се ме разбираш...

пък и не е нужно религията да е свързана с църквата и истинско вярване,нали? въпрос на ценности...комунизма пък е бил против църквата... по пътя на твоята логика ти си комунистка

това да не е 1вата стъпка към основаването на нова религия и империя начело с вас двамцата? щото ако е така искам една малка провинцийка под мое подчинение

...Големи надежди от ниско ниво,всичко това е част от машината,гадна машина и то за месо!

Редактирано от moon_shadows на 16.06.10 16:08.



Тема Re: Всъщност...нови [re: moon_shadows]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано21.06.10 13:46



ми нещо като майките,които не си имонизират децата,щото чели някъде,че не било полезно....последиците са различни,но надявам се ме разбираш...


Разбирам. Лично се познавам с майка, чието напълно здраво дете се е превърнало в инвалид след ваксина. Жената го носеше на ръце, вече поотраснало момче, и почти се разплака пред мен, докато ми разказваше. Насочих към я един от най-добрите хомеопати в България и дано се е срещнала с него. И това изобщо не е изолиран случай. А статистиката сочи, че при епидемии между 50 и 90 процента от заболелите са били ваксинирани срещу съответната болест. Но всеки сам решава в какво да вярва...

пък и не е нужно религията да е свързана с църквата и истинско вярване,нали?

Тъкмо религията е това, което ме предразполага най-малко. Аз определено съм вярваща, но в никакъв случай религиозна. Така че тук сравнението с комунизма става излишно. А и комунизмът сам по себе си е бил една добра, макар и утопична идея, поне в началото... Макар да съм убедена, че създаването му е "вдъхновено" от хора, които много добре са знаели какво правят.



това да не е 1вата стъпка към основаването на нова религия и империя начело с вас двамцата?

О, първата стъпка вече е направена мноооооого отдавна и няма нужда се прави от нас - тя няма нищо общо с религията и се нарича интегриране на Светлината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.