Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Тежко е...нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Hateu (*V*)
Публикувано25.06.08 15:17



защото аз се пека тук на бавен огън-представи си 40 градуса на сянка,аз-на един самотен таван,непечен цял ден пт слънцето

вечерта няма особено разлика....

всъщност имам избор м/у скуката под климатика и ада...и все пак съм си в ада

абонатът се обезкосмява,плийз лийв ъ месидж

Тема Re: Тежко е...нови [re: clo.]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано25.06.08 16:13



С други думи - ку4е вампир?

Моето на вън6ен вид е много кротко и богобоязливо, но да види6 какво става, ако му се пер4ат изли6но... Ку4ето на съседите ве4е го заобикаля отдале4е. А другото ку4е на съ6тите съседи й е страстен обожател и редовно ни скимти пред вратата.



П.С. Между другото, сдобих се нов дома6ен лиубимец, даже два. Рибе, което улових с голи ръце в океана - зелено е, 4акам да видя какво 6те излезе от него. И бръмбар кат' хипопотам. Т.е. той или тя е бръмбар носорог, но тежи като хипопотам и цяла но6т вдига 6ум - досу6т като прасенце или огън в камината, - понеже се храни с изгнило дърво. Трябва да ти кажа, 4е зву4и много уиутно. Буквално си сверявам 4асовника по него - разпра6ти ли се, зна4и е около полуно6т. Кръстили сме си го Носорог. А пиявиците, змиите, гу6тероподобните, месоядните растения, слепокът, охлиувите, жабите и стра6ната месоядна ларва с размери на питон, която не можем да определим от какво е, съ6то се развиват благоприятно. Много искам и лисица, но вместо нея в градината се е завъдил кос.



<

Редактирано от Prof.McGonagull на 25.06.08 16:25.



Тема Re: Тежко е...нови [re: Hateu]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано25.06.08 16:23



Наистина ли толкова топло? Тук си е направо студ.



Тема Re: Тежко е...нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор clo. (щастлив питбул)
Публикувано25.06.08 16:50



хахахах!
това лято даже май се очертава по-топло от миналото.



Тема Re: Тежко е...нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор clo. (щастлив питбул)
Публикувано25.06.08 17:03



Ехеее, зоологическа градина...какъв кеф. Завиждам ти!

И на мен много ми се иска да събера толкова животни, но при мен животните или умират от изключително странни заболявания, които са шанс 1:1000000 или полудяват безвъзвратно. Тоя глупак като го гледам определено се смахва все повече и повече с дните.
Оплаквах се, че съм зарита от свещи. Е няяяма вече!
Скочил е като летяща катерица, докопал ги е и ги е направил на прах, като после се е разходил хубаво върху тях за да се набият в килима.
Мислех да си взимам царевичен смок, обаче кучето ще вземе и него на втрие в килима:Р
Ноо...искам второ куче. Ирландски вълкодав. Единият е с предци, които сибирците са кръстосвали с вълци а вълкодава е издавил всички вълци в Ирландия. Ще е весело...и за момента непостижимо.



Тема Re: Тежко е...нови [re: clo.]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано26.06.08 16:11



Мислех да си взимам царевичен смок

Охо! Сега ве4е и аз искам! А поствай снимка на жУвотното тук - мога да си я намеря в Гугъл, но се занимавам с други не6та в момента, които са ми по-спе6ни.





Тема Re: Тежко е...нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор clo. (щастлив питбул)
Публикувано26.06.08 19:54



Царевичен смок:


Сега като ме цитира видях колко безумно неправилно ми е изречението, ама карай.

Родината на тази змия е Северна Америка. За повечето ентусиасти които се занимават с влечуги тя няма нужда от представяне. Успешно развъждана и отглеждана в плен от много години, за любителите на змии тя е като Леопардовият гекон за любителите на гущери. Част от този успех може би се дължи на нейното широко разпрстранение в природата, но също така и на нейното свойство да се поддава на опитомяване и на кроткият и нрав. В природата има много цветови разновидности, но "нормалният" и цвят е тъмно оранжев като има очертани с черна ивица червени седловидни петна по гърба, и удивителен черно-бял корем, който често е много шарен.



Тема Re: Тежко е...нови [re: clo.]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано26.06.08 20:28



Ма това изглежда като леопардов смок! За да го намерим и снимаме обиколихме половин България миналата година!!! Особено Кресна! Кажи откъде се намира?

П.С. Оба4е не е. Проверих. Но доста си прили4ат.


Редактирано от Prof.McGonagull на 26.06.08 20:36.



Тема Re: Тежко е...нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор clo. (щастлив питбул)
Публикувано27.06.08 01:09



На мен ми казаха пазара на Подуяне, за около 60-80лв.
Но не съм се и интересувала много.



Тема Змийски секс [re: clo.]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано27.06.08 13:42



Ето това е Цареви4ен смок или Elaphe guttata:



А това е Леопардовия смок или , който търсихме ние:



Много е красив, нали?

О, и да ти кажа, тази сутрин си заварих змиите да се 4у*** усилено. По принцип го правят веднъж годи6но, около Великден, но моите са се доказали като индивидуалисти и хи4 не искат и да 4уят, 4е някакви си зоологи4ески изследвания показвали, 4е змиите се 4у*** около Великден. Затова си го правят, когато си искат. Изглежда много интересно. По4ти като спагети. Змийката ме видя, 4е я гледам и се приближи - о4евидно си мисле6е за мен като за едра хапка. Зяпа ме в носа около две минути, после ми обърна гръб (с мъжкия на него) и се отдале4и, за да покаже, 4е презряната ми ли4ност е твърде недостойна, за да разгорваря с мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.