Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема колко вълнуващо, де да бяхте и вампири...нови  
Автор бyчиниш ()
Публикувано28.08.09 19:52



Първо да поздравя, защото идвам за първи път, а и защото така е възпитано.И после да вметна, че никак не ви четох правилата, но считам, че ще се справя с опасностите от бан или назидание в зандана, но онова с изсмукването на кръвта....толкова е еротично.
Та, какво исках да ви кажа...как живеете с мисълта, че този свят е толкова прагматичен и в него няма нищо мистично и свръхестествено....като вампири, дружелюбни върколаци и всякакви такива неща.И още, толкова е вълнуващо някой да те иска толкова много, да те привлича и сексуално и чисто от кулинарна гледна точка, та да ти се иска да го изсмучеш буквално.

Изкушавам се и да ви попитам...почетох малко темите ви, повечето говорите така, сякаш сте вампири...на това место ще въздъхна замечтано....не искам всичките да сте, но един стига.

Много ви е хубав клуба и ако ме приемете и не сметнете бърборенето ми за спам, от време на време ще проговорвам.



Тема Re: колко вълнуващо, де да бяхте и вампири...нови [re: бyчиниш]  
Автор мишoka (новак)
Публикувано14.08.09 19:17



естествено е, че си приета


бърбори си на спокойствие, тук всичко е спам



Тема Re: колко вълнуващо, де да бяхте и вампири...нови [re: мишoka]  
Автор f_berry ()
Публикувано14.08.09 23:59



Може и да има, но това е най- забавният спам, който съм виждала.





Тема Re: колко вълнуващо, де да бяхте и вампири...нови [re: бyчиниш]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано15.08.09 18:04



Добре дошъл! Влез свободно, по своя воля и остави част от щастието си в този клуб.



Впрочем, тук доста пъти сме обяснявали какво точно разбираме под вампири.



Тема Re: колко вълнуващо, де да бяхте и вампири...нови [re: мишoka]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано15.08.09 18:06



Държа да подчертая, че когато един вампир пуска каквато и да било тема, то тя е вампирска, ерго не е спам.





Тема Re: колко вълнуващо, де да бяхте и вампири...нови [re: f_berry]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано15.08.09 18:07



Забавният?





Тема но това не е спам, аз наистина си търсех вампирнови [re: f_berry]  
Автор бyчиниш ()
Публикувано15.08.09 20:31



...разбира се, с усмивка на уста, защото вампири няма за жалост, но пък всичките легенди около тях...както и сипещата се еротична романтика в художествените произведения буди уважение.

Така, че не е спам





Тема изобщо нямам намерение да оставям тук щастието си,нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор бyчиниш ()
Публикувано15.08.09 20:32



а да го намеря, ако нямате нищо против.

Мерси за търпението





Тема Re: изобщо нямам намерение да оставям тук щастието си,нови [re: бyчиниш]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано15.08.09 20:38



Разбирам те... но ми се струва, че би трябвало да преразгледаш отношението си. За да намериш щастието, първо трябва да дариш такова. Това е вселенски закон.





Тема Re: колко вълнуващо, де да бяхте и вампири...нови [re: мишoka]  
Автор бyчиниш ()
Публикувано15.08.09 20:40



...понеже явно разбираш от този клуб, а мен вече ме клъвнаха, че в него доста пъти били обяснявали какво разбират под "вампири" - обясни ми като свърша с писането, какво е вампири според вас и какво е спам, ако всичко тук е такова.

А сега ще кажа какво аз разбирам под вампир - не си представям вампирка по понятни причини, защото такава красота, каквато обикновено обитават женските, аз виждам всеки ден в огледалото като си мия зъбите, упражнявайки въображението си.
Значи, представям си вампир....висок, задължително, в никакъв случай русокос, а с тъмна не много къса коса и с толкова бяла кожа, че очите на нейният фон да тъмнеят заплашително, а устните да излъчват обещание.Да обитава много сила и уж ленивост на движенията, а през тях да прозира ...обещание? Ххихих, не знам....ама сте сериозни и ако до края на уикенда поне един вампир не ми се индикира, да знаете, че това вашето изобщо не е клуб на вампирите, а другарска сбирка на почитателите на Стефани Маейр.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.