Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Курхаген е мека китканови  
Автор Cвeтoпoлk (орач)
Публикувано16.06.08 17:32



Елате го видите в йога как се мазни на един загубеняк който "виждал" човешките аури и трие като ненормален -ако беше кротък луд щеше да си направи сайт без дискусии и нямаше да трие нищо -но той е опасен луд който виси по цял ден във форума да трие несъгласните с неговите"спуснати свише" постановки

Пита се къв го дири там курхаген който като мека китка многократно се възхищава от "мъдростта" на изперкалия малоумник и само се подлага-може би и не само виртуално



Тема Re: Курхаген е мека китканови [re: Cвeтoпoлk]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано16.06.08 18:59



Ех, такива темички ми топлят душицата нощем!

А така, възмути ма малко, бя!

К'во се праиш на светец и кихаш кат зайче на задушница?!
Почвам да си мисля, че няма качествени флудъри-терористи в дировете!



Покажи повече жупел и огин! Покажи, че си мъж, бе! - Кажи ми нещо по-засукано и оригинално! Предизвикай интелектуалната ми омнипотентност!



Тема Re: Курхаген е мека китканови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Cвeтoпoлk (орач)
Публикувано16.06.08 19:08



Да бе аз съм "терорист" щот искам всеки да може да си пише и истината обикновенно е многостранна и многопластова ,а ти който реално си един сатрап си върхтъ на сладоледа и требело те "въздигам интелектуално".Що не ми го цунеш и да си признаеш,че си гола вода и като вампир и като модератор и като нещо си -плазмодий розов такъв





Тема Re: Курхаген е мека китканови [re: Cвeтoпoлk]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано16.06.08 19:16



Цикламен съм, жено, цикламен.

Още си малък и не можеш да говориш витиевато.

Жалко.

Имахме един Лакищайн..... беше на ниво човека, пък и царска особа бе..... жалко, че него го няма..... скри се той от нас....





Тема Re: Курхаген е мека китканови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Cвeтoпoлk (орач)
Публикувано16.06.08 19:17



Цикламен,пикламен,витиеват-а ти го мууна отзад ненормалник такъв





Тема Re: Курхаген е мека китканови [re: Cвeтoпoлk]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано16.06.08 19:19



Все още си жалък и не си ми на класата, миличък. Постарай се повече с по-високоинтелигентни ругатни да ме замериш. Това не действа, дето го правиш, не стига до мен, твърде нависоко съм ти.



Тема Re: Курхаген е мека китканови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Cвeтoпoлk (орач)
Публикувано16.06.08 19:22



Ми да ти си кат Мария-антоанета -и тя била твърде нависоко докат не я смъкнали,наебали и гилотинирали





Тема Re: Курхаген е мека китканови [re: Cвeтoпoлk]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано16.06.08 19:34



Eхххх... де да я бяха наобичали както викаш, ама не би. Загинала си е милата, незадоволена и нещастна... дори доста уплашена от този свят. Бог знае в кой астрален свят се е лутала душицата и нежна.

Та още се постарай, миличък.



Тема Re: Курхаген е мека китканови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Cвeтoпoлk (орач)
Публикувано16.06.08 19:45



Да те гилотинирам ли?А не това ще направиш ти сам -както е тръгнало с това мухльовско поведение завоалирано само в собствената ти тиква с разни "астрални" светове и тинтири-минтири -ае виждам,че си лакома за кур макар и виртуален но не мога да огрея всички нешастници та сори но се омитам от тва заупокойно сборище на комплексари -"терориста" си тръгва сам -хаха-тва не се вмества в интерпретационните ти оправдателни за безхарактерността ти шаблончета





Тема Re: Курхаген е мека китканови [re: Cвeтoпoлk]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано16.06.08 19:57



Като гледам, освен скучен си и доста неумен. В такъв случай с твоето напускане, победителят в играта ни на нерви се оказвам аз - кротктият, добродушен модератор.
С един куршум, два заека: поиграх си с теб, отбелязах някаква посещаваемост на инак доста спокойното ни клубче.

Дори съм ти благодарен за твоята скромна и посредствена, но все пак реална дан към форумното битие.

Сполай ти по пътищата.

... и се върни някой ден, поумнял и по-оригинален, че такъв какъвто си сега, си слаба работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.