Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Тежко е...нови  
Автор clo. (щастлив питбул)
Публикувано20.06.08 22:27



Като ще е спам, нека бъде спам. Така и така не съм писала тема от милион години.
Та...много е тежко.
Температурите рязко се покачват и въобще нямат намерение да пожалят безпомощен човек или старец, да не говорим за вампир. Порусях от слънцето. Когато ми се налага да излизам през деня се чудя как да взема хладилника със себе си, а ако към него има и добавка малко нощно осветление вместо слънцето и разбира се достатъчно количество слънцезащитен крем...Всеки ден ме блазнят мисли да пъхна кучето във фризера, а ако остане място след това и себе си да бутна вътре.

А нощите, ох...проклетите комари са навсякъде. Докато се прибера е ужас, след това вкъщи за тях няма комарници, а дори и да има ги разкъсват и пак цяла нощ нещо ми бръмчи на главата. Не ми стига периодичното виене на хъскито, което все пак е далеч по-търпимо от бръмченето на комарите. Направо ме влудяват. А когато в 4 сутринта се чуе бръмчене съпроводено от цял ансамбъл от различни тромави движения от лапи, които от време на време се допълват с истерично подлайване става още по-весело.

Та...исках да се оплача от времето...и комарите:)
Иии от фейсбук, тоя сайт е като някаква чума. Първо се почва с приятелите, после с техните приятели и познати и накрая се стига до някое сираче африканче, което има профил във фейсбук.





Тема Re: Тежко е...нови [re: clo.]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано20.06.08 22:53



при мен пък няма комари.





Тема Re: Тежко е...нови [re: Last Roman]  
Автор clo. (щастлив питбул)
Публикувано20.06.08 22:59



ще ти пратя малко.



Тема Re: Тежко е...нови [re: clo.]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано20.06.08 23:00



Комарите са прекрасни същества. И не са чак толкова, че да докарат един вампир до анемия.

Аз обикновено не ги гоня.
Ако попаднеш на филма "Микрокосмос" една от най-красивите сцени е раждането на комар.



Тема Re: Тежко е...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор clo. (щастлив питбул)
Публикувано20.06.08 23:02



комари освен ако не съм по морето и по-конкретно на места, в които комарите са огромен брой за глава на населението, не ме хапят.
Но ме дразнят ужасно много



Тема Re: Тежко е...нови [re: clo.]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано21.06.08 13:55



А тук си е направо студено...





Тема Re: Тежко е...нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор clo. (щастлив питбул)
Публикувано21.06.08 23:10



И от Англия получавам вести и там е студено, само аз се пържа на бавен огън:Р



Тема Re: Тежко е...нови [re: clo.]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано22.06.08 00:25



Тежко или не, важното е, че са:
Просто най-добрите!
Перфектен футбол, заслужена победа!






Тема Re: Тежко е...нови [re: Last Roman]  
Автор clo. (щастлив питбул)
Публикувано22.06.08 16:47



Еее браво.
Тази година изпуснах половината мачове, а те са на принципа на сапунените сериали и стигнах до заключението, че няма да мога да разбера дълбокият драматизъм на останалите...така или иначе по принцип не го разбирам





Тема Re: Тежко е... [re: Kaлoмaин]  
Автор Hateu (*V*)
Публикувано23.06.08 13:24



доживях и това да видя!


едва ли щеше да ги обичаш ако знаеше че 1 комар да има в града на теб ще се метне....по няколко пъти...имам удивителната способност да се обрина с 20 пъпки в минута,омазана с комарин.лятото често странят от мен,понеже мислят че съм болна от шарка....та нз какво толкова прекрасно и удивително намираш в тези комари.....всъщност те са единствените същества на тази планета на който никой няма да му липсват-сиреч-не са полезни за никого и нищо,само вредят

абонатът се обезкосмява,плийз лийв ъ месидж


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.