Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Парфюм - историята на един убиец!нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано20.09.09 22:13



черно-бяла европейска класика. Филмът е не просто чувствен, има внушения отвъд чувствата.



Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Парфюм - историята на един убиец!нови [re: DarthVader™]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано27.09.09 18:06



Купих си го преди около две седмици.





Тема Re: Парфюм-историята на един убиец!нови [re: HateU]  
Автор Xacaн ()
Публикувано01.10.09 18:37



Аз не можах да разбера кое му е вампирското на филма.
Човекът се занимава с парфюмерия.
Е, верно, стига малко по-далечко, но мога да го разбера - просто се е задълбочил в професията си.

е то!



Тема Re: Парфюм-историята на един убиец!нови [re: Xacaн]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано02.10.09 21:34



Диър Хасане, въпрос на сетива е...





Тема ZEITGEISTнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано02.10.09 21:35



Потресаващо!
Няма нужда да коментирам.
Просто го гледайте...



Тема ZEITGEIST и Zeitgeist addendumнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано15.10.09 19:42



Ще кажа само една-единствена дума: потресаващо.

(Филмите могат да се свалят безплатно или да се гледат онлайн.)








Тема INK - Jamin Winansнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано14.06.10 16:11



Отдавна не съм писала в тази тема, но сега... сега, скъпи приятели, имам удоволствието да насоча вниманието ви към един зашеметяващ филм - един от най-добрите, които съм гледала през последните две години. Всъщност, вече го гледах три пъти, а съм сигурна, че ще има и още.

С няколко думи: шедьовър на съвременното американско кино, който дори не е достигнал до кината, но който продължава да печели сърцата на хиляди хора по целия свят всеки ден. Когато го гледате, ще разберете защо. Това в известен смисъл е вампирска история, защото има и вампири, което обаче в никакъв случай не е най-важното.

Тук ще кажа само, че това е една брилянтна, прекрасно замислена история за любовта и важните неща в живота, за сенките и за страха от тях, от демоните, с които живеем. История за светлина и мрак, за забрава... след която отново се завръщаш - пречистен, преживял катарзис - към онова, което винаги си бил или в което си желал да се превърнеш. В най-истинската част от себе си, погребана под руините на опетнения атеистичен свят.

Това е филм за красота и сънища, за други светове и за умението да чуваш ритъма.

Чуйте ритъма, скъпи мои... И когато го чуете, споделете INK с любими и приятели - така ще допринесете за запазването на баланса, при който истинкото, стойностното, човешкото кино, сътворено от личност, в която разпознавам старсийд, ще продължи да тържествува по света за сметка на всички глупави истории, които ни принуждават да гледаме и в които ни учат да вярваме. Споделете красотата, приятели! СПОДЕЛЕТЕ Я СЕГА!

1, 2, 3, 4... 1, 2, 3, 4...

- клип с извадки от филма

They're all reactions! One thing begets the next. A man has a weakness, he's flawed. That flaw leads him to guilt. The guilt leads him to shame. The shame he compensates with pride. And when pride fails, despair takes over and they all lead to his destruction. It will become his fate... Something's gotta stop the flow.

- трейлър

- възможност да го закупите официално

- възможност да се гледа онлайн



А саундтракът също е невероятен!




Тема Re: INK - Jamin Winansнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор moon_shadows (*V*)
Публикувано14.06.10 16:36



тъкмо се чудех какво да гледам! мерси



...Големи надежди от ниско ниво,всичко това е част от машината,гадна машина и то за месо!

Тема Re: INK - Jamin Winansнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано14.06.10 16:56







Тема Краят на детството - Артър Кларкнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор moon_shadows (*V*)
Публикувано25.06.10 17:19



много сполучлива книга...



Краят на детството - Артър Кларк

няма да съжалявате ако я прочетете на мен ми разказаха рецензията и скоро , когато я прочета, ще ви споделя мнение

...Големи надежди от ниско ниво,всичко това е част от машината,гадна машина и то за месо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.